3.5mm jack to USB

poruka: 7
|
čitano: 3.628
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
3.5mm jack to USB

Znaci, crko mi ulaz na kompu za ukljucit sluse, pa me zanima mogu li ja to ovako iskombinirat: M USB-Ž 3.5mm - M 3.5mm-Ž 2x3.5mm - SLUŠALICE

 

Ova 2x3.5mm mi služi jedan ulaz za sluse i jedan za mikrofon pa oce li mi to radit?

KJV
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
3.5mm jack to USB

ne

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 3.5mm jack to USB
XXX-Man kaže...

ne

zasto

KJV
14 godina
offline
3.5mm jack to USB

čemu komplicirat? kupiš si jednostavno usb zvučnu i to je to. evo primjer, ja sam uzeo takvu klik odlična je. 

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: 3.5mm jack to USB
Jumperrr kaže...

čemu komplicirat? kupiš si jednostavno usb zvučnu i to je to. evo primjer, ja sam uzeo takvu klik odlična je. 

Ovo qurca ne vrijedi! Kupi si normalnu zvučnu na PCI i bok...

Maurer
12 godina
neaktivan
offline
Re: 3.5mm jack to USB
David87 kaže...
Jumperrr kaže...

čemu komplicirat? kupiš si jednostavno usb zvučnu i to je to. evo primjer, ja sam uzeo takvu klik odlična je. 

Ovo qurca ne vrijedi! Kupi si normalnu zvučnu na PCI i bok...

ma ajde vazno mi je da radi i da se cuje nesto imam stari neki komp slozio pentium 2.9ghz 2gb rama radeon x1950. sluzila bi mi samo za skype i slusanje muzike i eto brate pa jel za to valja?

KJV
14 godina
moderator
offline
Re: 3.5mm jack to USB
ogi219 kaže...
XXX-Man kaže...

ne

zasto

1.preko usb konektora neide zvuk

2. usb na 3,5mm je za punjenje

3. razdjelnik dijeli jedan izlaz na 2, dakle nikako nemožeš dobit ulaz

 

dakle...nemoguće

 

kupi usb ili pci zvučnu karticu

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija // na glupe postove i pitanja odgovaram sa: ke???? // besplatno gledam u kristalnu kuglu i otkrivam koje su vaše komponente :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice