Prodaja multimedijalnih aplikacija?!

poruka: 4
|
čitano: 2.069
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Prodaja multimedijalnih aplikacija?!

Hy,

 

Malo sam izgubljen i slicno, pa pokusavam da odmah u startu ne ucinim krivi korak, jer toliko je elemenata na koje covjek treba paziti da glava boli.

Nedavno sam poceo raditi na jednoj igri, koja je sad nakon 3 tjedna neprospavanih noci pred izlaskom prvog demoa. Naletio sam na par sponzora i cifre koje su mi ponudjene su od 600-800 dolara za sada sa tim da se radi o onom tipu sponzora kao Arcade Games i sl. Medjutim neki ljudi su mi rekli da nista ne potpisujem jos jer je vrlo lako da pri zavrsetku igre kad sve zbrojim cijena bude malo vislja. A neki su mi savjetovali i Desuru. Za sponzore bih trebao dodatno uloziti u flash kompajler jer se vecinom radi o flash indie stvarima koje oni kupuju, na Desuri se radi o instalacijama kao na Steamu. neki kazu vise su zaradili na desuri, neki prodajom prava sponzorima... Moja igra sad tezi 45 MB, vjerojatno ce jos 30 MB dok je ne zavrsim, ili vise. Nekako nije materijal za flash, nekako dugo bi se ocitavalo. I tu bih trebao smjernice ako ima netko od vas iskustva sa steamom, desurom i sponzorima, cisto da mi malo objasni sistem kretanja "kapitala", jer bih zelio na bolji nacin istraziti to sve prije nego zavrsim igru kako bih i drugim ljudima znao dat neke smjernice i slicno. S obzirom da imam iskustva vec sa prijevarama u odradi projekta, ne bih zelio da se to dogodi i sa ovim, jer dosta svog slobodnog vremena sam ulozio i u koncept i samu igru.

 

Hvala unaprijed.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prodaja multimedijalnih aplikacija?!

Nitko?!!! OMG. U ovoj drzavi ocito covjek mora sve sam i konstantno riskirati. :D

14 godina
offline
Re: Prodaja multimedijalnih aplikacija?!
dotNET kaže...

Nitko?!!! OMG. U ovoj drzavi ocito covjek mora sve sam i konstantno riskirati. :D

Pitaj woodgamesfx on ti ima iskustva s time.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Prodaja multimedijalnih aplikacija?!

Ma znam figu i ja se ućim i uhodavam , moj rad je više hobističko-amaterski te iz ljubavi, Deus Ex je ovdje jedini profesionalac na tom podrućju i možda je najbolje da pita njega za savijet.

 

PS.

inaće @dotNet zbilja je pohvalno da si za tri tjedna uspio sklepat igru, iskreno svaka čast {#}

 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice