Popravak laptopa

poruka: 15
|
čitano: 14.105
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Popravak laptopa

Dakle,

 

iz laptopa izasao "bijeli dim".. :)

Malo je roknuo na pod i ugasio se.. Sve radi, ali nece se punit baterija..

 

Kaj napraviti? Kaj bi moglo bit?

Tražim i servisera (Čakovec, Varaždin), ako netko zna nekog..

 

Laptop je Medion-ov..

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Popravak laptopa

Malo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Popravak laptopa

Gle to kak je on zavrsio na podu sad stvarno nije bitno..

Pitam kaj se more napravit s time i kud da ga vozim?

16 godina
neaktivan
offline
Popravak laptopa

Kolko je star laptop?

Jer ima garanciju, ak ima odnesi ga u servis. (malo smuljaj)

I oni će ti srediti.

 

Ali po ovme da se ne moze puniti .. mozda se odvojio neki kabel za napajanje ili konekotr crkao.

Nešt od toga mora biti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Popravak laptopa

Trebam pomoc, imam fujitsu siemens star 4 godine i prije mjesec dana mi je malo napukla plastik na monitoru (sa vanjske strane, tocno na onom pregipu kad se zaklapa), medjutim neki dan je to skroz puklo i ja vise svoj dragi laptop nemrem sklopiti...mislim mogu, ali sumnjam da cu ga vise moci otvoriti :) Laptop je kupljen u Austriji i davno mu je istekla garancija i sad mene zanima zna li itko barem priblizno koliko bi me mogli oderati za popravak te plastike?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Popravak laptopa
serviser racunala kaže...
kolega ja ti mogu popraviti racunalo to vec radim 7 godina inace sam licencirani serviser racunala.moj je broj 09************
 Haha dobra reklama putem Bug foruma...
Bijeli dim?
Ti je laptop napusen?!
Ja sam cuo za samo crni dim iz laptopa..

Athlon X2 5000+@ 3200mhz,Gigabyte GA-MA770-DS3,Geil ultra 4x1gb, Gigabyte radeon HD 3870
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.6.2008 14:28 (LUXX).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Popravak laptopa
serviser racunala kaže...
kolega ja ti mogu popraviti racunalo to vec radim 7 godina inace sam licencirani serviser racunala.moj je broj 09***********
 
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.6.2008 14:29 (LUXX).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Popravak laptopa
serviser racunala kaže...
serviser racunala kaže...
kolega ja ti mogu popraviti racunalo to vec radim 7 godina inace sam licencirani serviser racunala.moj je broj 09***********
 
 Samoreklama i spam na tone.
To možeš radit negdje drugdje.

Athlon X2 5000+@ 3200mhz,Gigabyte GA-MA770-DS3,Geil ultra 4x1gb, Gigabyte radeon HD 3870
15 godina
neaktivan
offline
Popravak laptopa

na laptopu lenovo 3000 c100 razbio mi se ekran...laptop funkcionira normalno. u jednoj rubrici "uradi sam" (ne na ovoj stranici) netko je prodao pricu da je zamjena ekrana jednostavna i da samo treba nabaviti novi ekran. pa me zanima gdje se u zg moze nabaviti taj vrlo osjetljivi dio i naravno po povoljnoj cijeni

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Popravak laptopa

Tesko da ces negdje nac povoljno.Probaj malo po oglasnicima potrazit.

http://www.velika-nagrada.hr/
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Popravak laptopa

a dobro sad...povoljno je relativan pojam. a jel znas nekog ko mi nece uvalit nesto sta nema veze s monitorom kojeg trazim ili mozda da daje neku garanciju

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Popravak laptopa

razbio sam sakom ekran  14.1". laptop je acer aspire5570. koloko bi me kostao popravak i gdije. molio bi da mi informacije javite na mail che.pasko@gmail.com. hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Popravak laptopa

Cijena novih displeja za laptope-e je prevelika da bi se opravka isplatila. Sjećam se da smo za nekog stranca tražili u centralnom servisu Acer-a i dobili cijenu oko 300EUR bez PDV-a i troškova ugradnje.

Isplati se pogledati na e-bay-u ili što je već neko pomenuo male oglase, međutim nema sigurnosti da će isporučeni dio biti i ispravan. Tačnije možda to ni (pre)prodavac ne zna jer se ispravnost može ustanoviti tek kad se displej ugradi u laptop.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Popravak laptopa

moze mi neko rec kolko otprilike kosta popravak.. problem je sljedeci: desni drzac monitora (metalni dio) mi je puknuo, i sad mi monitor na laptopu stoji samo na lijevom drzacu... ?

nothing is true, everything is permitted
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Popravak laptopa

zanima me gdje je moguce jeftino (polovno) nabaviti maticnu plocu za acer 5535?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice