Phenom II 955 3.2 ghz black edition

poruka: 44
|
čitano: 6.267
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Phenom

Koji hladnjak (cooler) uzeti za gore navedeni procesor .molim pomoc hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.9.2011 12:03 (Majestic Ik).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition

Ako zelis tisinu i uz to mogucnost solidnog clockanja, primjerice Performa bi ti pasala.

Imam istu kombinaciju i zadovoljan sam.

Bring out your dead!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
Ja cu isto morat napravit nesto po pitanju toga..nije
normalno kolko se taj stock dere.

@autoru teme

Kakve su ti temperature proca?
The best way to be boring is to leave nothing out.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition

katastrofa,,i ja imam stock brate mili i nepodnosljiv je,,nemam volje upalit igricu !

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition
Ja imam isti problem, planiram uzeti Katanu 3, kojeg masovno preporucuju po forumima.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
Hudy kaže...
Ja imam isti problem, planiram uzeti Katanu 3, kojeg masovno preporucuju po forumima.

Katana baš i nije za takav procesor katana je preporučljiva za procesore do 95W a ovaj je 125W uzmi si Mugena 2,3 ili Zalman Performu 

13 godina
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition
Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition

ja ti imam scythe yasya i odlicno ga hladi na 4GHz...

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
Mr.greenx kaže...

ja ti imam scythe yasya i odlicno ga hladi na 4GHz...

Za te novce ide mugen 2 koji je bolji od yasye.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
zoharbizo kaže...
Mr.greenx kaže...

ja ti imam scythe yasya i odlicno ga hladi na 4GHz...

Za te novce ide mugen 2 koji je bolji od yasye.

Imam Yasyu i koliko sam vidio po netu temperature su iste, 1-2 stupnja razlike, na koju stranu ovisi o reviewu, samo je Mugen puno tiši :(

Yasya je isto puno bolja od stocka, ali Mugen je nečujan...

Volim jabuke :) | bugcraft.info
14 godina
offline
Re: Phenom
Majestic Ik kaže...

Koji hladnjak (cooler) uzeti za gore navedeni procesor .molim pomoc hvala.

Prvo reci koliko $$ si spreman izdvojit? Hoces ga OC?

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
12 godina
neaktivan
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition

Iz iskustva ti preporucujem katanu, ja sam na starom kompu imo katanu 2. Neznas ni da imas komp a kamoli ventilator {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
Uni-T kaže...

Iz iskustva ti preporucujem katanu, ja sam na starom kompu imo katanu 2. Neznas ni da imas komp a kamoli ventilator {#}

Teško se Katana nosi sa jačim četverojezgrenim procesorima a pogotovo onima koji su overclokirani.

World Championships: 7, GP started: 282, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,493
14 godina
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition

mugen 3, hladi savršeno, u loadu u occt na 4.0 i naponu preko 1.4 nije prelazio 50c, stavio sam da poslije 45c ubrzava, te kad dođe na 50c tu i stoji, je da se zavrti na 100% i da se malo čuje, al hladi savršeno, u igrama ga ni nečujem, topla preporuka :)

15 godina
neaktivan
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition

Mugen II je nešto najbolje što se dogodilo u mom životu! :D  al ozbiljno, cooler je odličan, također šišam sa svojim 125w phenomom na 4 ghz a hladnjak ostaje nečujan, +1 glas od mene

Eto pyesnya o samom prekrasnom gorodye v mnrye, Moskva!!!!
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
F1-IVO kaže...
Uni-T kaže...

Iz iskustva ti preporucujem katanu, ja sam na starom kompu imo katanu 2. Neznas ni da imas komp a kamoli ventilator {#}

Teško se Katana nosi sa jačim četverojezgrenim procesorima a pogotovo onima koji su overclokirani.

Za procesore sa max TDP-om od 95 watti.Odlicna za te novce.Za 955be jedino ako ces ocat na stock naponu.

Zoki B kaže...

mugen 3, hladi savršeno, u loadu u occt na 4.0 i naponu preko 1.4 nije prelazio 50c, stavio sam da poslije 45c ubrzava, te kad dođe na 50c tu i stoji, je da se zavrti na 100% i da se malo čuje, al hladi savršeno, u igrama ga ni nečujem, topla preporuka :)

Mugen 2 je nesto bolji.

Mikovic_xD kaže...

Mugen II je nešto najbolje što se dogodilo u mom životu! :D  al ozbiljno, cooler je odličan, također šišam sa svojim 125w phenomom na 4 ghz a hladnjak ostaje nečujan, +1 glas od mene

{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
14 godina
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition

Jos uvijek od autora teme nismo culi dvije osnovne stvari: do koliko $$ i hoce OC-a CPU (pretpostavljam da hoce posto se ipak radi o BE).

 

 

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition

Autor teme je nestao.

Bring out your dead!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
power_user kaže...
zoharbizo kaže...
Mr.greenx kaže...

ja ti imam scythe yasya i odlicno ga hladi na 4GHz...

Za te novce ide mugen 2 koji je bolji od yasye.

Imam Yasyu i koliko sam vidio po netu temperature su iste, 1-2 stupnja razlike, na koju stranu ovisi o reviewu, samo je Mugen puno tiši :(

Yasya je isto puno bolja od stocka, ali Mugen je nečujan...

kako po kojem review-u na nekima sam vidio da je yasya bolja a na nekima mugen... fora je u tome da kod mugena moras poziti kod rama, znaci one njihove stitove za odvod topline moras skidati...

ali na kraju sto god izabrao od to dvoje neces fulat... oba su odlicni hladnjaci. (a meni moja yasya nije toliko glasna na 100%)

Remember, remember the Fifth of November, The Gunpowder Treason and Plot, I know of no reason Why Gunpowder Treason Should ever be forgot.
15 godina
protjeran
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition

Istina,frend mi ima isti taj proc.I kada sam dosao kod njega,

cujem ja nesto se dere unutra.A ono proc.Ko da je traktor unutra a

ne hladnjak.{#}

born to be gamer
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
Jedno pitanje. Dvoumim se mozda uzet taj proc i neku maticnu koja ga podrzava ali koliko vidim po forumu puno ljudi se zali da je ultra bucan te se odlucuju na kupnju cooler-a. AMDphenom x4 black edition je ajmo rec okruglo 1000kn u linksu je 950.... eh sad dobar neki coller je oko 300 kn sto dolazi do cifre od 1300kn. Dali se isplati onda uzet neki bolji proc od 955 AMD ili jednostavno svi AMD proc imaju jako bucan hladnjak? i5 mozes nabavit dodavanjem jos 100kn-a :)
14 godina
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition

Svi stock cooleri se "deru",možeš uzet i neki jeftiniji cooler,npr:

COOLERMASTER Hyper 212 Plus

ARCTIC COOLING Freezer 13 

SCYTHE Katana 3 SCKTN-3000I 

  Dok za neki veći oc ti treba neki bolji hladnjak.

Smrt fašizmu, sloboda narodu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
Vesh kaže...
Jedno pitanje. Dvoumim se mozda uzet taj proc i neku maticnu koja ga podrzava ali koliko vidim po forumu puno ljudi se zali da je ultra bucan te se odlucuju na kupnju cooler-a. AMDphenom x4 black edition je ajmo rec okruglo 1000kn u linksu je 950.... eh sad dobar neki coller je oko 300 kn sto dolazi do cifre od 1300kn. Dali se isplati onda uzet neki bolji proc od 955 AMD ili jednostavno svi AMD proc imaju jako bucan hladnjak? i5 mozes nabavit dodavanjem jos 100kn-a :)

Kupiš ga u ADM-u po 800kn i ako nećeš clockat uzmeš hladnjak u Linksu za 89kn i za 900kn imaš dobar proc i tihi hladnjak.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
Kao sto je kolega rekao. Kupis ga u adm'u, links je pre skup. Tak da te sa aftermarket hladnjakom moze ispast kolko je u linksu samo proc. Dobar je to proc, samo sto se stock tolko dere da to nisu istine. Svi su govorili da je glasan ali da je toliko glasan nisam mogao ni zamislit :)
The best way to be boring is to leave nothing out.
16 godina
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
zoharbizo kaže...

Mugen 2 je nesto bolji.

Mugen 3 je nesto bolji

Intel i5 750 @3.8; GA P55 UD3; Kingmax 4 Gb 1600 Mhz; Gigabyte 6950 2 Gb; Hdd Samsung F3 1 Tb X 2 i F4 2 Tb
13 godina
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
Kant kaže...
zoharbizo kaže...

Mugen 2 je nesto bolji.

Mugen 3 je nesto bolji

Ne,imas testove na netu i nije bolji.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
zoharbizo kaže...
Kant kaže...
zoharbizo kaže...

Mugen 2 je nesto bolji.

Mugen 3 je nesto bolji

Ne,imas testove na netu i nije bolji.

 On je imao taj hladnjak pa valjda zna jeli bolji il nije.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
14 godina
offline
Re: Phenom II 955 3.2 ghz black edition
zoharbizo kaže...
Kant kaže...
zoharbizo kaže...

Mugen 2 je nesto bolji.

Mugen 3 je nesto bolji

Ne,imas testove na netu i nije bolji.

Pusti testove na netu....vise vjerujem ljudima koji su koristili oba hladnjaka i znaju koji je bolji, a ne citat placene reklame i sta ja znam cega sve nema (ista stvar kao i po IT casopisima.....mozda jos i gore).

 

Bogme sam ih i sam dosta promjenio i od tih hladnjaka mi je bila daleko najbolja ova kombinacija: TRUE Black Rev C + 120 mm 1250 rpm Nanoxia (meni osobno najbolja kombinacija zracnog hladnjaka).

Da nemam ovog Corsaira koji je dobar za ovaj CPU na 3.6 GHz i drzi ga fino hladnim (gore su naravno drugi 120 mm ventovi posto je default Corsair vent koma tj. nije bas najtisi), opet bih uzeo tj. nabavio vec negdje navedeni TRUE.

Makar mislim da ni npr Venomus X Black nije nista losiji u kombinaciji sa nekim dobrim 120 mm ventovima tj. dobrim CFM-om.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
12 godina
neaktivan
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition
nisam nestao nego sam dobio s procesorom njegov cooler ,a necu ici na to da ga oc ,mislim da nema za tim potrebe ,sto vi mislite
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Phenom II 955 3.2 ghz black edition

Kupi neki cooler kad vec imas BE  sa mnoziteljem otkljucanim.

 

Ako imas AMD karticu onda imas cpu overdrive u driverima sa sliderom za OC.

 

 

BE HAPPY xD : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice