Koliko nas je poslalo aplikaciju?

poruka: 36
|
čitano: 11.966
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?

Baš me zanima koliko je ljudi zapravo poslalo aplikacije? Ja eto, jesam

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?

Koju aplikaciju si napravio? Si ju stavio na market makar da ju malo testiram da vidi kako radiOsmijeh

Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?

nije baš neki odaziv :)

ja sam pokušao ali nije išlo, stalno nešto zaj...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?
King of Games kaže...

nije baš neki odaziv :)

ja sam pokušao ali nije išlo, stalno nešto zaj...

Misliš - loš je odaziv ako ti nisi uspio ništa napraviti? Smijeh

...
14 godina
neaktivan
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?

ne, ne, nego općenito!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?

 

Ja recimo skoro pa gotov. Moram samo još par sitnica srediti i valjda ide na prijavu i na market. Zeznuto je to da stvar nije testirana na pravom mobu i da zapravo to nema smisla. Frend kojeg poznam s faksa tamo iz prijašnjih dana je slučajno spomenuo da ima Android mob pa sam ga zagnjavio .. naravno da na prvu loptu nije prošlo :) sad čekam drugu itraciju :)

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?
sp33d kaže...

 

Ja recimo skoro pa gotov. Moram samo još par sitnica srediti i valjda ide na prijavu i na market. Zeznuto je to da stvar nije testirana na pravom mobu i da zapravo to nema smisla. Frend kojeg poznam s faksa tamo iz prijašnjih dana je slučajno spomenuo da ima Android mob pa sam ga zagnjavio .. naravno da na prvu loptu nije prošlo :) sad čekam drugu itraciju :)

 

 

Ako ti treba tester, mogu ti ja testirati sa desireom da vidiš dali stvar šljakaNamigiva 

Stoja
13 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?
Stoja kaže...

Ako ti treba tester, mogu ti ja testirati sa desireom da vidiš dali stvar šljakaNamigiva 

 

E to bi bilo odlično! U PM mi pošalji mail na koji ti šaljem apk. Sutra sam u gužvi nekaj jer pičim na more, pa kad se tamo dokoturam i smjestim, šaljem ti stvar. Hvala!

 

13 godina
neaktivan
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?

Eto i ja poslao, i to dvije ... za prvu i drugu nagradu :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 0:34 (Dinko1234567890).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?

Nadam se (toplo) da će uredništvo objaviti broj primljenih aplikacija.

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Enterprise Edition, AutoCAD 2009, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?

 

Ja poslao jednu, eto baš sad sve gotovo. Stoja je bio i više nego od pomoći. Hvala puno Stoja! Ako dobijem mobitel javi kud da ti šaljem pivo, sixpack, gajba, kak hoćeš!

 

Nego kako ste na Android Marketu napisali one opise? Ja napisao ime aplikacije na hr i u zagradi engleski: Mjere (Measures), a onaj opis sam nakucao na lošem engleskom. Još ima vremena to promijeniti na hr ...

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?
@ sp33d: da li tije google skroz odobrio aplikaciju na marketu? Evo pokusavam ju skinuti ali stalno izbacuje error da package flie not signed, pa mi nije jasno sto ga muci.

Ali nema frke nije mi uopce bio problem pomoci a za pivu se lako dogovorimo hehe :D

Dajte ostali koji ste stavili aplikacije recite kako se zovu daih skinem, bas mi fali nekih domacih programa.
Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?
Edit: ipak sve uredno radi,morao sam izbrisati staru aplikaciju jer nije bila sa marketa pa ju je bunilo.

Isprike za dupli post, kad nemremo uredivat postove na mobu D:
Stoja
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?
Edit: ipak sve uredno radi,morao sam izbrisati staru aplikaciju jer nije bila sa marketa pa ju je bunilo.

Isprike za dupli post, kad nemremo uredivat postove na mobu D:
Stoja
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?

 

Dakle sve ok. Thnx! 

 

Ja baš gledam i Android Market mi veli 0 total, 0 active instals. Valjda se misli na skidanja, samo ako si ti skinuo već onda ne bi trebalo biti 0..

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?

 

Evo i mi smo konačno poslali aplikaciju.

 

Ona se zove Meet Friends@VIP, ima slikica na http://android.noveideje.com iskreno nemam pojma koji bi bio direktni android market link za download (ako je to moguće uopće). 

 

Naravno planirali smo još jučer to obaviti, no tek na prijavi smo skužili da treba detaljni opis.

 

Mimo naše na marketu smo uočili nekoliko aplikacija za plaćanje parkinga, potom nekoliko za tramvajske linije u Zagrebu, nekoliko recimo lokatora bankomata i sl. poi, ljetne recepte, slušanje radia, nekakve rute, tv program i vremenske prognoze.

 

Nadamo se da će Vam Meet Friends@VIP aplikacija biti korisna.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.6.2010 20:19 (Meet Friends At VIP).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?

Sretno ljudi!

Ja necu stici jer tek ucim programirati :) Ali ne posustajem! Vidimo se na iducem izazovu!

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?

Mi @ Dobar Kod smo poslali dvije minimalističke:

 

  • mPlaćanje - SMS plaćanje ZET-a, garaže i parkinga
  • Novine - praćenje vijesti iz različitih portala (agregirani RSS feed)
Sretno svima!  Cool

13 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?

 

Iako sam napisao gore u tekstu kako se moja aplikacija zove, malo dodatnog marketinga ne škodi :)

 

Aplikacija koju sam ja poslao se zove Mjere

 

"Mjere su Android aplikacija za ucrtavanje izmjerenih duljina na sliku. Poslikajte ono što mjerite, otvorite program Mjere te učitajte sliku iz galerije. Povlačenjem prsta po zaslonu od početne do krajnje točke jednim pokretom ucrtajte mjeru za svaki izmjereni detalj na učitanu sliku te upišite izmjerenju duljinu."

 

Nekako mi se ideja pomalo čini atipična, među aplikacijama s kojima se nešto skida s neta, čita, plaća, koristi GPS. Što vi mislite? Isprobajte pa javite! 

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?

Kao sto si naveo, nije bas tipicna aplikacija, sto je za pohvalu...

Malo je nezgrapno raditi s njom na desireu jer nemam stylus, pa je tesko prstom odrediti pocetnu i zavrsnu tocku.

 

Nesto sto bi mogao staviti u slijedecu verziju :)   ...

- Mogucnost zumiranja slike, kako bih mogao tocnije odrediti pocetnu i zavrsnu tocku

- Automatsko izracunavanja ostalih mjera u odnosu na prvu koju definiram (mislim da to ne bi trebalo biti problem za napraviti)

 

13 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?

Kao sto si naveo, nije bas tipicna aplikacija, sto je za pohvalu...

Malo je nezgrapno raditi s njom na desireu jer nemam stylus, pa je tesko prstom odrediti pocetnu i zavrsnu tocku.

 

Nesto sto bi mogao staviti u slijedecu verziju :)   ...

- Mogucnost zumiranja slike, kako bih mogao tocnije odrediti pocetnu i zavrsnu tocku

- Automatsko izracunavanja ostalih mjera u odnosu na prvu koju definiram (mislim da to ne bi trebalo biti problem za napraviti)

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?

Trambus | Javni prijevoz

 

Aplikacija za javni prijevoz grada Zagreba (za sada, kasnije i ostalih gradova), uključen je autobusni i tramvajski prijevoz, vozni red, planirane rute sa/bez presjedanja, prikaz svih stanica/linija na karti, dodatni sadržaji na karti, plaćanje karte direktno putem klika, Augmented Reality putem aplikacije Layar... Sve ostale informacije potražite na http://www.svebee.com/trambus gdje možete preuzeti i PDF brošuru o programu, planiram stvarima za slijedeće verzije ili vidjeti na čemu se trenutno radi. QR kod je na slici u postu.

 

*uskoro postavim sve ScreenShotove svih mogućih "ekrana"/opcija koji su dostupni u programu

 

svebee

Trambus | Javni prijevoz - Android Trambus | Javni prijevoz - Android
.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 12:59 (svebee).
15 godina
neaktivan
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?

Evo ja sam poslao anti theft aplikaciju, koja radi na način da se može uključiti zaštita i uređaj svira ako se pomakne i ne upiše pravlna lozinka ili ako se pošalje SMS na uređaj sa ključnom riječi i šifrom (koju onda uređaj blokira od pokazivanja) nego uključuje zaštitu te šalje GPS koordinate na mobitel sa kojeg je došla poruka.

Any wayz will see.

Moram priznati da sam se strgao radeći jer sam tek počeo programirati za android prije mjesec dana.

Imao još par ideja ali nije bilo vremena.

@Trambus

Čuo sam da ih je par radilo aplikaciju za ZET

Poruka je uređivana zadnji put sub 26.6.2010 20:04 (TomislavK).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?
Dinko1234567890 kaže...

Kao sto si naveo, nije bas tipicna aplikacija, sto je za pohvalu...

Malo je nezgrapno raditi s njom na desireu jer nemam stylus, pa je tesko prstom odrediti pocetnu i zavrsnu tocku.

 

Nesto sto bi mogao staviti u slijedecu verziju :)   ...

- Mogucnost zumiranja slike, kako bih mogao tocnije odrediti pocetnu i zavrsnu tocku

- Automatsko izracunavanja ostalih mjera u odnosu na prvu koju definiram (mislim da to ne bi trebalo biti problem za napraviti)

 

 

Drago mi je da si probao! Ovo što kažeš, automatsko izračunavanje drugih mjera s obzirom na referentu je bila i jedna od početnih ideja, to garant ide u narednu verziju. To sam čak i napisao u PDF koji sam u prijavu poslao.

 

Jesi probao možda pomicati crtu/mjeru nakon što si je ucrtao?  Jer sam pokušao misliti na ovo što kažeš, da je teško od prve pogoditi s prstom precizno točke. Nakon početnog ucrtavanja, odabereš mjeru i pritisneš bilo gdi na zaslonu i napraviš povlačenje. Bliža točka mjere će se pomicati u smjeru pomaka tvojeg prsta. Dake, na ovaj način se donekle stvar da preciznije smjestiti, a ne moraš točno gađati krajnje točke; jer ako ih i pogodiš prstom, zbog toga što ti prst zaklanja točku nećeš je uspjeti smjestiti točno. 

 

Glede zooma slike, ne bih htio zvučati kao pokrvarena ploča, ali kako nisam imao uređaj, dosta sam se bojao OutOfMemoryError pri učitavanju slike (emulator jer jedno, uređaj nešto čisto drugo), pa sam onda odlučio smanjiti sliku na rezoluciju ekrana. Ako ću imati priliku testirati na uređaju :) onda ću složiti i zoom.,

16 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?
TomislavK kaže...

Evo ja sam poslao anti theft aplikaciju, koja radi na način da se može uključiti zaštita i uređaj svira ako se pomakne i ne upiše pravlna lozinka ili ako se pošalje SMS na uređaj sa ključnom riječi i šifrom (koju onda uređaj blokira od pokazivanja) nego uključuje zaštitu te šalje GPS koordinate na mobitel sa kojeg je došla poruka.

 

Ovo je cool! Koliko se programskim kodom može mobitel zalockati zapravo? Do granice neupotrebljivosti, ili lopov ipak može preuzet kontrolu od takvog zalockanog mobitela bez reinstalacije OS-a?

13 godina
neaktivan
offline
Koliko nas je poslalo aplikaciju?

Evo i moje dvije..

 

GPS Tracker (market://search?q=pname:demo.GPSTracker)

- pretvara mobilni telefon u uređaj za praćenje kretanja u realnom vremenu, te omogućava pregled povijesnih podataka na http://tracking.virtualniured.hr serveru.

- mogućnost slanja trenutne lokacije SMSom ili Emailom

- IMEI (vidljiv na ekranu tijekom izvođenja aplikacije) služi kao korisničko ime i lozinka za ulaz na serversku aplikaciju

 

Advanced Call History (market://search?q=pname:callHistory.logs)

- aplikacija namjenjena praćenju svih vrsta poziva (dolazni, odlazni, neodgovoreni) te generiranju izvješaja na osnovu podataka prikupljenih u bazu.

- grupira pozive po imenu i prezimenu kontakta te broju korisnika u adresaru samog telefona te generira izvještaje o ukupno odgovorenim i ostvarenim pozivima za određeni broj uz odabir vremenskog razdoblja.

- mogućnost odabira razdoblja za izvještaj

- mogućnost unosa filtera

- export izvještaja u csv datoteku na SD karticu

 

Imam jos puno featuresa u planu, ali zbog brojnih obaveza nisam ih uspio sve implementirati ... ali biti ce uskoro ;)

Svi prijedlozi dobrodosli ;)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 20:16 (Dinko1234567890).
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?

@sp33d

Sorry, ali nesto sam u guzvi zadnjih dana pa se nisam stigao igrati sa "VIP izazov" apikacijama :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.6.2010 20:21 (Dinko1234567890).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?
TomislavK kaže...

Evo ja sam poslao anti theft aplikaciju, koja radi na način da se može uključiti zaštita i uređaj svira ako se pomakne i ne upiše pravlna lozinka ili ako se pošalje SMS na uređaj sa ključnom riječi i šifrom (koju onda uređaj blokira od pokazivanja) nego uključuje zaštitu te šalje GPS koordinate na mobitel sa kojeg je došla poruka.

Any wayz will see.

Moram priznati da sam se strgao radeći jer sam tek počeo programirati za android prije mjesec dana.

Imao još par ideja ali nije bilo vremena.

@Trambus

Čuo sam da ih je par radilo aplikaciju za ZET

 

@TomislavK

 

Čini mi se kao zanimljiva stvar, kažeš zaključaš mobitel i onda se ukljuzči alarm kad ga pomakneš? Kao auto :) Inače, ja sam jedno dobro vrijeme vagao da li da krenem u programiranje ili ne, jer nisam poznavao platformu, no kad sam krenuo, bilo mi je žao što nisam krenuo prije :)

 

@Dinko1234567890

 

Nema frke!

13 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?

Gledajući koje su sve domaće aplikacije na Marketu, napravio sam listu svih koje sam uspio naći:

 

   http://senko.net/domace-android-aplikacije/

 

Sigurno nisu sve napravljene za izazov (npr. znam za Brick Annoyed da je port postojeće), ali

vjerojatno velik dio jest.

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Koliko nas je poslalo aplikaciju?

odlično, baš sam tako nešto mislio složiti, ali vidim da bi mi pola toga falilo :) pohvala!


*javim ako nađem nešto hrvatskoga...

.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice