iOS i andriod developer

poruka: 4
|
čitano: 1.394
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
iOS i andriod developer-a

Znaci , trazim osobu koja zna programirat za iOS i android platforme . Projekt je ozbiljan i molim da mi se takvi i jave na mail ivan_jaska@hotmial.com . 

Molim vas ako nekog imate za preporuku neka mi se javi .  

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
iOS i andriod developer
Na dajte ljudi pa zar nitko ne pozna ?!
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
iOS i andriod developer

Svi su uvijek na ovom forumu ozbiljni, uvijek se radi o ozbiljnim projektima, a onda na kraju ispadne da se ide u implementaciju OS-a u engleskom jeziku. Zbog toga se ljudi baš i ne javljaju na ove oglase, a i "cashflow" nick baš ne ulijeva sigurnost i pouzdanost (bar ne meni).

 

Napiši malo detalja o čemu se radi, kako će biti plaćeno, za koga se radi itd. Ako je to opet jedna od onih "top secret ideja, bojim se da mi netko ne ukrade bullshit" ili "imam ideju, ne znam programirati, treba mi netko da to isprogramira, djelimo zaradu", sumnjam da će se tko javiti.

 

Svi mi imamo ideje, problem je u vremenu kojeg nemamo, a i ne možemo ga trošiti za "djeljenje zarade".

'Genius might be the ability to say a profound thing in a simple way' Charles Bukowski
Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iOS i andriod developer

Premalo informacija da bi netko uopce pomislio da se javi... Daj ime firme, reference, ideju, što očekuješ od nekoga tko ti se javi...

 

Ovo za firmu se ne šalim. Svi mi imamo na tonu ideja, ali za sve ideje da bi se ostvarile potrebno je imati neku financiju potporu, pa makar i u obliku neke firme koja bi trebala stajati iza projekta. Nadam se da si shvatio što pokušam reći.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice