Gigabyte i reklamacije

poruka: 6
|
čitano: 2.043
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Gigabyte i reklamacije

BOk svima!!!

Imam jedan problem sa Gigabyte-ovom pločom...radi se o modelu x48-dq6.Ploča se konstanto resetiraIznenađen, niti ne uđe u bios.....sve komponente isprobane na drugoj ploči i rade...Osmijeh

Ploču sam kupio preko oglasa ali sam izgubio račun pa mi sada ne žele reklamirati....

Zanima me dali je netko slao neispravan hardver (ploču grafičku ili sk) u Gigabyte direkno i dali su mu uspijeli poslati drugu?

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2010 7:03 (=WZ= RiSbO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gigabyte i reklamacije

Ta se ploćica više ne proizvodi. Izlanuo se

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Gigabyte i reklamacije
=WZ= RiSbO kaže...

BOk svima!!!

Imam jedan problem sa Gigabyte-ovom pločom...radi se o modelu x48-dq6.Ploča se konstanto resetiraIznenađen, niti ne uđe u bios.....sve komponente isprobane na drugoj ploči i rade...Osmijeh

Ploču sam kupio preko oglasa ali sam izgubio račun pa mi sada ne žele reklamirati....

Zanima me dali je netko slao neispravan hardver (ploču grafičku ili sk) u Gigabyte direkno i dali su mu uspijeli poslati drugu?

 

  Šansa za tako nešto je minimalna, čak i da imaš račun jer je distributer odgovoran za garancije. Ukoliko imaš podatke o osobi od koje si kopio ploču, možaš ga zamoliti da zatraži kopiju računa, pa ti pošalje. U većini trgovina je moguće dobiti kopiju ako je ploča kupljena preko firme, a u nekim i ako se radilo o kupnji preko web shopa.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Gigabyte i reklamacije
MrBlc kaže...
=WZ= RiSbO kaže...

BOk svima!!!

Imam jedan problem sa Gigabyte-ovom pločom...radi se o modelu x48-dq6.Ploča se konstanto resetiraIznenađen, niti ne uđe u bios.....sve komponente isprobane na drugoj ploči i rade...Osmijeh

Ploču sam kupio preko oglasa ali sam izgubio račun pa mi sada ne žele reklamirati....

Zanima me dali je netko slao neispravan hardver (ploču grafičku ili sk) u Gigabyte direkno i dali su mu uspijeli poslati drugu?

 

 Šansa za tako nešto je minimalna, čak i da imaš račun jer je distributer odgovoran za garancije. Ukoliko imaš podatke o osobi od koje si kopio ploču, možaš ga zamoliti da zatraži kopiju računa, pa ti pošalje. U većini trgovina je moguće dobiti kopiju ako je ploča kupljena preko firme, a u nekim i ako se radilo o kupnji preko web shopa.

Sve bi bilo super da ploča nije kupljena u Elkotech d.o.o.

Dopisujem se sada sa Gigabytom i ponudili su mi opciju da im pošaljem ploču

14 godina
neaktivan
offline
Gigabyte i reklamacije

Mali update:

Jucer direkno od Gigabyta stigla nova ploča p55-ud3 umjesto x48-dq6

Gigabyte se pokazao odličan što se tiće supporta.

 

 
3 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Gigabyte i reklamacije

Jedno malo ot-OT pitanje. Da li je normalno da nakon 2 sata gaming-benchmarks moja Gigabyte X-38 ide na 50°C? Nez jedino zato jer do sada to nisam baš mjerio, a dns sam slučajno opazio. btw probao sam još dalje benchat nakon tih 2 sata i temp se nije mijenjala tj. nije rasla preko 49°

ty unaprijed svakome tko ponudi informacijuNeodlučan

free speech for the dumbxD
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice