HP 6735b stalno mi se gasi neznam zasto

poruka: 11
|
čitano: 6.849
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
HP 6735b stalno mi se gasi neznam zasto

Ljudi pomagajte kupio sam laptop HP 6735b prije oko godinu dana.... uglavnom mi sluzi za igranje wow-a i cod 4 .... od proslog mjeseca mi se nakon 10 min igre sam od sebe ugasi... neznam zasto..... mogu bit na internetu 5 sati i nece se ugasit ali ako ukljucim igicu na 10 min sam od sebe se ugasi!?!? jel zna tko zasto???

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: HP 6735b stalno mi se gasi neznam zasto

Da li ti se ventilator cuje jako dok igras? Ako da, vjerovatno ti se nakupila prasina u laptopu. Ako imas iskustva s rastavljenjem racunala pokusaj ga rastaviti i ocistiti od prasine. Na ovom linku imas upute kako rastaviti taj model - http://www.insidemylaptop.com/disassemble-hp-compaq-6730s-6735s-notebook-remove-cooling-fan/ Ako ne zelis prckati po njemu, zamoli nekoga ko zna sta radi da ga ocisti od prasine. NE ODGOVARAM ZA NIKAKVU ŠTETU NASTALU KORIŠTENJEM OVOG POSTUPKA!!!

14 godina
protjeran
offline
HP 6735b stalno mi se gasi neznam zasto

Pregrijava ti se,očisti prašinu!

Skype: internet.gospodin
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
HP 6735b stalno mi se gasi neznam zasto

nakupila ti se prašina na cooler....ak ti je pod garancijom nosi ga na servis,a ako ne,nađi na netu kak ga otvorit i sam očisti od prašine

 

edit:evo pretekli me Cool

Kad joysticka nema, miševi kolo vode!
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2010 16:17 (mali.ivica87).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: HP 6735b stalno mi se gasi neznam zasto
mali.ivica87 kaže...

nakupila ti se prašina na cooler....ak ti je pod garancijom nosi ga na servis,a ako ne,nađi na netu kak ga otvorit i sam očisti od prašine

 

edit:evo pretekli me Cool

I ja sam svoj nosio,za taj posao čišćenja prašine su me trazili 150 kuna makar sam imao garanciju!

Skype: internet.gospodin
14 godina
offline
RE: HP 6735b stalno mi se gasi neznam zasto

Ma nosi ga na servis!! Imam i ja takav lap (6735s) te nisam ni pomislio rastavljat ga, pa trebas doc do maticne te i nju izvadit..

Doslovno ga cijelog rastavit, a sto je jos gore sve to opet sastavit! Odnesi ga i nek ti nebude zao platit(ako ti je garancija istekla).

Google is your friend!!!
14 godina
protjeran
offline
RE: HP 6735b stalno mi se gasi neznam zasto
passat kaže...

Ma nosi ga na servis!! Imam i ja takav lap (6735s) te nisam ni pomislio rastavljat ga, pa trebas doc do maticne te i nju izvadit..

Doslovno ga cijelog rastavit, a sto je jos gore sve to opet sastavit! Odnesi ga i nek ti nebude zao platit(ako ti je garancija istekla).

Ja sam imao isti model ko ti,nakon sta mi je usla prasina stalno se grijao....

Skype: internet.gospodin
14 godina
offline
RE: HP 6735b stalno mi se gasi neznam zasto

Ja sam ga drzao samo u sobi, te mi je relativno brzo (mjesec nakon isteka garancije koja traje 1god) ventilator poludio. 2put ga nisam mogao izgasit jer se pregrijao.. Sad sam ga podigao od stola i u pocetku je bilo bolje, ali se opet polako vraca na staro.. Nikako se nisam mogao nacuditi kako mu je ventilator na tako nedostupnom mjestu!

Google is your friend!!!
14 godina
neaktivan
offline
HP 6735b stalno mi se gasi neznam zasto

Hvala svima na savjetima... al ne kuzim kako se tako brzo zagrije ako je u tome problem... nakon 5-10 min cod4 on se gasi ..... necu ga sam rastavljat da ne zeznem nesto..... jos cu vidjet sta cu .... dat cu nekom tko zna sta radi .....

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: HP 6735b stalno mi se gasi neznam zasto
)TSRB10805 kaže...

Hvala svima na savjetima... al ne kuzim kako se tako brzo zagrije ako je u tome problem... nakon 5-10 min cod4 on se gasi ..... necu ga sam rastavljat da ne zeznem nesto..... jos cu vidjet sta cu .... dat cu nekom tko zna sta radi .....

"Probaj stavit maramicu na usta pa onda udahni" (nemoj salio sam se Smijeh),.. isto tako je i sa laptopovima, ne mogu uvuc dovoljno zraka, pa onda zbog tog uvlaci jos vise, pa situacija bude jos gora..Opcenito kod igraca kao sto si ti bi svoje ljubimce trebali cistiti najmanje 1 godisnje

Google is your friend!!!
14 godina
neaktivan
offline
HP 6735b stalno mi se gasi neznam zasto

XD hvala punoo.. evo sutra ga nosim na ciscenje pa cemo vidjet :D

 
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice