Laptop-tipkovnica

poruka: 3
|
čitano: 1.219
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Laptop-tipkovnica

pozz ovako cistio sam ispod tipki prasinu tako radim vec duze vrijeme jednom mjesecno i nisam imao problema do sad...ukljucio sam laptop i nista osim 2-3 tipke nije radilo ali i te tipke koje su rade izbacuju broj 9 a problem je i sto tipke sa strane za wifi,bluetooth i jos parr tipki ne radi znate li u cemu bi mogao biti problem...laptop je acer aspire 7530g hvala unaprijed

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.4.2014 18:32 (barestony).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop-tipkovnica
barestony kaže...

pozz ovako cistio sam ispod tipki prasinu tako radim vec duze vrijeme jednom mjesecno i nisam imao problema do sad...ukljucio sam laptop i nista osim 2-3 tipke nije radilo ali i te tipke koje su rade izbacuju broj 9 a problem je i sto tipke sa strane za wifi,bluetooth i jos parr tipki ne radi znate li u cemu bi mogao biti problem...laptop je acer aspire 7530g hvala unaprijed

sam si sebi odgovorio, s cime si je cistio, nekim alkoholom?

10 godina
neaktivan
offline
Re: Laptop-tipkovnica
možda ces se smjati ali prije toga sam cistio prasinu ispod tipki jer mi je ovaj iz sela rekao da sa tankim predmetom najbolje cackalicom to cistim svakih mjesec-dva to radim vec vise od godinu dana i nisam imao problema a neznam jel uopce do toga kada sam upalio laptop doslo je do tog problema
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice