Pukotina plastike na ekranu?

poruka: 2
|
čitano: 1.625
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Pukotina plastike na ekranu/garancija??

Dakle ovako.. Imam dell 5558 inspirion, sve 5 sve radi, no danas sam primjetio pukotinu na plastici iznad zglobova koji vezu ekran s kucistem.. Odma se vidi da je to pukotina nastala zbog otvaranja ekrana, tj preslaba je plastika i tocno tu se stvara moment i ocito je pukla plastika..Kad ekran ne diram pukotina se jedva i vidi jer se "zatvori" no i najmanjem pomicanjem ekrana odma se otvara pukotina tako da je dosta ozbiljno ostecenje i vrlo ce se vjerojatno i siriti s vremenom.. Inace je ekran stvarno slab, cim sam ga kupio vidio sam da je cijelo kuciste ekrana slabo i ekran se izvija, no nije smetalo..

 

 Dakle zanima me da li je ovo pokriveno garancijom? Ne znam kakva je praksa kod ovakvih ostecenja, iako je ovo 100% krivica proizvodaca. Laptop nikad nije padao i slicno, a i odmah se na prvu vidi da je ostecenje prouzroceno zbog slabe kakvoce izvedbe.

 

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pukotina plastike na ekranu/garancija??

Nedavno sam zamijenio prednji okvir i zadnji poklopac ekrana na Dell Studio upravo zbog tog problema.

Zbog šarke koja se zaglavila (više se nije mogla sklopiti) pukao je prednji obrub i otpao dobar komad plastike na tom dijelu.

Na svu sreću dijelova ima za kupiti pa sam tako naručio komplet prednje i zadnje maske ekrana za ~400 kn s ebaya.

Ako sam dobro shvatio tebi je pukao samo taj prednji dio, a to je stvarno jednostavno zamijeniti (ima more tutoriala na youtubeu).

 

 

Vjerujem da je sličan sistem i na Inspirionu.

 

 

U svakom slučaju ako je još pod garancijom vrijedi probati reklamirati iako nisam baš optimističan u vezi toga.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice