[Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition +

poruka: 27
|
čitano: 1.808
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
[Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition +

Prodajem zajedno EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition i Antec P6 kućište sa dodatna 2 ventilatora Arctic Bionix F140.
Naime, kupio sam bio EVGA GTX 1080 FTW te ju radi problema sa prejakim zvukom zavojnica vratio u DE na reklamaciju, te mi oni sad nude EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition sa 3 godine garancije kod njih. Kućište i ventilatori su kupljeni ovaj tjedan u Linksu, tj u srijedu, te nemaju niti 24 sata rada (kupljeno jer mi 1080 FTW nije stala u kućište). Posjedujem račun i garanciju. Cijena za navedeni komplet bi bila 4500 kn.

  
  
 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
14 godina
protjeran
offline
[Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition +

Malo si se zabunio sa cijenom 

13 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
ansha kaže...

Malo si se zabunio sa cijenom 

 Zbog čega ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
14 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
Sickness kaže...
ansha kaže...

Malo si se zabunio sa cijenom 

 Zbog čega ?

Deeeebelo si prejeftin, na osnovu cega si formirao cijenu?

13 godina
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
ansha kaže...
Sickness kaže...
ansha kaže...

Malo si se zabunio sa cijenom 

 Zbog čega ?

Deeeebelo si prejeftin, na osnovu cega si formirao cijenu?

 Na osnovu toga da si samo hoću povratiti novce koje sam dao za 1080 FTW (4000kn + 160kn poštarine za DE), te kućište 450kn i ventilatori 180kn. Ne planiram zaraditi zbog toga šta je ovo jači model, a i iskreno, tolko dugo sam čekao da nabavim grafu i sad kad sam ju bio nabavio sam shvatio da mi se ništa ni ne igra i da je glupo imat takvu zvijer i koristiti ju za browsanje i gledanje filmova i eventualno bacit koji partiju CoD-a ili FIFE. Mislim, možeš ti meni dati i 6000 ako si baš pri novcima 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
12 godina
protjeran
offline
[Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition +

Brate mili ovo je cijena kao da poklanjas, a ne kao da prodajes.

7 godina
protjeran
offline
[Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition +

evo dam ti 4500 i platim ćevape popodne ako si u zg odmah ovo rješavamo danas 

 

grafa još nije stigla iz DE????

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.4.2018 9:56 (lav1000).
12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi

Decki to je vec rezervirano, odjebite😎🍼

Ajde ionako je dobio ti model za 0kn...kaj sad nisu svi cigani

Super cijena, bilalp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.4.2018 9:56 (Stjepanj).
7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
Stjepanj kaže...

Decki to je vec rezervirano, odjebite😎🍼

Ajde ionako je dobio ti model za 0kn...kaj sad nisu svi cigani

Super cijena, bilalp

Stjepko

 

otkaži rezervaciju ili ću ti poslati nekog da fino popriča s tobom 

13 godina
offline
[Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition +

Pa praktički, dobit ću bolju grafu za iste novce koje sam dao. A pošto mi se ne da zajebavati da mi bude na njuškalu po nznm kolko dugo, zato sam i napisao takvu cijenu. Ja ću eventualno izgubiti 100-200kn od sveukupne cijene koju sam dao za sve navedeno iz oglasa, al ajde, to mogu pretrpit. A za sve koji su zainteresirani, neka mi se jave u inbox pa da se dogovorimo. Jer sinoć sam napisao na online support da ne želim taj model samo radi stock coolera na što sam dobio odgovor da ok, ali onda moram čekati 2-3 tjedna za 1080 FTW (i pitanje je dal će ispoštovati navedeni rok). Tako da ako je netko stvarno zainteresiran, morao bih im opet slati mail da ipak hoću 1080 Ti haha pa ju onda treba čekati 3-4 radna dana da stigne.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
14 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi

Ma bravo, nemoj ti zaradit pa ce neki ciganski preprodavac dignut 2k kn na tebi, pametan si...

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
lav1000 kaže...
Stjepanj kaže...

Decki to je vec rezervirano, odjebite😎🍼

Ajde ionako je dobio ti model za 0kn...kaj sad nisu svi cigani

Super cijena, bilalp

Stjepko

 

otkaži rezervaciju ili ću ti poslati nekog da fino popriča s tobom 

 Mozes mi samo lidiju jebačić poslati u zamjenu.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
ansha kaže...

Ma bravo, nemoj ti zaradit pa ce neki ciganski preprodavac dignut 2k kn na tebi, pametan si...

kaže se romski, nemoj da te prijavimo

 

konkretno naš Stipica ionako je isti ko onaj iz tko to tamo peva 

13 godina
offline
[Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition +

hahaha e ovo još nisam doživio, da mi ljudi ne daju da ju prodam za to novce već za više. Ajmo ovako, da bi svi bili sretni i zadovoljni, a da ja pri tome ne izgubim ništa (osim vremena i živaca šta sam već izgubio sa silnim dopisivanjem sa supportom al jbg), stavljam cijenu 4800 s kućištem (ide u kompletu pa ako hoćete dajte ga za 300kn nekome pa ćete opet doći na cijenu od 4500 za grafu). Pošteno ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
Sickness kaže...

hahaha e ovo još nisam doživio, da mi ljudi ne daju da ju prodam za to novce već za više. Ajmo ovako, da bi svi bili sretni i zadovoljni, a da ja pri tome ne izgubim ništa (osim vremena i živaca šta sam već izgubio sa silnim dopisivanjem sa supportom al jbg), stavljam cijenu 4800 s kućištem (ide u kompletu pa ako hoćete dajte ga za 300kn nekome pa ćete opet doći na cijenu od 4500 za grafu). Pošteno ?

 iskren savjet, stavi grafu za 5000 kn na njušku, ionako još nije došla iz DE, a sigurno ćeš ju imati rezervirano za tu cifru dok stigne iz DE

 

a ovaj case i ventove isto poseban oglas za 300-400kn...

 

ako te Stjepan bude gnjavio, javi mi pa da ga prebijem ko mačku 

12 godina
protjeran
offline
[Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition +

Ma netko ce mu dati i 6000kn za nju..ipak je to Ti model.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi

Tesko, ima i trio x po 6000 ima i aorusica ko govana po toj cijeni

Sad je 5000-5500 cijena za prodati 1080ti instant a vece cijene su za prodavanje i natezanje

13 godina
offline
[Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition +

Hvala svima na savjetima. Evo dogovoreno je sa Andreasom (Technical Support EVGA) da mi pošalju 1080 Ti. Za članove foruma konačna cijena sa kućištem je 4800kn (samo zato da se ja ne zezam s njegovom prodajom). Ko hoće preprodat i zaraditi slobodno, mislim da je ponuda više nego fer. 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
Sickness kaže...

Hvala svima na savjetima. Evo dogovoreno je sa Andreasom (Technical Support EVGA) da mi pošalju 1080 Ti. Za članove foruma konačna cijena sa kućištem je 4800kn (samo zato da se ja ne zezam s njegovom prodajom). Ko hoće preprodat i zaraditi slobodno, mislim da je ponuda više nego fer. 

 pozdravi Andreasa, jbt samo EVGU kupujem ubuduće, dobiješ 1080ti u zamjenu za reklamaciju slabijeg modela, stvarno su kraljevi 

14 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
lav1000 kaže...

Tesko, ima i trio x po 6000 ima i aorusica ko govana po toj cijeni

Sad je 5000-5500 cijena za prodati 1080ti instant a vece cijene su za prodavanje i natezanje

Ma evga foundersica je vrh, kompatibilnost s najvise vodenih blokova i slobodno skidas cooler bez gubitka garancije. A ako nemas za custom vodeno onda nemas ni za 1080Ti...

12 godina
protjeran
offline
[Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition +

Koji vrh? Daj molim te! Kad je budes imao u kucistu javi onda dojmove...throtlajuca zujalica.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
ansha kaže...
lav1000 kaže...

Tesko, ima i trio x po 6000 ima i aorusica ko govana po toj cijeni

Sad je 5000-5500 cijena za prodati 1080ti instant a vece cijene su za prodavanje i natezanje

Ma evga foundersica je vrh, kompatibilnost s najvise vodenih blokova i slobodno skidas cooler bez gubitka garancije. A ako nemas za custom vodeno onda nemas ni za 1080Ti...

 to je opće poznata stvar, ako si u igri sa i7/i9 procesorima, 1080ti i sl. GPU, 500-1000 eura u džepu uvijek mora biti spremno za razne ludorije koje idu uz to...

uzmeš vodeno, blokove, radijatore pa skužiš ne idu u kućište i sl. zavrzlame, pa traži kućište, pa tako igra u nedogled... been there done that 

 

13 godina
offline
[Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition +

Tako nekako je izgledala moja egzibicija s grafičkom i kućištem. Prepuštam palicu nekom drugom 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.4.2018 11:43 (Sickness).
7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
Sickness kaže...

Hahahaha koji je ovaj Stjepanj lik ja ne vjerujem. Tu sad odjednom govori o throtlajućoj zujalici a htio se sa mnom mijenjati za 980 SC 4gb + nadoplata 

 pazi kad se rukuješ s takvima da ti koji prst sa ruke ne pofali 

12 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
Cuj ak imas za 1080ti imas za custom vodeno, onda imas i za neku bemburu ne? Sicknes daj sliku auta😉lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
protjeran
offline
Re: [Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Editi
Stjepanj kaže...
Cuj ak imas za 1080ti imas za custom vodeno, onda imas i za neku bemburu ne? Sicknes daj sliku auta😉lp

daj nemoj ti o autima... kad voziš na zadnjem sicu 970tku vrijednost auta ti skoči 300% 

13 godina
offline
[Prodaja] EVGA GTX 1080 Ti 11GB Founders Edition +

Haha dok se mi ovdje dopisujemo, likovi mi odgovorili da im je došla 1080 FTW na stanje tako da ipak ništa od 1080 Ti FE . Lockam temu, vidimo se možda u drugoj ako se odlučim prodati 1080 FTW kad dođe. Pozdrav svima

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice