Windows reboot problem

poruka: 6
|
čitano: 1.456
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Windows reboot kvar na laptopu

Pozdrav, danas mi se desilo da mi je laptop pao na pod, nakon tog je i dalje najnormalnije radio. No cca pola sata nakon pada je počeo proizvoditi neke čudne zvukove i prikazala mi se obavijest da će se resetirati kroz 15sekundi, ja sam ga tad sama ugasila pritiskom na tipku za paljenje i gašenje. Nakon toga sam ga pokušala upaliti i prva dva pokušaja nije ništa prikazivalo osim crnog ekrana, sad kad god upalim prikazuje ovo na slici. Slika - https://ibb.co/dooSkT jer mi nije htjelo uploadati tu.

 

Ima li mu pomoći? Kako se to može riješiti? Koliko bi koštalo i isplati li se uopće, laptop je star 3-4godine.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.6.2018 23:51 (Yasmine).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows reboot kvar na laptopu
Yasmine kaže...

Pozdrav, danas mi se desilo da mi je laptop pao na pod, nakon tog je i dalje najnormalnije radio. No cca pola sata nakon pada je počeo proizvoditi neke čudne zvukove i prikazala mi se obavijest da će se resetirati kroz 15sekundi, ja sam ga tad sama ugasila pritiskom na tipku za paljenje i gašenje. Nakon toga sam ga pokušala upaliti i prva dva pokušaja nije ništa prikazivalo osim crnog ekrana, sad kad god upalim prikazuje ovo na slici. Slika - https://ibb.co/dooSkT jer mi nije htjelo uploadati tu.

 

Ima li mu pomoći? Kako se to može riješiti? Koliko bi koštalo i isplati li se uopće, laptop je star 3-4godine.

 najvjerojatnije se prilikom pada oštetio hard disk.

novi hard disk za laptop (2,5") ti dođe oko 350kn za disk od 500gb odnosno oko 390kn za 1Tb. ili ako odeš na ssd - 280kn za 120gb odnosno oko 530kn za 240gb. 

15 godina
offline
Re: Windows reboot kvar na laptopu

-treba provjeriti, ako je samo disk oštećen, tad razmisliti o ssd-u (i dodatnoj ladici odd za stari hdd ako je oštećen samo dio kao boot.. možda može raditi kao storage).

-ako je još nešto, kontakti-baterija, matična.. tad je popravak ugl preskup ili cca 50% novog, + svakako provjeriti sve, npr da se neki hladnjak nije pomaknuo, kontakti..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
5 godina
neaktivan
offline
Windows reboot problem

Sad već znam da bi uz to svakako morala promikeniti tipkovnicu npr jer već godinu dana mi ne rade neke tipke nikako, ali jednostavno ju nisam nikad mijenjala .Dakle to plus još ovi dodatni troškovi

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows reboot problem
Yasmine kaže...

Sad već znam da bi uz to svakako morala promikeniti tipkovnicu npr jer već godinu dana mi ne rade neke tipke nikako, ali jednostavno ju nisam nikad mijenjala .Dakle to plus još ovi dodatni troškovi

 potraži na njuškalu ili ebayu zamjensku tipkovnicu, sigurno će biti jeftinije neko kupovina preko servisa

 

koja je točno oznaka tvog laptopa?

5 godina
neaktivan
offline
Windows reboot problem

Evo 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice