Gafovi u mrezama c# a.ne

poruka: 6
|
čitano: 671
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gafovi u mrezama c# asp.net

Potrebna je hitna pomoc na diplomskom. Profesor je zadao zadatak da se napravi graf prijateljstva izmedu osoba na temelju prebivalista skole i fakulteta i da stranica na temelju registracije izbaci koje bi osobe mogli poznavati. Ostale detalje posaljem na mail.

pozdrav

 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Gafovi u mrezama c# a.ne

Edit grafovi sad vidio

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gafovi u mrezama c# asp.net

O kakvom ti grafu točno pričaš? UML? Case? Imaš li uopće podatkovne modele koji su ti potrebni?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gafovi u mrezama c# asp.net
Da trebalo je i meni dok shvatim kakav graf. Potrebno je prilikom registracije korisnika nakon dobivenih podataka prikazati koji su njemu moguci prijatelji te ih sortirati prema vjerojatnosti. Problem je sto profa trazi da se to izvede direktno u aplikaciji, dok bih pomocu queryia nekako izveo to usporedivanje. Dao mi je primjer u kojem je to izvedeno pomocu bin stabla i matrica
12 godina
neaktivan
offline
Re: Gafovi u mrezama c# asp.net

Šta tebe konkretno muči, kako napravit graf, kako ga prikazat, kako se to radi u ASP.NET, šta?

Poštenje garantujem avatarom. Hvala!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Gafovi u mrezama c# asp.net
Znam kako treba izgledat samo neznam napravit imam primjere ali to nikako ne uspijem. Mislio sam imalikoji dobrovoljac da to napravi. Pocetak je napravljen ali ta zadnja stranica...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice