[Procjena] Procjena kompjutera LIAN LIU

poruka: 9
|
čitano: 1.203
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
[Procjena] Procjena kompjutera LIAN LIU i to...

imam slijedeću situaciju,doša je do mene rodjak moj,kojeg nisan vidio par godina i kaže da je uzeo u njemačkoj(preko nekog prijatelja) za otprilike 1000 eura neko gaming računalo,koje je zapakirano u LIAN LIU "ležeće" neko kućište...pa bi mene zanimalo da mu mogu kazat koliko je "dobro" njegovo računalo,jer ga hvali na sva usta,a ja nisan baš najsigurniji za to...otprilike su specifikacije slijedeće...

kućište:LIAN LIU (ne znan točan model,samo da je ležeči)

procesor:DELL neki quad core na 2.40 ghz I5 (ne znan točan broj)

memorija:8gb (ne znan točno još brzinu)

grafička:GT 550 ti 1GB(pretpostavljam da je DDR5)

ne znan točno na kojoj je matičnoj to,ali provjeriću i poslije javit,ali najviše me zanima taj procesor jer mi se ne čini nekakav gaming,iako je quad core i ta grafička,jer ne poznajem uopće taj 550ti,pa bi molio neko pojašnjenje tko se bolje razumije...hvala unaprijed, lp :)

 

također san zaboravio napisat da je kupio to prošle godine,te da ima neka 4 diska,a po njegovom su 4 SSD od po 500gb svaki,meni je to malo čudno,pa san iz tog razloga zapitao,ako bi netko barem okvirno moga nešto mi objasnit...jer meni se osobno čini da je malo "preveslan",ali ne poznajem uopće GT 550ti ili taj neki I5 dell quad core 2.4ghz,da dajem ocjene,možda griješim...jer prošle godine ne vjerujem da je ta 550ti bila neki vrh,jer pretpostavljam da je bilo serija 6x i 7x već u ponudi,pa je to glavni razlog da mislim da je ipak malo "preveslan",jer je kao kupio gaming stroj za 1000 eura,pa smatram da je sad već to pomalo "kanta",a zato da je bila i to prošle godine već...hvala još jednom :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.10.2014 20:51 (johnyaces777).
12 godina
offline
[Procjena] Procjena kompjutera LIAN LIU

4 SSD od po 500gb svaki, cime si se ti upusia

11 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Procjena kompjutera LIAN LIU

pa samo kažen šta mi čovjek prenosi,stoga provjeravam prvo podatke koje sigurno znam da je taj neki dell I5 na 2.40ghz i 550ti 1gb DDR5 valjda,iako je ispočetka tvrdio da je grafa ta neka od 4GB(tad bi bila DDR3 memorija),pa me zanima tko zna više o dotičnom,jer ja tvrdim da mi je rodjak preveslan,prošle godine još dok je uzima kao taj neki gaming komp<kao ja se slabo kužin,ali on stvarno nema baš pojma,on tvrdi da je komp brz ka munja i da sve igrice vrti,a nikad nije čuo za ultra AA i slične fore,znači samo ga upali i vozi,a igra valjda BF4 ipak,samo ne znan na kojoj rezi>,te pljunio 1000 eura za njega...ja san samo glasnik,pa prenosin izjavu vjerodostojno :)

 

ne koristin ama baš išta,čak san prista pušit ima skoro dva miseca,a dotad san zna skurit desetak djuka dnevno bez problema...prebacio ovisnost na kompove {#}

12 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena kompjutera LIAN LIU
johnyaces777 kaže...

pa samo kažen šta mi čovjek prenosi,stoga provjeravam prvo podatke koje sigurno znam da je taj neki dell I5 na 2.40ghz i 550ti 1gb DDR5 valjda,iako je ispočetka tvrdio da je grafa ta neka od 4GB(tad bi bila DDR3 memorija),pa me zanima tko zna više o dotičnom,jer ja tvrdim da mi je rodjak preveslan,prošle godine još dok je uzima kao taj neki gaming komp<kao ja se slabo kužin,ali on stvarno nema baš pojma,on tvrdi da je komp brz ka munja i da sve igrice vrti,a nikad nije čuo za ultra AA i slične fore,znači samo ga upali i vozi,a igra valjda BF4 ipak,samo ne znan na kojoj rezi>,te pljunio 1000 eura za njega...ja san samo glasnik,pa prenosin izjavu vjerodostojno :)

 

ne koristin ama baš išta,čak san prista pušit ima skoro dva miseca,a dotad san zna skurit desetak djuka dnevno bez problema...prebacio ovisnost na kompove {#}

Mozda battlefield 4 vrti na ultra low, jer 550ti je jedna od slabijih grafickih kartica, 2.4 ghz je premalo i nepostoji nikakav dell i5 2.4Ghz, postoji jedino laptop sa tim processorom.


4 SSD od 500 GB je cista glupost, valjda je mislio HD a ne SSD, jer svaki jedan ssd of 500 gb vrijedi 2000Kn.

11 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Procjena kompjutera LIAN LIU

sve ja san to čovjeku reka,ali on se pravi pametan,jer kao to mu je neki prijatelj,kao on ga ne bi izradio,a ja san odmah reka da nije to dobro,i da grafa i procesor nisu neke zvijeri,on se htio mjerit s mojim I7 4770k,i da ima 4 SSD od 500gb,pa ja san mu odma reka da prošle godine nemoguće da jesu,jer sada koštaju 2000 kn u radnji najjeftiniji...

11 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Procjena kompjutera LIAN LIU

kako da moj rodjak provjeri na kojoj rezoluciji mu vrti igricu CALL OF DUTY 3 i 4?

16 godina
offline
[Procjena] Procjena kompjutera LIAN LIU

Neka skine specy i neka uslika sta mu specy pokazuje.

 

Evo primjer 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.10.2014 21:01 (Patrick_cro).
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] Procjena kompjutera LIAN LIU

jel se varam ili ipak treba platit ovdje nekih 20$ za taj program??ili san nešto krivo vidio,hvala svakako na pomoći :)

16 godina
offline
Re: [Procjena] Procjena kompjutera LIAN LIU
Skines besplatnu verziju
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice