ASUS H81M-K problem sa temperaturom

poruka: 4
|
čitano: 2.440
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
ASUS H81M-K problem sa temperaturom

Pozz forumaši kupio sam nedavno ovu matičnu ploču prijatelju!I sastavio sam mu komp. i instalirao win. 7 x64.Instalirao speccy i ušao sam u njega kad vidim da kaže da je matična ploča na 120°C i ide do 125 pa malo stoji na 120 i opet tako!Šta je to?Jeli se trebam zabrinuti da nesto nisam spojio kako treba ili  speccy program laže!?Pomoć što prije!Hvala unaprijed na odgovorima!

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
ASUS H81M-K problem sa temperaturom

Instaliraj aida64 i tamo provjeri. Uglavnom je najtačnija(bar kod mene).

Hejjjjj
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 21:55 (Chico12).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: ASUS H81M-K problem sa temperaturom
Chico12 kaže...

Instaliraj aida64 i tamo provjeri. Uglavnom je najtačnija(bar kod mene).

A sada nisam u blizini tog kompjutera pa da te pitam šta da radim ako i na tom programu bude pisalo ista temperatura kao i na speccy!?Da nije slučajno u proizvodnji matične pokvaren termostat matične ploče!Jer ja sam na njemu radio 2h i nije mi nista pisalo da je pregrijan komp. niti ikakva upozorenja!Dobro vidjet ću sutra kad mu budem dovršavao instalaciju programa i ažuriranja!Svejedno hvala!{#}

 

 

EDIT:Našao sam jedan lik isti problem ima sa matičnom doduše na engleskom!

LINK

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 22:14 (CPU).
12 godina
protjeran
offline
Re: ASUS H81M-K problem sa temperaturom
CPU kaže...
Chico12 kaže...

Instaliraj aida64 i tamo provjeri. Uglavnom je najtačnija(bar kod mene).

A sada nisam u blizini tog kompjutera pa da te pitam šta da radim ako i na tom programu bude pisalo ista temperatura kao i na speccy!?Da nije slučajno u proizvodnji matične pokvaren termostat matične ploče!Jer ja sam na njemu radio 2h i nije mi nista pisalo da je pregrijan komp. niti ikakva upozorenja!Dobro vidjet ću sutra kad mu budem dovršavao instalaciju programa i ažuriranja!Svejedno hvala!{#}

 

 

EDIT:Našao sam jedan lik isti problem ima sa matičnom doduše na engleskom!

LINK

ma vec bi sve krepalo da je na 120°, senzori krivo ocitavaju ili sam program!

inace to ti je ovaj tu dio:

kojem su temperature uvijek nesto povisene cca 40-65°c poradi toga sto nemaju nikakvo aktivno hladenje,

a ni sam pasivac nije nesto, no to je tak dizajnirano i dok su ti temp u tom krugu nemas ni najmanjih briga!

jer da su temp prek samo 80°c nebi mogao prst pribliziti kamoli na 100 ili nedaj boze vise!

LP uzivaj!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.8.2014 22:47 (Stjepanj).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice