ASUS K53E VIP garancija

poruka: 27
|
čitano: 3.164
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
ASUS K53E VIP garancija

Laptop je kupljen prije godinu ipo, dakle u pravilu još ima pola godine garancije.

Kupljen u Mađarskoj, račun nemam ali imam naljepnice na laptopu sa imei-em i svim.

Da li je moguće reklamirati ga u VIP-u jer je MBO mrtva?

Zovem VIP službu i cura mi kaže, ne surađujemo sa VIP-om van države.

Neki savjeti, netko tko je bio u sličnoj situaciji?

iclock2much
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
ASUS K53E VIP garancija

System One je kod nas ovlašteni servis za Asus. Vidi s njima što kažu.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
ASUS K53E VIP garancija

Zahvaljujem se mnogo, poslao upit na info mail, toplo se nadam da će garancija vrijediti.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
ASUS K53E VIP garancija

kontaktirati mrservis, btw: de nazovi zvonu malo na telefon da ti objasni nekaj :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.9.2014 11:34 (Bulldozer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ASUS K53E VIP garancija
Bulldozer kaže...

kontaktirati mrservis, btw: de nazovi zvonu malo na telefon da ti objasni nekaj :)

MRservis više ne servisira Asus u jamstvu, samo van jamstva.

13 godina
offline
ASUS K53E VIP garancija

Kontaktirao sam ekipu, Zvone nazovem te kasnije, radim.

Javili su mi se, objasnio sam situaciju, poslao sliku naljepnice sa podacima o laptopu i čekam odgovor.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ASUS K53E VIP garancija

Uopce me ne cudi ovakav razvoj situacije.

Zatrazili me podatke, IMEI i nema odgovora od tada.

Poslao 3 maila.

Kontaktirao ASUS, cekam njihov odgovor.

Hebem ti RH.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ASUS K53E VIP garancija

Račun nemam, VIP nije spreman dati račun u mailu, prekrasno.

Laptop inače ne radi radi nestručnog flashanja biosa.

Neki savjeti, cijena nove MBO ili...

Dali je moguće neko jeftino rješenja, reflash i lem novog biosa?

iclock2much
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
ASUS K53E VIP garancija

neki dan je bilo nes slicno,tip je skinuo nesto za repair bIOS,i sve se zavrsilo sretno...Daj malo prokopaj,ili pitaj direktno admine da ti nadju..

Inace,kad kupujem nove lapove,uopće ne diram i ne updatem BIOS jer ZA TO NEMA POTREBE..Dakle,IF WORK,DONT FIX IT..!! Postojeci BIOS SIGURNO I PROVJERENO radi i to je to...Laptopi nisu kantew koje se ekstremno nadogradjuju,pa je ponekad potrebno flashanje BIOS-a..

Puno srece zelim..{#}

 

 

 

P.S.. A to je nas Bizo....{#} bizo iduci puta kupi HP {#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 14:55 (duhonja).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
ASUS K53E VIP garancija

Hahha nisam ga ja zahebao :)

Nego je frendov bio pa eto, znaš kako ide kad znaju da znaš oko računala, dao ga meni pa eto gledam kako da to sredim.

 

iclock2much
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ASUS K53E VIP garancija
duhonja kaže...

neki dan je bilo nes slicno,tip je skinuo nesto za repair bIOS,i sve se zavrsilo sretno...Daj malo prokopaj,ili pitaj direktno admine da ti nadju..

Inace,kad kupujem nove lapove,uopće ne diram i ne updatem BIOS jer ZA TO NEMA POTREBE..Dakle,IF WORK,DONT FIX IT..!! Postojeci BIOS SIGURNO I PROVJERENO radi i to je to...Laptopi nisu kantew koje se ekstremno nadogradjuju,pa je ponekad potrebno flashanje BIOS-a..

Puno srece zelim..{#}

 

 

 

P.S.. A to je nas Bizo....{#} bizo iduci puta kupi HP {#}

Ponekad je čak i za normalan rad potrebno updateati BIOS :(

9 godina
protjeran
offline
Re: ASUS K53E VIP garancija
zoharbizo kaže...

Hahha nisam ga ja zahebao :)

Nego je frendov bio pa eto, znaš kako ide kad znaju da znaš oko računala, dao ga meni pa eto gledam kako da to sredim.

 

Ajoj..!!!!  Jednom u zivotu FLASH-ao BIOS i nikad vise...a bio skup i preskup stroj,tih pola minute,ne sjecam se vise tocno koliko,dok je floppyć šljingao,ja sam bio sledjen....sve proslo oke,nikad vise ponovno..

 

@ Darmarko... osobno,takav stroj koji kad se ukljuci i nece da radi ne bih niti kupio....Ovi jeftini modeli bez OS-a postavljenog,ili bar kao instalacija na nekoj particiji,niti ne uzimam...

 

Uglavnom,nemam ja sto updeati BIOS..nek ga oni updeetaju ako treba i onda ga isporuce ispravnog.. ebo ih poluproizvodi...{#}

Poruka je uređivana zadnji put pet 5.9.2014 15:03 (duhonja).
13 godina
offline
ASUS K53E VIP garancija

A laptop se ne pali, uopće.

Dakle znakova života nema radi BIOS-a.

E sad, kako da to sredim a da ne kupujem novu ploču, još mislim.

Čisto sumnjam da postoji opcija, a šteta, B940, 4GB radne, HD2000 i 500GB diska.

Ideala HTPC.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
ASUS K53E VIP garancija

E Bizo moj,nadrapao si...Zato ja difoltno nis ne znam oko kompova{#},bas radi takvih frendovskih situacija...Odbijes ga,ne valja,uzmes nesto krene po zlu,nadrapao si,jos ispadnes i gori.Nemam pojma Bizo,pogledaj jel ima opcija zamene chipa,dakle sa originalnim BIOS.om..davno sam nesto o tome cittao,pa mi je sve maglovito,uglavnom,ovaj BIOS chip se odlemi,stavi drugi i to je to..e sad koliko to sve iznosi ispod povucene crte,to ne znam...Mada bi bilo mozda najjednostavnije..moras prokopati,enivej,puno srece ti zelim{#}

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: ASUS K53E VIP garancija
duhonja kaže...

E Bizo moj,nadrapao si...Zato ja difoltno nis ne znam oko kompova{#},bas radi takvih frendovskih situacija...Odbijes ga,ne valja,uzmes nesto krene po zlu,nadrapao si,jos ispadnes i gori.Nemam pojma Bizo,pogledaj jel ima opcija zamene chipa,dakle sa originalnim BIOS.om..davno sam nesto o tome cittao,pa mi je sve maglovito,uglavnom,ovaj BIOS chip se odlemi,stavi drugi i to je to..e sad koliko to sve iznosi ispod povucene crte,to ne znam...Mada bi bilo mozda najjednostavnije..moras prokopati,enivej,puno srece ti zelim{#}

Hahha zahvaljujem se, pogledati ću što se može. :)

iclock2much
12 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS K53E VIP garancija
zoharbizo kaže...

Račun nemam, VIP nije spreman dati račun u mailu, prekrasno.

Laptop inače ne radi radi nestručnog flashanja biosa.

Neki savjeti, cijena nove MBO ili...

Dali je moguće neko jeftino rješenja, reflash i lem novog biosa?

Kontaktiraj kolegu Alvina sa pcekspert foruma - sigurno nije problem odlemiti bios, flashnuti i ponovno ga vratiti. Osobno sam koristio njegove usluge nekoliko puta i odradio je posao vrhunski u mom slučaju se radilo o grafickama za laptope.

 

Inace trebas biti stvarno specijalac da uspijes na lapu zaribat bios flashanjem, ako koristiš stock bios, ako se isao igrati sa modificiranim biosom tu si je sam kriv. Ako ti na stolnom računalu baš u tom trenu struje nestane je peh, ali na laptopu di baterija sigurno moze izdrzat tih 2 minute kolko proces traje.

 

Upravo ste me podsjetili - g500 mi je na stolu i treba staviti zadnji bios, jer pise da ima nekakve apdejte za wifi koji zna pucati u sadasnjem stanju, a i za ovog 2570p su izasla 3 nova od kojih zadnji i predzadnji ujedno i updateaju firmware za wifi, card reader i optimiziraju potrosnju i povecavaju trajanje baterije. Update biosa nije losa stvar, pogotovo kod laptopa, jer jako puno toga se ispravi u kombinaciji s driverima.

Dell Precision M6600
9 godina
protjeran
offline
Re: ASUS K53E VIP garancija
darkydark kaže...
zoharbizo kaže...

Račun nemam, VIP nije spreman dati račun u mailu, prekrasno.

Laptop inače ne radi radi nestručnog flashanja biosa.

Neki savjeti, cijena nove MBO ili...

Dali je moguće neko jeftino rješenja, reflash i lem novog biosa?

Kontaktiraj kolegu Alvina sa pcekspert foruma - sigurno nije problem odlemiti bios, flashnuti i ponovno ga vratiti. Osobno sam koristio njegove usluge nekoliko puta i odradio je posao vrhunski u mom slučaju se radilo o grafickama za laptope.

 

Inace trebas biti stvarno specijalac da uspijes na lapu zaribat bios flashanjem, ako koristiš stock bios, ako se isao igrati sa modificiranim biosom tu si je sam kriv. Ako ti na stolnom računalu baš u tom trenu struje nestane je peh, ali na laptopu di baterija sigurno moze izdrzat tih 2 minute kolko proces traje.

 

Upravo ste me podsjetili - g500 mi je na stolu i treba staviti zadnji bios, jer pise da ima nekakve apdejte za wifi koji zna pucati u sadasnjem stanju, a i za ovog 2570p su izasla 3 nova od kojih zadnji i predzadnji ujedno i updateaju firmware za wifi, card reader i optimiziraju potrosnju i povecavaju trajanje baterije. Update biosa nije losa stvar, pogotovo kod laptopa, jer jako puno toga se ispravi u kombinaciji s driverima.

Cisto se radi posao,koji bi trebao biti obavljen jos u tvornici,dakle finalno testiranje...Najvise mi je cudno sto to ljudi prihvacaju kao normalno,cak pustolovno...Pa nije moj posao da modam BIOS,e da bi mi driveri ispravno radili i neometali sustav.Ljudi zaboravili na onaj Plug and Play...Sad je to postalo Plug and Nightmare

12 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS K53E VIP garancija
duhonja kaže...
darkydark kaže...
zoharbizo kaže...

Račun nemam, VIP nije spreman dati račun u mailu, prekrasno.

Laptop inače ne radi radi nestručnog flashanja biosa.

Neki savjeti, cijena nove MBO ili...

Dali je moguće neko jeftino rješenja, reflash i lem novog biosa?

Kontaktiraj kolegu Alvina sa pcekspert foruma - sigurno nije problem odlemiti bios, flashnuti i ponovno ga vratiti. Osobno sam koristio njegove usluge nekoliko puta i odradio je posao vrhunski u mom slučaju se radilo o grafickama za laptope.

 

Inace trebas biti stvarno specijalac da uspijes na lapu zaribat bios flashanjem, ako koristiš stock bios, ako se isao igrati sa modificiranim biosom tu si je sam kriv. Ako ti na stolnom računalu baš u tom trenu struje nestane je peh, ali na laptopu di baterija sigurno moze izdrzat tih 2 minute kolko proces traje.

 

Upravo ste me podsjetili - g500 mi je na stolu i treba staviti zadnji bios, jer pise da ima nekakve apdejte za wifi koji zna pucati u sadasnjem stanju, a i za ovog 2570p su izasla 3 nova od kojih zadnji i predzadnji ujedno i updateaju firmware za wifi, card reader i optimiziraju potrosnju i povecavaju trajanje baterije. Update biosa nije losa stvar, pogotovo kod laptopa, jer jako puno toga se ispravi u kombinaciji s driverima.

Cisto se radi posao,koji bi trebao biti obavljen jos u tvornici,dakle finalno testiranje...Najvise mi je cudno sto to ljudi prihvacaju kao normalno,cak pustolovno...Pa nije moj posao da modam BIOS,e da bi mi driveri ispravno radili i neometali sustav.Ljudi zaboravili na onaj Plug and Play...Sad je to postalo Plug and Nightmare

 

Ti kao kupac imaš pravo izbora i danas na trzistu imas tisuce modela ponuđenih. Nije uopče problem malo istražiti i vidjeti koji se problemi ljudima javljaju. U 99% situacija ako uzmeš laptop generaciju stariji dobiješ stroj gdje su svi problemi ispravljeni i driveri ispolirani. Odnosno jako lako mozes ne kupiti lapotp koji se ne pregrijava, nema probleme s throttlanjem, ne puca mu wifi, nema super jeftino plastično kučište i ostalo. Problemi koje update biosa i drivera rješavaju su sastavni dio IT industrije jer se tu jednostavno radi o prevelikoj kombinaciji opreme koja medjusobno komunicira i treba raditi bez greške da bi oni mogli u tvornici apsolutno sve kombinacije probat. Nije ti to baš ko peč ili frićider da klikne na svaki prekidač jedno i ako grije ili hladi da je to to.

 

 

Dell Precision M6600
9 godina
protjeran
offline
ASUS K53E VIP garancija

Svejedno...Na trziste ,primjer laptopi ne bi smjeli dolaziti u takvom stanju...Puknes 1000 Eura,i jos moras modati sustav...{#} Ono sto je novo i tek izislo,svejedno mora biti funkcionalno i neproblematicno u punom smislu rijeci.Uzmem primjer 10 komada,i jedva da imam vremena ih pospajati na mrezu,jer posao ne moze cekati,a ja da ih jos moram i modati...??Nek se u tvornicama potrude to napraviti,spominjes brojne kombinacije,ali reci mi u slucaju laptopa,gdje imamo izbor izmedju 2 integrirke,i dva branda grafickih kartica,nekoliko proizvodjaca hdd-a i ssd-ova,nekoliko proizvodjaca memorija,nabrajam samo kriticno po pitanju drivera,koliko njima treba vremena da isprobaju aktualne drivere i to podese??Po eni,ne puno...Laptop asembleri,recimo HP,DELL,ASUS,sami rade ploce,i toje to..nema milijunskih kombinacija kao u slucaju Custom desktopa,gdje je normalno da nisu moguce sve probe..

Mnogi pljuckaju po HP-u,ali zadnjih nekoliko komada je na hardu imalo 3 particije,C slobodna,D instalacijska particija OS-a i jos jedna mala sa svim mogucim driverima..Ukljucis lap,i sve ostalo je dalje automatski..instalira prvo OS,potom automatski povuce drivere i to je to....vec tri ipo godine rade bez beda softwareskih i kvarova...E,samo to zelim za svoj novac...

Istina,sa ovim entry level lapovima,koji dolaze bez icega,svasta je moguce..Zato uvike,insistiram na OS-u,trazim preporuku,i trazim da mi ako lap sam ne odradi automatski,poput navedenih,da oni podese sve sto treba...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS K53E VIP garancija
duhonja kaže...

Svejedno...Na trziste ,primjer laptopi ne bi smjeli dolaziti u takvom stanju...Puknes 1000 Eura,i jos moras modati sustav...{#} Ono sto je novo i tek izislo,svejedno mora biti funkcionalno i neproblematicno u punom smislu rijeci.Uzmem primjer 10 komada,i jedva da imam vremena ih pospajati na mrezu,jer posao ne moze cekati,a ja da ih jos moram i modati...??Nek se u tvornicama potrude to napraviti,spominjes brojne kombinacije,ali reci mi u slucaju laptopa,gdje imamo izbor izmedju 2 integrirke,i dva branda grafickih kartica,nekoliko proizvodjaca hdd-a i ssd-ova,nekoliko proizvodjaca memorija,nabrajam samo kriticno po pitanju drivera,koliko njima treba vremena da isprobaju aktualne drivere i to podese??Po eni,ne puno...Laptop asembleri,recimo HP,DELL,ASUS,sami rade ploce,i toje to..nema milijunskih kombinacija kao u slucaju Custom desktopa,gdje je normalno da nisu moguce sve probe..

Mnogi pljuckaju po HP-u,ali zadnjih nekoliko komada je na hardu imalo 3 particije,C slobodna,D instalacijska particija OS-a i jos jedna mala sa svim mogucim driverima..Ukljucis lap,i sve ostalo je dalje automatski..instalira prvo OS,potom automatski povuce drivere i to je to....vec tri ipo godine rade bez beda softwareskih i kvarova...E,samo to zelim za svoj novac...

Istina,sa ovim entry level lapovima,koji dolaze bez icega,svasta je moguce..Zato uvike,insistiram na OS-u,trazim preporuku,i trazim da mi ako lap sam ne odradi automatski,poput navedenih,da oni podese sve sto treba...

Zato za poslovne korisnike postoji poslovna klasa koja košta, ima drugačiju podršku, drugačije rješeno jamstvo. Kraće servisne rokove. A nijedan laptop se u nekakvo mrežno okruženje ne kaći "out of z box" ima tu dosta slaganja, a staviti windowse iz pocetka je najmanji problem.

Dell Precision M6600
9 godina
protjeran
offline
ASUS K53E VIP garancija

Naprotiv kolega...upravo oni koje sam naveo,po automatskoj instalaciji su direktno isli na mrezu..podesavanje mreznih postavki,je naravno poseban posao,ali se ne odnosi na aktualni problem o kojem pricamo... spajanje direktno na router je isto kostalo svega par minuta...potpuno bezbolno..opcenito sad govorim o liniji Paviliona dv7 i nesto Elitbookova...prije toga Proobokovi

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS K53E VIP garancija
duhonja kaže...

Naprotiv kolega...upravo oni koje sam naveo,po automatskoj instalaciji su direktno isli na mrezu..podesavanje mreznih postavki,je naravno poseban posao,ali se ne odnosi na aktualni problem o kojem pricamo... spajanje direktno na router je isto kostalo svega par minuta...potpuno bezbolno..opcenito sad govorim o liniji Paviliona dv7 i nesto Elitbookova...prije toga Proobokovi

Okaciti na mrezu da se spoji na ruter ili ustekat mrezni kabel se niti nemoze nazvat poslom, sloziti user permisions i svakom tutleku sa starog kompa skopirat podatke na novi, dok sve imaju razbacano po disku bez ikakvog reda je drugo, da ne zaboravio onu lepu iz prodaje kaj nezna word otvorit ak joj ikonica nije na istom mjestu na desktopu di je i bila, naravno u moru ostalih 456 ikonica na desktopu. Naravno zdopada se sefu pa ti to moras samo malo poklikat, jer je to eto čas posla xD

Dell Precision M6600
10 godina
protjeran
offline
ASUS K53E VIP garancija

 

Pa i u laptopima gdje je proizvodjač predinstalirao  os i hrpu programa svojih, isto treba nadogradjivati i os i programe, i za bios je isto uobičajeno da se nadogradjuje novim verzijama.   

 

I automobili se cesto nadogradjuju, i avioni, i odašiljači, i radari, ali za te uredjaje se pozove stručna osoba i tvrtka i nikome nepada napamet da sam ispravlja i nadogradjuje abs kad vw objavi poziv vlasnicima golfa 7....  Ali eto, za kompjutere i mobitele se skoro svatko tko ih posjeduje upušta u kojekakve radnje bez da većina tih ljudi ima i vuru stručnog IT obrazovanja a kamoli neki certifikat i sl...  Govorim općenito a ne za nekog iz ove teme.

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
ASUS K53E VIP garancija

Prije svega,jedno je updateanje korisnickih programa i OS-ova,to je potpuno automatski,i to mogu shvatiti.BIOS i njegov update,stvarno treba postojati dobar razlog da se upusta u to..Fleshati BIOS radi nekoliko postotaka,ako je cak i toliko,vece brzine sustava,po meni je besmisleno,jer pored brzine,ono sto je mozda jos bitnije u sustavu je stabilnost.Citamo ovdje,hrpu problema sa fleshanjem biosa.Neki su prosli sretno,ali se poslije cijeli sustav ujeb*o,a radi cega?Samo zato jer je netko na svojoj grafickoj htio postici 5-10 slika vise u sekundi..BSOD,zaledjivanje sustava,rusenje,resetiranje samo od sebe...samo su dio problema,kad se pimplja u ono,sto samo u nuzdi treba modati..

BIOS nije OS,pa da ga srusis,i ponovno postavis...napravis gresku,unistio si plocu,nestane struje,ista stvar,pograsnu verziju fleshao,opet isto...

Netko sustav nadogradjuje SSD-om,i hajde,nategnuto mogu reci,da je dovoljno jak razlog za fleshanje BIOSA,sad mislim iskljuciovo na laptope,no opet,trebalo bi prvo provjeriti maksimum performanse sa postojecom softwareskom postavkom,onda potraziti na net-u iskustva sa updetanim BIOS-om,pa vidjeti,jel se doista dobiva "veca brzina i bolje performanse"..Teko onda dobro odmjeriti i odluciti...Nije mi za cilj nekom nametati i nagovarati ga na ovbo i ono,Ono sto zelim reci ,je da se prvo dobro uvjerite da li za tim postoji potreba,da se poslije ne bi sve svelo na hvatanje za glavu i ono: "koji mi je vrag to trebalo"...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ASUS K53E VIP garancija

Moje rješenje koje će koštati 300 kuna je tu.

Reflash biosa, zamjena termalne i čišćenje.

iclock2much
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ASUS K53E VIP garancija
duhonja kaže...

Prije svega,jedno je updateanje korisnickih programa i OS-ova,to je potpuno automatski,i to mogu shvatiti.BIOS i njegov update,stvarno treba postojati dobar razlog da se upusta u to..Fleshati BIOS radi nekoliko postotaka,ako je cak i toliko,vece brzine sustava,po meni je besmisleno,jer pored brzine,ono sto je mozda jos bitnije u sustavu je stabilnost.Citamo ovdje,hrpu problema sa fleshanjem biosa.Neki su prosli sretno,ali se poslije cijeli sustav ujeb*o,a radi cega?Samo zato jer je netko na svojoj grafickoj htio postici 5-10 slika vise u sekundi..BSOD,zaledjivanje sustava,rusenje,resetiranje samo od sebe...samo su dio problema,kad se pimplja u ono,sto samo u nuzdi treba modati..

BIOS nije OS,pa da ga srusis,i ponovno postavis...napravis gresku,unistio si plocu,nestane struje,ista stvar,pograsnu verziju fleshao,opet isto...

Netko sustav nadogradjuje SSD-om,i hajde,nategnuto mogu reci,da je dovoljno jak razlog za fleshanje BIOSA,sad mislim iskljuciovo na laptope,no opet,trebalo bi prvo provjeriti maksimum performanse sa postojecom softwareskom postavkom,onda potraziti na net-u iskustva sa updetanim BIOS-om,pa vidjeti,jel se doista dobiva "veca brzina i bolje performanse"..Teko onda dobro odmjeriti i odluciti...Nije mi za cilj nekom nametati i nagovarati ga na ovbo i ono,Ono sto zelim reci ,je da se prvo dobro uvjerite da li za tim postoji potreba,da se poslije ne bi sve svelo na hvatanje za glavu i ono: "koji mi je vrag to trebalo"...

Bios flash kod laptopa nije iskljucivo vezan za graficku ili maticnu - kod ovog m6600 iz potpisa updateao mi se fw za hdd, optiku, card reader, usb, gotovo za sve kaj ima mogucnost updatea fw-a. Update za optiku sam osjetio - imam neki debilni radio kod buraza u auto i cd-i bi radili samo ako su snjimani sa 2x brzinom, sad bez problema przim za nejga na max :). eSata port mi je bio izbirljiv nakon zadnjeg biosa - radi sve kaj se pristeka. 

 

Ako se covjek vec odluci flashat - nek digne dos i rado to odande.

Dell Precision M6600
13 godina
offline
ASUS K53E VIP garancija

Laptop jučer stigao sa popravka.

Updatean bios na zadnji kako sam i zamolio, očišćen od prašine, promjenjene termalne paste i padovi.

Cijena 300HRK, IT elektronika.

iclock2much
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice