Grafička ne postoji???

poruka: 10
|
čitano: 1.473
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Grafička ne postoji???
pitanje

Ne znam u čemu je problem pa se obračam vama kao zadnja šansa.Naredni problem se događa kada pokušavam instalirati nove drivere za grafičku karticu serije 174,74.(32bit vista) na početku instalacije gdje bi se trebao odabrati jezik i druge minorne stvari izbaci mi se prozor gdje piše „the NVIDIA setup program could not locate any drivers that are compatible with your current hardware.Setup will now exit.“ Ne znam što treba raditi,formatirao sam windowse ali opet ista stvar! Takva slična poruka pokazuje mi se kada pokušavam kloknut grafičku u ATItoolu . Sada trenutačno pišem ovo pismo na 169.25 verziji drivera.

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2008 16:25 (unknown).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička ne postoji???

e vidiš to se isto i meni događalo. imam GF 7200 i nikako nisam mogao instalirati nove drivere. puko sam. pokušavao milju puta ali ništa. na kraju otišao na "update driver" i našao mi je nešto novije drivere od onih koje sam trenutno imao ali i ti su bili "stari".

Poruka je uređivana zadnji put pon 9.6.2008 16:30 (MRK 22).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička ne postoji???
autorov komentar

Kaj to znaći da ću morati kupit novu grafičku, da mi  je  ta  "smrdana"?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička ne postoji???
unknown kaže...

Kaj to znaći da ću morati kupit novu grafičku, da mi  je  ta  "smrdana"?

 ma problem je u driverima, ne u grafi. valjda imaš neke drivere koji ti rade???? možda netko od forumaša ima rješenje za to. ja sam izludio s tim. nikako pa nikako
16 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička ne postoji???
autorov komentar

A jer mi možeš pomoć oko clockanja.Ovo mi se pojavljuje kad pokrenem ATItool tj. kada pokušavam naći max. memory ili max. GPU

" the video card you selected for overclocking in ATItool does not seem to be used by windows.

 

visual testing has been disablead

 

to fix this go to   display properties,setings and enable the monitor output  to the card"

  pokušao sam ali nejde jer možda ti znaš kako to riješit ili je sve u driverima?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička ne postoji???
unknown kaže...

A jer mi možeš pomoć oko clockanja.Ovo mi se pojavljuje kad pokrenem ATItool tj. kada pokušavam naći max. memory ili max. GPU

" the video card you selected for overclocking in ATItool does not seem to be used by windows.

 

visual testing has been disablead

 

to fix this go to   display properties,setings and enable the monitor output  to the card"

  pokušao sam ali nejde jer možda ti znaš kako to riješit ili je sve u driverima?

 u to se nisam upuštao tako da je bolje da ti netko kaže tko je radio s tim. samo mi nije jasno zašto koristiš ATI tool za nvidia grafičku??
16 godina
neaktivan
offline
Grafička ne postoji???

Imao sam sličan problem...

 

Mislim da sam ga rješio tako da sam prvo obrisao stare drivere a tek onda nakon restarta stavio nove... ukoliko ti to ne uspije, onda obriši ove koje sada imaš i preko control panela u device manageru manualno instaliraj nove. Dakle odeš na display adapters i onda update driver i manualno selektiraš nv4disp.dll iz foldera u koji si raspakirao nove drivere...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička ne postoji???
autorov komentar
ja si nemogu naći display adapters na device manageru.Koristim vistu
16 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička ne postoji???
prihvaćeno rješenje

Prvo si instaliraj jedan od dijagnostičkih programa (kao npr SiSoftware Sandra, HWiNFO32, EVEREST ili sl. ) i prepiši što je našao od grafičke kartice na tvom stroju. Očigledno da je riječ o neodgovarajućim drajverima. Zatim na webu proizvođača nađi točno taj tip grafičke kartice i skini najnoviji odgovarajući drajver.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Grafička ne postoji???
autorov komentar
rješenje valja ali sada sam shvatio zašto mi nije dao instalirati 174.25 jer su tim driveri namjenjeni 9*** seriji Nvidije grafičke kartice.
Hvala svima na odgovorima.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice