Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

poruka: 175
|
čitano: 45.446
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)
hahaha najace mi akda komp napravi bip hahahhaha eror hahahah a ovaj poludi.
ma nisam jos nis slomio cak evo jucer mi iz cista mira tipkovnica prestane radit mislim pisem i slovo S mie j veliko a ostalo malo kada upalim caps onda je slovo s malo a ostalo veliko.
ok nis ja otvorim tipkovnicu procistim je(prije 2 tjedna se prolio čaj po njoj) odljepio ja one folije lagano ih s mokrom krpom prebriso da maknem sve to ljepljivo osusim sklopim. kad aono weee radi slovo s
stisnem u ne radi stisnem 7 napise 78 stisnem 8 komp samo ko da ude u hibrenate mod. nakon jos 7 sati drkanja s tipkovnicom trazen koji kruac na kraju su mi radile brojke ali nisu radila slova qwertzu haha i na numpadu 789.
tako da sam probo metodom saka popravit xD. i nije uspijelo. sada opet imam sugavu bezicnu tipkovnicu
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

ja sam joystick od plejke bacao u pod stalno al to je izdržljivo u pm, isto tako nabijat onaj CRT monitor je bilo lako, ovaj LCD Samsung se ne usudim taknut {#}

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Uff igrao sam jednu igru prije par godina (neki ruski klon unreal tournamenta), i nikak da pređem level kolko je apsurdno glupa igrica i u jedno trenutku sam samo izvadio cd iz kompa i stisnuo ga rukom dok nije prsnuo. Poslje sam probao tto s cd-om ponovit ali nije više u meni bilo te luđačke snage (btw cd/dvdi su jako žilavi). A to što ljudi razbijaju hardver to nije bijes to je frustracija.

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2010 0:51 (peroko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

U,meni kojmp kad steka,a ja neznam sredit...dodje mi ubit isusa u njemu

ali se sjetim,3500 kuna je u njemu,nemam para da ga sredim ponovo :P

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera

Uhh, da neko dođe u moju sobu vidio bi da su zidovi oko kompa udubljeni(knauf), kad igram cod ili pes i kad mi nejde bum šakom u zid xD

Miš mi svako malo završi u zidu, isto radi coda 4, ali još uvjek radi bez greške, ubiti skoro bez greške potrgana mu je ona tipka sastrane koju sam potrgao na opet na codu.

Igrali smo samo s noževima a ta tipka mi je služila za meele i nije mi išlo, i onda sam je stisnuo tako jako da je propala u unutrašnjost miša i sad nemogu je izvadidti bez da miš rastavim, a to mi se neda. Uglavnom imam sreće s tim mišem već ga imam 3 godine, i barem jedanput mjesećno završi u zidu i nist mu nije, osim ove tipke sa strane, miš je inaće microsoft 3000v čini mi se. Također opet radi coda je nastradala tipkovica, tj. ono ležište za dlanove ispod tipke, igrao cod i i bili neki cheateri tak da nist nisam mogo, i ja od bijesa s obje šake po tipkovnici i ispalo je onda  to ležište xD. Od onda svako malo lupim po njoj i čak još uvijek radi xD.

 

Zaljkučak: moram prestati igrat cod!!

 

e da i mob mi je letio po zraku jedno 30m, al ni ogrebotinu nije zaradio, čudo. Naime bili smo na malonogometnom turniru, i sad igramo polufinale protiv domaćina turnira i sudac naravno sudi za njih, picka mu materina, i mi držali 0-0 i dali gol jedno 2 min prije kraja, i ovaj ga je poništio, kađe faul u napadu, koji naravno nije bio, i onda minutu prije kraja dosudi penal za njih i oni daju gol. I kad je odusdio kraj, ja sam ga od bijesa preko igrališta gađaom mobitelom, to mi ju prvo došlo pod ruku, al nažalost promašio sam ga, al bar mobu nije nist bilo.

 

Uglvnom dosta sam tolerantan, al kad poludim nije dobro da se išta nađe oko mene.

14 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)
men kad nanervira neka igra,fino izađem iz nje siđem sa kompa i odem na van prosetam ili nesto ,,nisam ti neki glumac da razbijam ipak je recesija
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Dok sam išao u osnovnu školu (dok su dinosauri hodali zemljom) kupio sam jedan šugavi PS2 joypad (original my ass)  koji se poceo blesirat nakon par dana i pola tipki je otkazalo, garanciju mi nisu htjeli priznat koliko god sam pokušao reklamirat i tvrdili da sam ja u krivu i tako da sam poludio, uzeo taj zblesirani

 

joypad nakon šta sam poginuo u nekoj igri koja se onda vrtila na PS2 i za žicu na terasu u čisti beton mlatio s tim dok se nije raspao na komadice.

 

Onda sam jos obuo neke čizme i skakao po tim ostacima (o pubertet i hormoni) :D.

Inače nemam običaj razbijat i skakat po stvarima koje ne rade. {#}

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.12.2010 12:05 (D.N.R.).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
D.N.R. kaže...

Dok sam išao u osnovnu školu (dok su dinosauri hodali zemljom) kupio sam jedan šugavi PS2 joypad (original my ass)  koji se poceo blesirat nakon par dana i pola tipki je otkazalo, garanciju mi nisu htjeli priznat koliko god sam pokušao reklamirat i tvrdili da sam ja u krivu i tako da sam poludio, uzeo taj zblesirani

 

joypad nakon šta sam poginuo u nekoj igri koja se onda vrtila na PSU i za žicu na terasu u čisti beton mlatio s njim dok se nije raspao na komadice i onda sam jos obuo neke čizme i skakao po tim ostacima (o pubertet i hormoni) :D.

Inače nemam običaj razbijat i skakat po stvarima koje ne rade. {#}

 

 

ubijas nesto mrtvo lol

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
13 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Inače, ovo nema veze s bijesom, više - manje puka slučajnost

Bušilicom probušen seagate baracuda 250gb (slučajno dok sam bušio kućešte da ga stavim unutra), tipkovnica hp je u obliku slova U (radi), monitor lg flatoron 19'' ima rupu u donjem desnom uglu od tehničke, monitor samsung syncmaster 19'' crt, bačen ide kontroler u ekran, zapiknuo se u njega i ostale 3 rupe na ekranu, ali radi, disk toshiba 250 gb ljepljena pik trakom za kućište, krepala jer nije mogla izjednačavat tlakove, stao nogom na 478 P4 proc i devastiro pinove (trenutno radi ne znam na koju foru), usb 16gb kingston mi pao u akvarij (radi ko nov), kućište u naletu bijesa devastiro čekićem od 2 kile, spalio hp switch jer sam isprobavo kolko dugo može bez hlađenja (ima 2 uber bučna venta), u neznanju rastavljen disk 40gb ibm (imal sam 2, 1 krepani i jedan koji je radio, ja sam rastavio radećeg, sad nemam nijedean radeći), usb apacer 8gb, stao nogom na njega jer ga nisam vidio, polio zvučnike vodom (2 komada neki šrot), dell server, strgo mu zadnji vent i više ne želi bootat, moram mu kliknut f1 svaki put da bi booto, disk hitachi 250 gb, sjebo mu je moj frenda navoje i sad ga se ne može zašarafit za kućište.

To je otprilike to, više se ne sjećam ali vjerujem da toga ima još 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Pržilica me pod...a

 

Pa sa otišao po čekić. Onaj od 2 kile.

 

Pa sam op...io po pržilici dok je još bila u kompu.

 

Ali je ispalo da je čekić širi od pržilice, pa sam sje..i kućište.

 

Pa sam od muke opalio kućište odzgora i onda je sve krepalo.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Imam li dopuštenje da osvježim ovu fenomenalnu temu? :D

 

Jedno 5 miševa je stradalo valom bijesa. 

1 tipkovnica je stradala, bilo je tipaka po cijeloj sobi, ubio sam boga u njoj... 

 

I jedanput  sam izvadio madrac i bacio ga na drugi kraj sobe...

 

No, na svu sreću stanje se u zadnje vrijeme smirilo, ali malo :) 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

da se i ja pohvalim kako sam retardiran :D

 

miševi:

MS MM-703

Logitech RX300

Logitech MX400

Logitech LX5

Trust Gm-4200

MS MM-282

Logitech G5

MS MM-701

Logitech MX518

Logitech G5v2-on se jos drzi al su nozice odljepljenje i kotacic nevalja :D

 

slušalice:

Logitech PC120

Logitech neke za 30 kn :D

Logitech PC960

 

tipkovnice:

MS KB 765

Logitech classic-jos uvijek se drzi iako je lupana i poljevana svim i svacim :D

 

monitori:

samsung 793df-2 puta bio na popravku i onda konacno izdahnuo al izdrzo je 7-8 godina 0-24 gejmanja :D

samsung 2243sn-njega sam nedavno uzeo i sad pazim hh

 

samo mi je žao što ih nisam čuvao al neki su bili u puno sitnih komadica pa sam pobaco al tri su sacuvana g5 mx518 i g5v2 evo slikice :D

 

http://img515.imageshack.us/i/img038sj.jpg/

 

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.1.2011 22:23 (p4wner).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Interesantno je vidjet kako danas ljudi imaju sirok izbor stvari za razbijati.

 

Ja sam starija generacija i odavno nista nije nastradalo, ali sam u svoje vrijeme (FIFA '99 ako se ne varam) poslije primanja gola u zadnjoj minuti iz kornera (uvijek iz kornera) razbijao... diskete. Bilo je to vrijeme kad se vec preslo na cd-ove, i ja sam jedno 50 disketa drzao pored kompa i kad bi radili zivci, onda bi diskete bacao o pod.

Ali naravno, potrosilo se diskete. I sto sad? Vidim ja hrpa cd-ova od Hackera, ali ne mozes CD slomiti rukama zilav je, ako ga bacis nista mu nije. ALI! Skuzim ja da ako ga bacis u onom papirnatom omotacu, onda pukne. Tako sam polupao i jedno 30-tak cdova...

A i salter za svjetlo je nastradao.

 

Danas je kontrola na puno visoj razini...

Novac ne kupuje srecu. Ali ljepse je plakati u Porscheu nego u Yugu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
p4wner kaže...

da se i ja pohvalim kako sam retardiran :D

 

miševi:

MS MM-703

Logitech RX300

Logitech MX400

Logitech LX5

Trust Gm-4200

MS MM-282

Logitech G5

MS MM-701

Logitech MX518

Logitech G5v2-on se jos drzi al su nozice odljepljenje i kotacic nevalja :D

 

slušalice:

Logitech PC120

Logitech neke za 30 kn :D

Logitech PC960

 

tipkovnice:

MS KB 765

Logitech classic-jos uvijek se drzi iako je lupana i poljevana svim i svacim :D

 

monitori:

samsung 793df-2 puta bio na popravku i onda konacno izdahnuo al izdrzo je 7-8 godina 0-24 gejmanja :D

samsung 2243sn-njega sam nedavno uzeo i sad pazim hh

 

samo mi je žao što ih nisam čuvao al neki su bili u puno sitnih komadica pa sam pobaco al tri su sacuvana g5 mx518 i g5v2 evo slikice :D

 

http://img515.imageshack.us/i/img038sj.jpg/

 

 

 

 

 

 

 

U bome lijepi spisak{#}

visit http://www.youtube.com/user/zoja26pro?feature=mhum
13 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

mali update

 

Logitech M90

Logitech B110

 

i milenijska slikica :D...danas trazio nesta po tavanu i skoro sve miševe pronašo...fale Logitech LX5 i MS MM-701 :D

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Luda tema hahaha.. Kod mene su fasovala dva gamepada uz pomoc Pes-a i frenda koji mi se izrugivao sto sam primio gol ili kad zabrijem da sam stisnuo šut pred golom a nista se nije desilo, davno je to bilo.

Nedavno sam skašio slusalice, kad mi ne ide (ili me zena 10x pita kad sam gotov) smireno izadjem iz igre, ugasim komp i demonstrativno bacim slusalice s glave na kauc pokraj mene. Nakon xx bacanja desna je prestala raditi.

Sad ove cuvam, puno sam ih platio :)

Ne pravim se lud, pravim se da nisam.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
Danny_HR kaže...

Šta mogu kad sam slab na živac. :)

Nebi se ja s tobom zaj....

U hvastavih ljudi udarci znadu baš veliki stići i pod starost nauče trijeznima biti.
14 godina
offline
Re: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera

Nova fora mi je da kad me nešt nejde, uzmem miš u ruke, i stišćem ga dok ne poplavi figurativno rečeno. Izletio neki bog van neki dan, od onda scroll wheel ide onako glatko, bez preskakivanja. Čudno kak je živ još miš.

 

I redovno dok monitor čistim, nikad ne uspijem iz prve očistit kak spada, pa mi se zna dogodit da poludim i hračnem u njega iz sve snage, onak pravo seljački.

Pričam i serem bezveze
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2012 0:58 (The Unforgiven).
13 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Kad mi se u FIFI igrač zapetlja nekako i padne to mi živce pojede i onda mi još iz kontre zabiju gol, to mi živce pojede, krenem na komp šakom, al se sjetim da sam moram dosta štedit za njega pa ipak ništa, pa na kraju opalim po zidu 3-4 puta(hammer fist, da si ne polomim prste) {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

nemam bas para da bi se zajebava sa razbijanjem hardvera, al bio je jedan bezicni mis. mislim cak microsoftov, i s njim sam igrao cod jedno vrime :S..

 

Uvijek sam ga mrzio jer je bio katastrofa. Nakon nekog vremena pocea je stekavat. I tako igram war sa ekipom, i pred kraj druge mape kad je napeto govno pocne stekavat opet . izvadim nove baterije iz ladice, stavim, govno stekaje. klepnem ga par puta, pa spojim odspojim dole, nista.. uzmem ga u ruku i pras u drugi kraj sobe u zid. u 1000 komadica je bia. stara popi*dila jer san zid nedavno pitura u bilo, a on ostavia crno malo (pa san tu nalipia poster jer san lin piturat). i nasa od starog pc-a neki genius mis (mislim cak kuglicni), zavrsia war do kraja bez killa i tako.. 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
cecenac kaže...

nemam bas para da bi se zajebava sa razbijanjem hardvera, al bio je jedan bezicni mis. mislim cak microsoftov, i s njim sam igrao cod jedno vrime :S..

 

Uvijek sam ga mrzio jer je bio katastrofa. Nakon nekog vremena pocea je stekavat. I tako igram war sa ekipom, i pred kraj druge mape kad je napeto govno pocne stekavat opet . izvadim nove baterije iz ladice, stavim, govno stekaje. klepnem ga par puta, pa spojim odspojim dole, nista.. uzmem ga u ruku i pras u drugi kraj sobe u zid. u 1000 komadica je bia. stara popi*dila jer san zid nedavno pitura u bilo, a on ostavia crno malo (pa san tu nalipia poster jer san lin piturat). i nasa od starog pc-a neki genius mis (mislim cak kuglicni), zavrsia war do kraja bez killa i tako.. 

Ista stvar! Cod dvojka, u pola wara mi osle baterije... Razbio ga od pod. Vise nemam ta wirelles sra*a...

16 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Ja sam, kad je to koštalo nešto preko 10 000 kn, jedan svoj toshiba satellite kresnuo šakom. Po tipkovnici.

Krivac je bio neki NeedForspeed činimise. Uglavnom, odapela je mislim grafička (bila je neka dedicated ati)

i hard. TIpkovnica se nekako sredila (tipke poizlijetale ali su ležišta preživjela). I tako... inače, u mlađim danima

su mi uglavnom isto tipkovnice dobijale šakom. Samo tada je bilo samo dva tipa tipkovnica:

bež od 30 kn i one "ergonomske" isto bež za koje se nikad nisam ni interesirao koliko koštaju jer

nisam baš bio oduševljen razdvojenim lijevim i desnim tipkama i nagnutim kutem među njima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera
Ajoj sto ja znam stete napravit, sto namjerno sto nenamjerno. Stradala je tako i g11 i mx518 i hansol monitor,jednom cak i cijela konfa (letila kroz prozor). U dosadasnjoj karijeri preko 10 miseva (vecinom zbog diabla 2), nekoliko tipkovnica, 2 monitora, stol za pc, gamepad od xbox (nekoliko), ps3 (hebeni pes), mobitel
Basically any Mac is now an overrated/overpriced PC...
15 godina
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Vrhunac mog "stvaralaštva" je bilo prisilno čupanje grafičke iz utora i bacanje dotične od zid. Još ne znam gdje je cooler s grafičke završio.

Nisam neki živčo da me sve potresa na visokoj razini, ali to je bio poseban slučaj.. Vidio bih druge kad bi morali XX puta instalirati ATI Catalyst na nekoj staroj (ne baš toliko) krntiji.

 

EDIT: A najveće sam bitke vodio, kao test, s Nokiom 3310, čak je i veliki zidarski čekić bio bespomoćan kad sam ga spustio s metar visine na tu ciglu.

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.6.2012 6:30 (4ucker).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kada bijes preuzme kontrolu - lom hardvera }:-)

Sry što dižem temu, al jbg, moram. :D

Kao prvo, malo razbijam, al sad sam si kupio malo kvalitetnije stvari, pa ne pucaju.

MX518, prošao je sve i svašta, a još radi. {#}
Jedno 50ak puta je letio u zid od bijesa zbog igranja lol-a.

Onda tipkovnica Logitech Deluxe 250, jeftina a stvarno kvalitetna tipkovnica, lupao po njoj, letila i ona u zid, al opet ništa.
Je da bi ispale tipke, al samo vrati nazad i rokaj brate.

Zvučnici, neki tamo ms-ovi, ne znam ni ja više koji, visokotonci pali sa visine od oko 2m, i ništa im...

Šta još, hmmm... Letila mi grafička na pod ( Gainward 7950GT ) zbog moje nespretnosti, al ipak radi....

Mobitel ( N95 8GB ) letila sa trećeg kata, samo ispala baterija...

A ono, stvarno dosta stvari mi se izdogađalo, al najjače mi je ovo:

Spremam sobu, i padne mi zvučnička kutija na nogu (750W zvučnik), prebrojao sam sve zvijezde. {#}

Ima još dosta stvari, al se ne mogu sjetit...

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice