Problemi s grafickom nvidia gtx760m

poruka: 38
|
čitano: 7.527
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s grafickom nvidia gtx760m

Pokusaj jos ovo, u zavisnosti sadrzaja instalacijskog medija OSa, driveri grafike prije instalacije traze C++ i Net.Framework 4 koje skini sa MS sluzbenih stranica za svoju 64 bitni OS.

Potom deinstaliraj NV drivere, instaliraj navedene pakete i nakon tog iznova NV drivere.

U biti problm ti ne stvara driver  nego NV-Control panel, tako da me to prisjetilo jer problem se javlja sto neki paketi drivera ne ukljucuju navedene softverske distribucije ili ih prije NV drivera nije skinuo i instalirao update, tako je iste potrebbno prethodno rucno instati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.11.2013 1:13 (Hardwhelper!!!).
14 godina
neaktivan
offline
Problemi s grafickom nvidia gtx760m

Hvala puno na pomoci, slijedeci tvoje upute, sve za sad radi..sad cemo vidit dan dva dali ce tako i ostat..najcesce bi kroz jedan dan odlucio zahebavat..ali za sad radi sve 5 i sve se otvara kak treba :D javim sutra prekosutra konacno stanje :D

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Problemi s grafickom nvidia gtx760m

http://forums.laptopvideo2go.com/topic/30611-asus-geforce-driver-33156/

 

skini si tu 331.56 modoficirane drivere  , ja također imam dotični laptop koji ima 311.XX modificirane od strane asusa .

Izvadi bateriju i iskopčaj napajanje i drži cca.15-20 sekundi power tipku , ali prije svega skini si s guru3d-a  display driver uninstaller

pokreni win8 u safe modu i unistaliraj stare drivere s programom koji briše i reg. također

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Problemi s grafickom nvidia gtx760m

Prijatelju, hvala ti još jednom.

Imao sam instaliran spomenuti driver, ali sam samo odjedom dobio CODE 43 poruku koje se nisam nikako mogao riješiti.

 

Instalirao sam guru3D

Driver sam već imao.

U safe modu sam deinstalirao sve drivere.

Ugasio komp.

Izvadio bateriju.

Držao power gumb negdje 20-tak sekundi.

U safe modu instalirao novi driver.

 

 

I sada sve ponovno radi.

10 godina
neaktivan
offline
Problemi s grafickom nvidia gtx760m

Citam i ne verujem. Svaka cast na zivcima, koji su nagrizli i prethodni laptopovi.

 

Ja planiram kupovinu, i ovaj laptop mi je usao u uzi izbor. Komp mi treba za rad u 3D studio MAX-u i u AutoCAD-u, sto znaci mora biti jak i stabilan.

Vidim na NVIDIA sajtu da imaju driveri 335.23  WHQL. Da li i oni vuku za sobom problem?

Ja bih instalirao direct win 8.1, a koliko sam video ljudi uglavnom imaju probleme jer su se upgradovali sa 8 na 8.1

 

Ukratko, svi vi, da li imate ikakvih problema i da li biste ponovo kupili ovaj laptop?

 

Hvala i pozdrav

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Problemi s grafickom nvidia gtx760m
hundreder kaže...

Citam i ne verujem. Svaka cast na zivcima, koji su nagrizli i prethodni laptopovi.

 

Ja planiram kupovinu, i ovaj laptop mi je usao u uzi izbor. Komp mi treba za rad u 3D studio MAX-u i u AutoCAD-u, sto znaci mora biti jak i stabilan.

Vidim na NVIDIA sajtu da imaju driveri 335.23  WHQL. Da li i oni vuku za sobom problem?

Ja bih instalirao direct win 8.1, a koliko sam video ljudi uglavnom imaju probleme jer su se upgradovali sa 8 na 8.1

 

Ukratko, svi vi, da li imate ikakvih problema i da li biste ponovo kupili ovaj laptop?

 

Hvala i pozdrav

 

 -sve ovakve postove (i odluke) moraš uzeti s 'vremenskim ograničenjem', jer driveri i updateovi-pathcevi se mijenjaju. Ako je problem bio prije koji mjesec (i više) to ti ne pomaže. Ako želiš biti siguran moraš progooglati trenutno stanje. (i ponekda imati sreće). Sad vjerojatno tog problema više nema.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Problemi s grafickom nvidia gtx760m

Evo i ja da odgovorim sam sebi.

Kupio sam Asus N56JR i nikakvih problema nema sa driverima za Nvidia grafiku. Instalirao one sa Nvidia zvnicne strane, mislim verzija 335 i sve sljaka bez problema, osim touchpada, koji je kataaaaaastrofican. Sva sreca pa ga necu koristiti.

Da napomenem samo da mi je laptop dosao sa verzijom biosa 204.

Pozdrav, nadam se da ce nekom ovaj info znaciti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.5.2014 0:29 (hundreder).
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problemi s grafickom nvidia gtx760m

Laptop je zamjenjen modelom http://www.asus.com/Notebooks_Ultrabooks/G56JR/ G56JR koji bi trebao imati rjesenu doticnu boljku sa grafickom.

 

Posjedujem verziju n56jr i laptop koliko je odlican u nekim segmentima, toliko je i grozan. Trebalo mi je dva dana muke da proradi graficka, no mislim da su sad to rjesili pa drivere direktno skines sa nvidijine stranice koji prepoznaju graficku bez problema i stvar radi, napokon. 

 

Najveci problem je 5400 okretaja hard koji dolazi s laptopom, ja sam cak uzeo SSHD verziju i laptop se ponasa ogavno. Vecinom radim u adobe paketu i rad sa nekim vecim datotekama u PSu je opci kaos, ko da radim na lapu od prije 10 godina...

 

Da ponovo kupujem laptop, sumnjam da bi kupio isti unatoc odlicnoj grafickoj i specifikacijama.

 

Stvar koju bi pohvalio je zvuk, bolji nisam cuo ni na jednom laptopu + dolazi sa subwooferom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice