Gigabyte GA-990XA-UD3

poruka: 532
|
čitano: 101.954
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3
Touch bios je aplikacija za windoze.
3.650 postova - Black Ops : Troll] U mad bro | Prestige 2, Level 31
13 godina
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

dobri stari BIOS bez miša{#}

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

Znači, hoće li ova ploča biti dobra za najjačeg 8-jezgrenog Bulldozera ?

http://hr.wikipedia.org/wiki/Parkour#
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3

Pa nema razloga da nebude. Za neke finese je poželjno imati skuplje i bolje ploče, ali to su finese. Inače nema ni jedan razlog zašto nebi radio fino FX bager na ovoj ploči koja je nativna ploča za FX procesore.

14 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

Eto samo da javim da je patchiranjem hdd-a sve proradilo kako treba...

nadam se :P

lp

Any sufficiently advanced technology is indistinguishable from magic
Moj PC  
2 0 hvala 3
14 godina
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

Jel mi može neko ko ima ovu ploču reć dali podržava otključavanje jezgri, naime, mislim ju kupit, a ne bi baš s 4 jezgre na dvije!?

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

da podržava otključavanje

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3
Ivsa kaže...

Jel mi može neko ko ima ovu ploču reć dali podržava otključavanje jezgri, naime, mislim ju kupit, a ne bi baš s 4 jezgre na dvije!?

  Naravno da podržava.

Sapienti sat.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.7.2011 22:14 (Caesar et Brutus).
13 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

imam ovu plocu te imam problem... prvi put sam se odlucio za sli... imam dve asus gtx 465, stim da komp ne vidi drugu grafu... probao sam svaku zasebno i rade ( to je prvo sto sam probao ), mostice sam stavio al neznam ima kakva opcija u biosima il nes di treba enable stavit.. hitno pucam :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3

probaj druge drivere

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 8:31 (igy).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3

ok probam navecer hvala

16 godina
offline
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3
mislavgray kaže...

ok probam navecer hvala

zapravo ispravak, nađi zadnje beta na nvidija stranici

13 godina
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

u driverima nvidia-nim postoji opcija za enable sli koju moraš uključit da bi obje kartice radile.

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3
strit kaže...

u driverima nvidia-nim postoji opcija za enable sli koju moraš uključit da bi obje kartice radile.

 nvidia-NIM?

13 godina
offline
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3
mislavgray kaže...
strit kaže...

u driverima nvidia-nim postoji opcija za enable sli koju moraš uključit da bi obje kartice radile.

 nvidia-NIM?

Da i evo da ti spelam {envidijinim}{#}

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3
strit kaže...
mislavgray kaže...
strit kaže...

u driverima nvidia-nim postoji opcija za enable sli koju moraš uključit da bi obje kartice radile.

 nvidia-NIM?

Da i evo da ti spelam {envidijinim}{#}

 sorrii a zazujo sam... javim oko 23 sata dal sljaka sve :D

14 godina
offline
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3
strit kaže...

da podržava otključavanje

Hvala "strit", izgleda da u Ponedjeljak "pada" nova ploča, čeko sam da mi neko potvrdi da radi otključavanje jezgri, na "Džidžabitovim" stranicama ništa ne piše!? 

Nije Ivsa, nego bi trebalo biti: Ivša (nisam siguran ko je u ovo slučaju bio glup, JA, pa stavio Ivsa i sad više ne mogu promjenit nadimak, ili BUG jer nije htjeo prihvatit slovo Š)
13 godina
offline
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3
Ivsa kaže...

gump hvala!{#}

 

 

mislavgrey@

 

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 21:16 (strit).
13 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

HELP stavio druge drivere i opet nista! :( pocinjem u derpru padat...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3

To ti je tak kada koristis nevidija kartice

Intel i5 750 @3.8; GA P55 UD3; Kingmax 4 Gb 1600 Mhz; Gigabyte 6950 2 Gb; Hdd Samsung F3 1 Tb X 2 i F4 2 Tb
14 godina
protjeran
offline
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3
Ivsa kaže...
strit kaže...

da podržava otključavanje

Hvala "strit", izgleda da u Ponedjeljak "pada" nova ploča, čeko sam da mi neko potvrdi da radi otključavanje jezgri, na "Džidžabitovim" stranicama ništa ne piše!? 

pise

 

16 godina
offline
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3
mislavgray kaže...

HELP stavio druge drivere i opet nista! :( pocinjem u derpru padat...

zadnje beta?

15 godina
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

Dobro mislave, koji ti je kr*ten preporučio tu ploču {#}

 

Uglavnom, daj probaj clearcmos napraviti pa onda sve iz početka...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

probao i clear cmos, i drivere te beta, i svaki pci express utor radi, i grafe rade mostici (neznam) probao sa svojima i s jednim koji sam uz mbo dobio I NISTA

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

nisi jedini s problemima

 

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16813128510 (pod feedback pogledati)

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 22:37 (igy).
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

jesi li instalirao chipset driver za maticnu ako nisi probaj. Ne može ne radit jel ako fakat ne radi servis pa neka oni rijesavaju.

Upozorenje: Sva elektronika radi na bijeli dim, kad on ode pouzdano možemo zaključiti da je mrtva.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

nenenenenenene, nVidia nema dobre drivere koi rade sa AMD chipsetom, be cool, W A I T j u s t a b i t m o r e

Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

neki su uspjeli upogonit sli s beta driverima... ocito ja nisam te srece :( ak nis cekat cu nove drivere jer sumnjam da ce ovi u servisu ista skuzit..

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Gigabyte GA-990XA-UD3

Kakva je situacija sa vlasnicima ove ploče oko CPU temperature ! Meni se čini da mi programi krivo očitavaju senzor za CPU, jel nema šanse da dođe do 58C moj Phenom na stock postavkama sa Gaiom ? Izgleda da CPU temp i neku od Nortbridge ili sa chipseta brka. Jel ima tko slično iskustvo. Usput, imam posljednji BIOS za ploču tako da nije u tom problem.

13 godina
neaktivan
offline
Gigabyte GA-990XA-UD3

trebam pomoč na toj ploči...na koji način smanjiti rpm-ove ventilatora na njoj.... mislim na dodatne ventove koji su spojeni direkt na matičnu...točnije 3 venta koji rade protok zraka u kučištu...ne mogu nigdje naći opciju....

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice