Problem sa driverima Asus S500CA

poruka: 3
|
čitano: 842
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Problem sa driverima Asus S500CA

Posjedujem navedeni laptop. Konfiguraciju mozete vidjeti pod "Moj PC". Prije par mj sam zamjenio originalni HDD od 500GB sa SSDom od 256GB. Pojavio mi se problem koji se moze primjetiti na slici. Kad sam obacio SSD u lap, instalirao sam Win 8.1 preko USBa. Zatim sam sve drivere skinuo. Samsung sa SSDom nudi i software za prebacivanje cijelog sustava sa programima sa HDD na SSD, ali sam radije obavio cistu instalaciju. Na kompjuteru sve radi osim jedog problema. Kad koristim talijansku tastaturu, umjesto znaka za "Euro" izbaci mi ovo "¬", iako i na virtualnoj tastaturi je oznacen kao "Euro", ali svejedno daje taj nepoznati znak. Kad koristim Hrv tastaturu, slova sa kvacicama su totalno pobrkana, tako da mi takodjer ispadnu slicni znakovi kao ovaj prijasnji. Virtualna tastatura kao i prije pokazuje tocni raspored. Ostalo radi kako treba. Znaci, htio bih rijesiti taj problem sa tastaturom, i ovaj sa nepoznatim uredjajima.

Enjoy The Silence
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Problem sa driverima Asus S500CA

Zar nitko ne zna kako ovo rijesiti?

Enjoy The Silence
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Problem sa driverima Asus S500CA

Problem sa driverima sam rijesio nakon 2 dana trazenja po raznim stranicama. Skinuo sam jedan tool koji mi je na prvi pogled bio sumnjiv, ali sam mu ipak dao sansu. Nalazi se na ovoj stranici http://www.driveridentifier.com/welcome.php

Za tastaturu jos nisam rijesio nista. Ponavljam, ako netko zna kako to rijesiti, bio bih mu zahvlan, i ima pivo od mene.

Edit:nista od pive. Rijesio i tastaturu. Moze lock.

Enjoy The Silence
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.7.2014 3:11 (MatijaZG).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice