Hladanjak za AM3 ploču

poruka: 2
|
čitano: 468
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Hladanjak za AM3 ploču

znaci kupio bi hladanjak za ove vruče dane.

treba mi za am3+ plocu tj procesor,znaci procesor imam na tvorničkim postavkama-nikakav overcloking.

btw da napišem šta mi se dešavalo (možda nekom pomogne):

naime nakon nekog vremena ili mi se komp "zaledio" ili ugasio,stim da ako bi ga isao ponovno paliti neki put bi došao do loga windowsa a neki put ni to.

recimo igram mad max i to mi se dogodi za 10ak min dok igram battlefild4 mogu igrati ALI sve zavisi kakva je temperatura u sobi.kako idu sve topliji dani čak mi se počeo gasiti na obicnom surfanju netom.

nakon testiranje svih komponenti (zamjenama drugim,itd) jer sam se bojao da mozda nije maticna ili napajanje i nakraju dodem do banalne ideje da bi (jedino to jos nisam) mogao zamjeniti hladnjak procesora.

imao sam neki "bolji" hladnjak na procesoru (jbg neznam koji jer sam komp kupio polovan)i stavim orginal i ne gasi se više komp.

e da vas pitam,kako malo istražujem hladnjake i vidim da neki hladnjaci imaju životni vijek?!

dali svi ili samo određeni?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Hladanjak za AM3 ploču

Trenutno best buy LC-CC-120. Kupio 2 nedavno, hlade odlično (ali uzeo i arctic cooling mx-4 pastu). Kontaktirao njihov support da mi pošalju nosače za AM4, stigli u roku 2 dana iz njemačke. Za preporučit, od cijene, kvalitete hlađenja do supporta.

Moj PC  
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice