Programiranje

poruka: 10
|
čitano: 2.128
|
moderatori: Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Programiranje
napiši cjelobrojnu f-ju najveci koja kao argument ima cjele br a b c. funkcija treba vratit vrijednost onog argumenta koji ima najmanju prvu znamenku
damir
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Programiranje

malo više detalja, u čemu, ikakva ideja tvoja, malo bolje opiši zadatak...

thunder in my room :prijevod: Moja mama viče!92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.Da se Facebook server sruši 90% m
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Programiranje

Već je otvorio temu, ali nije dobio rješenje koje može samo kopi-pejstati.

The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Programiranje
guja007 kaže...
napiši cjelobrojnu f-ju najveci koja kao argument ima cjele br a b c. funkcija treba vratit vrijednost onog argumenta koji ima najmanju prvu znamenku

 Koliko nam je informacija dao e...

A nije napiso ni u kojem programskom jeziku treba...

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Programiranje

Ja sam odustao od odgovaranja na takve upite jer  nema ponuđeno dovoljno informacija,niti se vidi trud i zato tek kad to vidim možda...ovako
mi je toga dosta.Više informacija,i truda u takvim pitanjima se traži!

Private
15 godina
neaktivan
offline
Programiranje

ajd nek neko izbriše ovu temu, to je čisti smap, autor je krajnje nazainteresiran, a i dao je informacija o zadatko kao i da si pito nekog gdje živi, a on ti kaže da živi u stanu u zagrebu...

thunder in my room :prijevod: Moja mama viče!92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.Da se Facebook server sruši 90% m
 
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Programiranje
Cujte koderi: MENI TREBA POMOC (u nevolji:)
Vrlo jednostavno: trazim PHP|JS instrukcije-bez tutoriala MOLIM, jer nis ne kuzim(nisam programer-a moram biti)
Tako da bih zamolila nekog iz ZG da mi daje instrukcije( placam 5+ jer mi je hitno a i brzo kopcam tak da nece biti "bezveze" muke bez nauke)
Eto, vidim da na ovom forumu cak i ima programera(a nisu ucitelji) koji lijepo|direktno objasnjavaju stvari.
Puno zahvaljujem na bilo kakvoj pomoci.
uh
E,
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Programiranje
E DA, nisam rekla da mi trebaju osnove za WEB PROGRAMIRANJE. Onak da znam radim forme i server side scripting i to je to kaj meni treba : 0
Nadam se da to nije komplicirano?
14 godina
neaktivan
offline
RE: Programiranje

Tebi  treba AJAX. Asinhronični JS i XML. Vjeruj mi ovo ti je za početak više nego dovoljno : http://www.w3schools.com/PHP/php_ajax_database.asp

Alternativa http://en.wikipedia.org/wiki/ASP.NET_AJAX .

http://www.woodgamesfx.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Programiranje
zahvaljujem
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice