Okupljam tim za pravljenje igre zaključana tema

poruka: 120
|
čitano: 28.181
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Evo i ja bih pomogao!

Nisam neki stručnjak za programiranje, nesto sam radio u gamemaker-u prije godinu dana.

sad cu si nabavit zadnju verziju (mislim da je 8.0) pa cu se prisjetit kako se tamo dela xD

mogu pomoci i oko web dizajana...

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

ja se javljam za testiranje igre :D

xFire: rebelsy
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

evo napravio sam besplatni forum!

dobro nije da sam se bas pretrgo od posla, ali dosta za pocetak xD

samo za pocetak, nemojte me odmah kamenovat zbog izgledaIzlanuo se

 

 

edit: nije valjda da ste več odustali?Izlanuo se

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.1.2010 21:48 (rooswelt1991).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
Stari moj svaka ti dala. Regam se prvom prilikom.
hmda
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

evo ja sam se registrirao na forum .. inace ja bih mogao testirati igru i dati neke ideje za pricu .... nesto onako jednostavno .... cisto onak da sudjelujem jer ipak vazno je sudjelovati ... s ostalim stvarima nemam bas iskustva i nekog prevelikog znanja ... pa eto :D 

 

 

xFire: rebelsy
 
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

evo vidim okuplajte se polako pa da se i ja javim....i ja bih mogao pomoci nesto oko photoshopa(ako nista napravio bih ono za kraj igre:spisak autora,ucesnika,sponzoraSmijeh) ili ako nesto treba sa mjuzom raditi u VirtualDJ-u ili Sony ACID Pro...

pa eto sutra napravim msn pa okacim ovdje

*evo upravo se regam na novi forum

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

al de...zašto nebi radili na javi- program je profesonalan ali besplatan...za počeak skinite robocode- svako nek pravi svoje botovve i onda se poslije natječemo čiji je bolji, to je najbolji način da naučimo :)

 
0 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

lijepo.... danas neka šugava igrica, sutra novi COD...davno sam koristija gamemaker al doc cu na vaš forum i ponudit svoje znanje....

svaka cast

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Ajde ljudi prijavite se na forum da mozemo bar malo razradit temu!

Gospodin koji je pokrenuo projekt, vise se ne javlja, a i na forum se nije rego.

Znam da je ovaj projekt zafrkancija, ali malo vise odgovornosti mu nebi skodilo.

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

ja sam se registrovao na forumNamigiva

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Ajd sam jos nema treba ljudi!!!!

idemo nesto napraviti, mozda cak nesto sto ce bug-ocvi objavit na njihovom dvd-u (ok, ovo je bilo jaaako optimistično)

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Jel se u projekt igre ubraja i vektorska grafika, znam raditi u photoshopu i nesto malo u Illustrator-u pa bih mogao pomoci. Likove bi bilo dobro praviti sa sto vise antialasinga jer ce bolje da izgleda, da nebi bilo nesto kao pacman puno kockica :D .

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
Game_Fan kaže...

Jel se u projekt igre ubraja i vektorska grafika, znam raditi u photoshopu i nesto malo u Illustrator-u pa bih mogao pomoci. Likove bi bilo dobro praviti sa sto vise antialasinga jer ce bolje da izgleda, da nebi bilo nesto kao pacman puno kockica :D .

Moze!

regaj se na forum!

napisi svoje ideje, vec imamo "neku" priču, pa pokusaj nes napravit, ili mozdaneku svoju idjeu dati.

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
Game_Fan kaže...

Jel se u projekt igre ubraja i vektorska grafika, znam raditi u photoshopu i nesto malo u Illustrator-u pa bih mogao pomoci. Likove bi bilo dobro praviti sa sto vise antialasinga jer ce bolje da izgleda, da nebi bilo nesto kao pacman puno kockica :D .

Što fali kockicama? Ne možeš reći da ova igra ne valja samo zato što je rađena u retro stilu. Inače i ja volim vektorsku grafiku (povremeno radim u Inkscapeu), ali jednako tako mi je drag i Pixel art. Namigiva

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
15 godina
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
ja i kum smo poceli raditi igru,pa isto tko zeli moze se prikljuciti...

ja radim u googlu sketchupu,mayi,3dmax(modeliranje i animacija)
moj kum radi na enginu ( UDK- Unreal Development Kit)

neznamo bas s skriptama pa bi nam tu najvise trebala pomoc...svi koji zele pomoc neka se jave na pm
15 godina
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
andy0101 kaže...
Game_Fan kaže...

Jel se u projekt igre ubraja i vektorska grafika, znam raditi u photoshopu i nesto malo u Illustrator-u pa bih mogao pomoci. Likove bi bilo dobro praviti sa sto vise antialasinga jer ce bolje da izgleda, da nebi bilo nesto kao pacman puno kockica :D .

Što fali kockicama? Ne možeš reći da ova igra ne valja samo zato što je rađena u retro stilu. Inače i ja volim vektorsku grafiku (povremeno radim u Inkscapeu), ali jednako tako mi je drag i Pixel art. Namigiva

Ajd se i ti prijavi tamo na forum i dadni svoju ideju!

ovim svadjanjem necete nista postić ali ovako bi mogli učinit nesto konstruktivno!

ne treba neko znanje programiranja na nekom visokom nivou, igru cemo vjerovatno napravit u game makeru.

ako imate nekih ideja javite

ps ako netkom bude trebo GM nek mi posalje zahtjev na onom forumu pa cu mu dati link!

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
15 godina
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
dado16 kaže...
ja i kum smo poceli raditi igru,pa isto tko zeli moze se prikljuciti...

ja radim u googlu sketchupu,mayi,3dmax(modeliranje i animacija)
moj kum radi na enginu ( UDK- Unreal Development Kit)

neznamo bas s skriptama pa bi nam tu najvise trebala pomoc...svi koji zele pomoc neka se jave na pm

Konkurencija, linč!!!! Smijeh

 

 

edit: ovo je bila sala, ako hocete pomoci samo nam se javite.

vidim da vi planirate radit neku veliku igru, dok mi radimo 2d avanturu (najvjerovatnije) tako da bi nam i vi mogli sveremena na vrijeme malo pomoc

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2010 19:08 (rooswelt1991).
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

A gdje je autor ove teme, izgleda da ga igra više ne zanima?

- -.- --- / .--. .-. --- -.-. .. - .- / --- ...- --- / --. --- ...- -. --- / .--- . / ---... -.--.-
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
andy0101 kaže...
Game_Fan kaže...

Jel se u projekt igre ubraja i vektorska grafika, znam raditi u photoshopu i nesto malo u Illustrator-u pa bih mogao pomoci. Likove bi bilo dobro praviti sa sto vise antialasinga jer ce bolje da izgleda, da nebi bilo nesto kao pacman puno kockica :D .

Što fali kockicama? Ne možeš reći da ova igra ne valja samo zato što je rađena u retro stilu. Inače i ja volim vektorsku grafiku (povremeno radim u Inkscapeu), ali jednako tako mi je drag i Pixel art. Namigiva

Ovoj igri nefali nista, mogu reci da mi se mnogo svidza. I ja nekada volim poigrati stare naslove devedesetih ali mi nismo vise u toj godini, vrijeme je takvo  da se igre prave u sto privlacnijem stilu. Odkad znam za Super Mario i Pokemone dan danas ih igram, te me igre nekako privlace da bi ih mogaso citav zivot igrati Osmijeh.

 

Joj kako mi se sada vrti oko glave Pokemon Silver, mescini da cu ga opet poceti igrati :D .

Chatanje Na Sonyjev Način.
15 godina
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
rooswelt1991 kaže...
dado16 kaže...
ja i kum smo poceli raditi igru,pa isto tko zeli moze se prikljuciti...

ja radim u googlu sketchupu,mayi,3dmax(modeliranje i animacija)
moj kum radi na enginu ( UDK- Unreal Development Kit)

neznamo bas s skriptama pa bi nam tu najvise trebala pomoc...svi koji zele pomoc neka se jave na pm

Konkurencija, linč!!!! Smijeh

 

 

edit: ovo je bila sala, ako hocete pomoci samo nam se javite.

vidim da vi planirate radit neku veliku igru, dok mi radimo 2d avanturu (najvjerovatnije) tako da bi nam i vi mogli sveremena na vrijeme malo pomoc

moze,nije problem :D

15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

A neznam, frajer predlozi ideju, ja napravim forum, ljudi se uclane , pocnu pricat o prici igre, a njega nema!

ako se ne javi ubrzo, izabrat cemo nekog drugog da bude "glavni".

ne mene, jer ja bas i nisam nesto snalažljiv sto se tice programiranja ili rada u gamemakeru (znam osnove(proso 3 tutorijala) vec nekog kog se dokaze kao dobar pri razradi price!

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
rooswelt1991 kaže...

A neznam, frajer predlozi ideju, ja napravim forum, ljudi se uclane , pocnu pricat o prici igre, a njega nema!

ako se ne javi ubrzo, izabrat cemo nekog drugog da bude "glavni".

ne mene, jer ja bas i nisam nesto snalažljiv sto se tice programiranja ili rada u gamemakeru (znam osnove(proso 3 tutorijala) vec nekog kog se dokaze kao dobar pri razradi price!

Razrada price, hm. Pa ja bi ipak krenuo na nesto kao Space Inavedrs, lakse je praviti i nejma mnogo spriteova za izradu. Ako bi krenuli na Avanturu trebalo  bi jako lijepo crtati sprite-ove i tile-ove, a to sigurno pola nas nezna jer se nismo opustali u takav posao.

Chatanje Na Sonyjev Način.
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

U gamemaker nije tesko napraviti 2d avanturu (kao super mario) trebamo samo napraviti glavnog lika i nekoliko neprijatelja!

U igru bi ubacili nekoliko mini igri tipa puzzle i sl, a međuscene popunjavali stripovskim objasnjenjem priče.

znam da zvuci komplicirano, ali ako nas se skupi desetak možemo za pola godine napravit neku manju igru.

Za ovu gore pretpostavku vrijedi da "radimo" igru samo 2 sata tjedno (čak i manje)

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
rooswelt1991 kaže...

U gamemaker nije tesko napraviti 2d avanturu (kao super mario) trebamo samo napraviti glavnog lika i nekoliko neprijatelja!

U igru bi ubacili nekoliko mini igri tipa puzzle i sl, a međuscene popunjavali stripovskim objasnjenjem priče.

znam da zvuci komplicirano, ali ako nas se skupi desetak možemo za pola godine napravit neku manju igru.

Za ovu gore pretpostavku vrijedi da "radimo" igru samo 2 sata tjedno (čak i manje)

1. Znam, u game makeru nije nista tesko ali dolazi problem kada napravimo glavnog lika i neprijatelje. Problem je taj da moramo jo 50 otakvih likova napraviti jer sigurno ne zelimo da nam se spriteovi krecu kao KLADE.

 

2. Da, to je vrlo odlicna ideja. Mozemo cak nesto napraviti i sa Adobe After Effect-om :D , za pola godine mozemo napraviti mnogo dobru igru samo ako dobro zagrijemo stolicu ;) .

 

Ja bih jos nadodao da pravimo cut scene u After Effect-u i da ih konvertujemo u video format sa HD rezolucijom, nesto slicno kao u Street Figter IV. Kada bi pravili video cut scene igra bi imala preko 300 mb downloada :D , sto je veoma dobro.

Chatanje Na Sonyjev Način.
15 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

kako god okrenes dobro ce ispast....

 

nema boljeg nego 20-ak amatera koji su 2 puta programirali ista naprave igru za publiku....onako samo da se kaze da je moguce...

 

ako ubacimo malo šarma i humora svako ce je tit odigrat samo eto radi zafrkancije....

 

vec smo izabrali temu za igru(bar mislim) sad nas se samo triba skupit i odlucit kako sve napravit....

 

SVI AMATERI SU DOBRODOSLI.....

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Pričom nećemo nista napravit!

ajd se regajte na onaj gore spomenuti forum, pa dajte sve prijedloge, i onda cemo pocet raditi, lvl po lvl.

Nekoliko slika od onih koji su vjesti sa PS nebi bilo lose!

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Let me get this straight...

 

U igri se radi o tome kako Shortyjev zec dila drogu? o.O

Google is your friend. Use Google before asking dumb questions.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Count me in!

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Okupljam tim za pravljenje igre
andy0101 kaže...

Let me get this straight...

 

U igri se radi o tome kako Shortyjev zec dila drogu? o.O

Ma ako nisi vidio, igra se vrti oko shortyevog zeca, ali nece on samo dilat drogu, vec ce igra imat pricu kakvu zec ima na u njegovoj pjesmi!

vec smo dobili jedan dobar prijedlog na forumu u vezi price!

come and see!

ili je 1 ili je 0 trece nemoze!!
14 godina
neaktivan
offline
Okupljam tim za pravljenje igre

Hocel zeko imat kakvog oruzlja i to, hocel biti pogled iz pticije perspektive. Ja bih se uclanio al nisam bas siguran u moje znanje u Photoshop-u i u Illustratoru, mozda userem stvar pa ce me ekipa poprijeko gledati Sramim se .

Chatanje Na Sonyjev Način.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice