Asus eee pc 900

poruka: 18
|
čitano: 4.495
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Asus eee pc 900

Eo ljudi imam pitanje ako ko zna kada dolazi kod nas nova verzija eee-pca i koliko ce kostat. Hvala


Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus eee pc 900

eee pc 900 košta u americi cca 600$. znači kod nas neće biti ispod 3 kile nema šanse. rekli su da će doći oko 9 ili 10 mj. sad ti izlazi novi eee pc 901 koji će imati novu matičnu ploču, itel atom, biti će malo redizajniran s nekim metalnim djelovima, bluetooth. cijena cca 650$. u americi izlazi kako je nevedeno 3.6.2008

15 godina
neaktivan
offline
Asus eee pc 900

ok.Hvala puno si pomogo.


Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Asus eee pc 900

Mislim da je ovaj asus ipak preskup. Zapravo ovim modelom izgubili su ono što je najviše bilo privlačno kod starog Eee - NISKA CIJENA. A kad bih kupio ovaj Eee 900 nebih mogao a da ne pomislim kako mi nedostajalo jos samo nekih  400 kn za pravi laptop


CORE 2 DUO E4300 @ 1.8GHZ
2 GB RAM 667MHZ
ASUS 7300 GT @ 475/920
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus eee pc 900

Upravo tako. Najprije smo slinili kako bi mu trebao samo veći ekran i bio bi super.

A sad je postao preskup. Istina prednosti ultra prenosivosti su ostali, ali nije više poželjna kupnja.

15 godina
neaktivan
offline
Asus eee pc 900

Neznam razmislit cu jos!!


Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Asus eee pc 900

Po meni HP 2133 je bolji izbor. Naravno nisam ga probao ali mi puno bolje i ozbiljnije izgleda.

Yes, No.
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Asus eee pc 900

Vidio sam u novom Bugu, pise da je cijena 570 dolara u Americi znaci cca 2500 kuna tako da kad dojde kod nas mislim da cu ga uzet.

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus eee pc 900

opet izlazi novi eee tablet s touchscreen ekranom i nakon toga izlazi eee pc1000 s 10" ekranom.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus eee pc 900
buky kaže...

Vidio sam u novom Bugu, pise da je cijena 570 dolara u Americi znaci cca 2500 kuna tako da kad dojde kod nas mislim da cu ga uzet.

O bit će to puno više.
Koliko vidim "stari" je toliko, OK - 100 Kn manje.

Nemoj komparirat američko i domaće tržište.
15 godina
neaktivan
offline
Asus eee pc 900

Da znam istina je da cijena ne moze biti ista ali ne smije bit ni neka prevelika razlika maksimalno 500 kuna ako i toliko bude.

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Asus eee pc 900

Dali mi moze ko ako zna kada ce tocno doc ovaj novi eee u Hrvatsku????

Kevin Mitnick RULZZZZ
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Asus eee pc 900
buky kaže...

Dali mi moze ko ako zna kada ce tocno doc ovaj novi eee u Hrvatsku????

 Prema posljednjim informacijama, tek - krajem godine! :(
16 godina
protjeran
offline
RE: Asus eee pc 900
Ajoj, još gore nego što sam mislio.

Bio sam kontaktirao M-San grupu pred 2 tjedna i javili su mi da ga očekuju za 2 do 3 mjeseca...

Lijepa naša Hrvatska....
15 godina
neaktivan
offline
RE: Asus eee pc 900
Ammadeus kaže...
Ajoj, još gore nego što sam mislio.

Bio sam kontaktirao M-San grupu pred 2 tjedna i javili su mi da ga očekuju za 2 do 3 mjeseca...

Lijepa naša Hrvatska....
 Ako je tako onda super, cim dojde kupujem Cool
Kevin Mitnick RULZZZZ
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus eee pc 900

da. dok dođe do nas izači če 5 modela min. več sad su tri najavljena poslje eee pc900. eee901, eee tablet, eee1000

16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus eee pc 900
Gigabyte ima svoj model, MSI svoj (Wind), HP ima 2133 mininote, cak je i AMD najavio svoj (super izgleda, mozda i najbolje).

I jos brdo nekih made-in-china malih laptopa... Treba malo pricekati, konkurencija ce ponuditi bolje i vise od Asusa. MSI je vec pobrao odlicne ocjene za omjer ulozeno / dobiveno.
Yes, No.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Asus eee pc 900

MSi wind ima 10" ekran. on bi trebao biti konkurecija eee1000 koji će isto imati 10" ekran. ovaj AMD nema touchpad. po meni je asus definitivno favorit

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice