Athlon 64 socket 939?

poruka: 8
|
čitano: 4.206
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Athlon 64 socket 939?
pitanje

Došlo je vrijeme da zamijenim procesor, pa tražim po netu Athlonove dvojezgrene procesore koji mi pašu na matičnu. Problem je što mi treba socket 939, kojeg je još prošle godine zamijenio novi (am2 čini mi se), i sad više nitko od velikih dobavljača ne drži 939 verzije. Inače ciljam na Athlon 64 x2 4800+, socket 939 ili Athlon 64 FX-60. Ako netko zna gdje mogu nabaviti neki od ova dva procesora ili nešto u sličnoj klasi, pomagajte.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Athlon 64 socket 939?

Svejedno ih pitaj (dobavljace mislin). Reci da te zanima i jel postoji mogucnost da oni nabave.

Ja san davno jos kad san starom kompu isa stavit jos 512 memorije koja je bila RAMBUS pa nisu imali u ponudi al su uspili nabavit.

Rekli su da su morali naruciti iz Irske xD

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.4.2008 23:13 (cigo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Athlon 64 socket 939?
autorov komentar

Možda... makar ako moraju naručivati odnekud vjerojatno je cijena već takva da mi je jeftinije kupiti novu matičnu.

Ali hvala svejedno, vrijedi probati.


Stvarnost je iluzija uzrokovana nedostatkom kvalitetnih CRPG-ova.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Athlon 64 socket 939?
prihvaćeno rješenje
Gringo kaže...

Došlo je vrijeme da zamijenim procesor, pa tražim po netu Athlonove dvojezgrene  procesore koji mi pašu na matičnu. Problem je što mi treba socket 939, kojeg je još prošle godine zamijenio novi (am2 čini mi se), i sad više nitko od velikih dobavljača ne drži 939 verzije. Inače ciljam na Athlon 64 x2 4800+, socket 939  ili Athlon 64 FX-60. Ako netko zna gdje mogu nabaviti neki od ova dva procesora ili nešto u sličnoj klasi, pomagajte.

  imao sam istu ideju prije mjesec dana znaci bio sam u istim problemima kao i ti...
e  ovako  u  hrvatskoj nema u trgovinama u slobodnoj prodaji ni jedan od ta dva sto trazis,
a ako mislis narucit cijena vrtoglavo raste...bolje kupit am2 socket  plocu i proc...
ja sam uspio naci nesto slabiji od ovih al bitno da je dual... pa si baci pogled
http://www.links.hr/index.php?option=katList&id_kategorija=05060309 
 
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2008 18:51 (Sivi).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Athlon 64 socket 939?
autorov komentar

Hvala na odgovoru, nije ni 4000+ loša stvar, ako za par dana ne iskrsne nešt novo onda idem i ja sa malo slabijim modelom, rađe uložim veće pare u grafičku nego da mijenjam i ploču i procesor.


Stvarnost je iluzija uzrokovana nedostatkom kvalitetnih CRPG-ova.
16 godina
neaktivan
offline
Athlon 64 socket 939?

Ja ti prodam 3800+ venice s939.

 


Athlon64 3200+ @2450 (245×10),1.46V 2×1gb Transcend@490, Asus8800gt, AsusA8N SLI,
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Athlon 64 socket 939?
autorov komentar

nop, hvala na ponudi ali ipak tražim dual core, pa makar na kraju i neki slabiji model.


Stvarnost je iluzija uzrokovana nedostatkom kvalitetnih CRPG-ova.
13 godina
neaktivan
offline
RE: Athlon 64 socket 939?

meni bi isto trebo jedan takav dvo jezgreni za 939

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice