Ne podiže windowse, crni ekran???

poruka: 10
|
čitano: 5.552
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Ne podiže windowse, crni ekran???

Molim pomoć, očajna sam. Naime, nedavno mi je na kompu  zamijenjeno sve, od napajanja, memorijske, grafičke... nisam ga nego par dana koristila i nakon paljenja prije koji dan napao me virus, nisam se ni snasla, kad mi vec nije htio otvoriti niti jedan program u kompu...npr. kad bi mozzilu htjela pokrenuti, otvorio mi se prozor sa: choose program i onda nabrojani neki programi koje imam od worda pa nadalje. i taj isti prozor bi mi se prikazivao pri svakom mom otvaranju bilo kojeg programa.

onda mi je palo na pamet da ga restartam i podignem u safe modu. i to napravih. restart i f8. međutim dok sam klikala f8 ekran mi se zacrnio, točnije tamno siva boja, od toliko pokušaja počela sam i prepoznavati nijanse crne :D I onda sam ponovo par puta restartala i ništa. čim ga upalim pokrene ga, pokaže opciju f2 ZA SETUP I F11...i nes ocita 2-3 sekunde i zapišti onako- bip- i tu priča stane. crno.

Koji očaj, a tek došao s popravka.

i nema što nisam pokušavala, uz preporuku ljudi koji se fakat kuže u to. Dakle, prvo sam mislila da mi je taj virus srušio windowse i nabavila sam instalacijski cd nadajući se da cu ga moći tako popraviti-repair....međutim ništa se ne mijenja. cujem da očitava cd al ekran i dalje crn.

ulazila sam i u bios setup i promijenila neku opciju sa pci/agp na agp/pci al opet nista. i brnuto. dakle, sumnja je bila na grafičku. Onda sam gledala i ovaj forum,nasla opcije s jumperima, al ja to nemam u biti imam samo taj jedan....cak sam i bateriju vadila i vracala...i nista. opet sve isto

STO DA RADIM??

MOLIM POMOZITE

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ne podiže windowse, crni ekran???

dok ti prikaze bios kad udes nije graficka jer nebi nista prikazivalo.

moguce je da je hdd pa skini neki boot alat za testiranje hdd-a.

ako je on u redu onda testiraj ram isto tako sa nekim boot programom hirens boot cd ima sve te opcije..

ako nece da boota ni sa cd-a onda su sve plocice rama pokvarene pa nemoze bootat.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne podiže windowse, crni ekran???
iva_k kaže...

 

i nema što nisam pokušavala, uz preporuku ljudi koji se fakat kuže u to. Dakle, prvo sam mislila da mi je taj virus srušio windowse i nabavila sam instalacijski cd nadajući se da cu ga moći tako popraviti-repair....međutim ništa se ne mijenja. cujem da očitava cd al ekran i dalje crn.

ulazila sam i u bios setup i promijenila neku opciju sa pci/agp na agp/pci al opet nista...

STO DA RADIM??

MOLIM POMOZITE

šta je ovo, neki fake?Mala, spakuj ti to i odnesi lijepo u servis, ovdje od nas ćeš dobit samo zbunjiozu

IBM ( I Blame Microsoft)
14 godina
offline
RE: Ne podiže windowse, crni ekran???

Hm Zbilja interesantno pitanje? Kažeš da si pokušala baš sve i da se to sve zbilo baš kad si klikala po F8, uz to

si spomenula virus neki  aj ja mislim baš da se i radi o opasnom virusu to jest worm.gen. ak je to ovo čudo mora da si ga

ignorirala prvi put te da se virus ekstazirao raspakirao te napao sve što je mogao wormsi su opasni virusi i vrlo

jake štetičine žderu i napadaju sve šta im se od podataka nađe, mora da je bilo tu napada i na BIOS ak je tak onda si

nadrapala.Pokušaj još jednom formatirati Cijeli Hard Disk čišćenje formatiramje Harda inače sve počisti za sobom.

Uostalom dali ti na crnom Ekranu Piše kava poruka npr. Disk Valid ili tako nešto.  Ak ni to Ne Pomogne Pravac Opet u Servis da ti

to srede !!

 

 

                                                                                                                              DJ+

 

14 godina
offline
RE: Ne podiže windowse, crni ekran???
Master Infirmiy kaže...

 aj ja mislim baš da se i radi o opasnom virusu to jest worm.gen. ak je to ovo čudo mora da si ga

... wormsi su opasni virusi ...

                                                                                                                              DJ+

 

Majketi kakvih likova sve ovde ima ...

16 godina
neaktivan
offline
RE: Ne podiže windowse, crni ekran???
JoeFly kaže...
Master Infirmiy kaže...

 aj ja mislim baš da se i radi o opasnom virusu to jest worm.gen. ak je to ovo čudo mora da si ga

... wormsi su opasni virusi ...

                                                                                                                              DJ+

 

Majketi kakvih likova sve ovde ima ...

mislim da se to netko zaj***** jer gdje god komentira.. uvijek ista spika (virusi, crvi i slicna gamad).

malo posla za admine.

Freedom, morality, and the human dignity of the individual consists precisely in this; that he does good not because he is forced to do so, but because he freely conceives it, wants it and loves it.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne podiže windowse, crni ekran???

Uf sto me je nasmijao sad taj materov post. A sta smilite jel on to mozda i od negdje copy pastea, razmisljao sam malo sta mu je to sa tim velikim i malim slovima, pa se sjetio da ono kad na netu prevodis neke textove da zna tako napravit, pogotov kad prevodis s njemackog kojima je svaka druga rijec veliko slovo. Pa mozda zato.

 

Al on je i specificirao, to je bas WORM.GEN Iznenađen    ETO

Poruka je uređivana zadnji put uto 23.3.2010 12:18 (miki1981).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Ne podiže windowse, crni ekran???
miki1981 kaže...

Uf sto me je nasmijao sad taj materov post. A sta smilite jel on to mozda i od negdje copy pastea, razmisljao sam malo sta mu je to sa tim velikim i malim slovima, pa se sjetio da ono kad na netu prevodis neke textove da zna tako napravit, pogotov kad prevodis s njemackog kojima je svaka druga rijec veliko slovo. Pa mozda zato.

 

Al on je i specificirao, to je bas WORM.GEN Iznenađen      ETO

konačno je suspendrian Izlanuo se

14 godina
neaktivan
offline
RE: Ne podiže windowse, crni ekran???

ETO

 

 

 

 

 

                                                                                   DJ+

9 godina
neaktivan
offline
Ne podiže windowse, crni ekran???
Nije mi crn ekran windowsi se dignu normalno i nakon tog upale se skype orgin i ti klasicni programi koji se uvijek podignu kad se upali komp iskuljucim to sve i probam uc na internet mozilu ili google chrome neku igricu ili neki program npr opet nazad u orgin i nezeli nista podic moze pomoc hvala?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice