Nvidia driveri error

poruka: 21
|
čitano: 2.812
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Nvidia driveri error

Pozz..

 

Tokom igranja danas fortnite. 

 

Od jednom se monitor ugasio, i nakon sto sam rr pc. Izgubio sam drivere. 

 

Pokusam sam ih obrisati pa ponovo staviti i uvijek isto. 

 

Dali netko zna kako to rijesiti?

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Nvidia driveri error

Jesi probao sa DDU ? Inace, lako moguce da je cvrcla.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nvidia driveri error
SamoPitam3 kaže...

Jesi probao sa DDU ? Inace, lako moguce da je cvrcla.

 Probao sam i sa time preko safe moda. Evo sad sam formatirao pc ... Pa cu sad pokusati instalirati. Nadam se da ce sve proci dobro.

Finger Up :)
11 godina
offline
Nvidia driveri error

Ne, evo opet isti problem nakon podizanja novog windowsa, opet ista stvar.....

 

Molim rijesenje , hitno mi je jaako hvala !

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nvidia driveri error

-kvar ili pokušaj sa starijim driverom 3xx..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
8 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia driveri error
Flash biosa? Napravi backup trenutnog
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Nvidia driveri error

Čini mi se da je grafa dala svoje. 

AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
11 godina
offline
Re: Nvidia driveri error
nicky.sl kaže...

Čini mi se da je grafa dala svoje. 

 Upravo to... Vrisnula je , 780 ti je otisla u vijecna lovista...

 

Kupio sam danas novu puno slabiju za sada, 1050 ti 4 GB

 

I nisam imao konektor da preko vga na dvi stavim , jer sam tako koristio jer mi je vrisnuo ulaz na monitoru. I  tako koristim vec godinama.

 

I sad je problem dok sam instalirao windows instalirao sam preko HDMI kabla na tvu...

 

I sad kad stavim na monitor ne dobijam sliku -.-" Koji sad problem moze biti :/ ? Ili dali se moze sta podesiti.

Finger Up :)
8 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia driveri error
Jesi pokušao s flashom biosa kako sam ti savjetovao, to u nekim slučajevima zna pomoći
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nvidia driveri error
razermario kaže...
nicky.sl kaže...

Čini mi se da je grafa dala svoje. 

 Upravo to... Vrisnula je , 780 ti je otisla u vijecna lovista...

 

Kupio sam danas novu puno slabiju za sada, 1050 ti 4 GB

 

I nisam imao konektor da preko vga na dvi stavim , jer sam tako koristio jer mi je vrisnuo ulaz na monitoru. I  tako koristim vec godinama.

 

I sad je problem dok sam instalirao windows instalirao sam preko HDMI kabla na tvu...

 

I sad kad stavim na monitor ne dobijam sliku -.-" Koji sad problem moze biti :/ ? Ili dali se moze sta podesiti.

Spajao si adapterom preko dvi-i koji pusta analogno/digitalni signal, a na novoj imas samo dvi-d. Ili novi monitor ili hdmi na vga adapter.

Ali neka ti neko potvrdi da ce taj adapter raditi. Znam da postoji, ali nisam nikad probao.

11 godina
offline
Re: Nvidia driveri error
SamoPitam3 kaže...
razermario kaže...
nicky.sl kaže...

Čini mi se da je grafa dala svoje. 

 Upravo to... Vrisnula je , 780 ti je otisla u vijecna lovista...

 

Kupio sam danas novu puno slabiju za sada, 1050 ti 4 GB

 

I nisam imao konektor da preko vga na dvi stavim , jer sam tako koristio jer mi je vrisnuo ulaz na monitoru. I  tako koristim vec godinama.

 

I sad je problem dok sam instalirao windows instalirao sam preko HDMI kabla na tvu...

 

I sad kad stavim na monitor ne dobijam sliku -.-" Koji sad problem moze biti :/ ? Ili dali se moze sta podesiti.

Spajao si adapterom preko dvi-i koji pusta analogno/digitalni signal, a na novoj imas samo dvi-d. Ili novi monitor ili hdmi na vga adapter.

Ali neka ti neko potvrdi da ce taj adapter raditi. Znam da postoji, ali nisam nikad probao.

 Pise na kutiji od grafe DL-DVI. A ja imam vga kabel spojen u monitor, i pretvarac sa tog vga na dvi. I ne dobijam sliku, preko hdmia sve uredu. Mislis kad bi kupio DL-DVI na hdmi da bi radilo ? 

Finger Up :)
5 godina
offline
Re: Nvidia driveri error
razermario kaže...

 Pise na kutiji od grafe DL-DVI. A ja imam vga kabel spojen u monitor, i pretvarac sa tog vga na dvi. I ne dobijam sliku, preko hdmia sve uredu. Mislis kad bi kupio DL-DVI na hdmi da bi radilo ? 

Ne, nego mislim na adapter sa HDMI sa grafe na vga ulaz na monitor (mislim da je limitiran na 1080p adapter). Tebi DVI-D pusta digitalni signal van, a ti ga spajas na monitor na analogni ulaz.

Ili sam te krivo shvatio. Koje sucelje koristis na monitoru ?

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 18:09 (SamoPitam3).
11 godina
offline
Nvidia driveri error

Eto , kako mislis sucelje ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Nvidia driveri error
razermario kaže...

Eto , kako mislis sucelje ? 

 To bijelo je adapter koji ti je sada samo visak. Trebas HDMI iz grafe koji ces ustekati u taj plavi "VGA".

Ali kako napisah, neka ti neko potvrdi da ce to raditi. Ili da nazoves i pitas u trgovini.

11 godina
offline
Re: Nvidia driveri error
SamoPitam3 kaže...
razermario kaže...

Eto , kako mislis sucelje ? 

 To bijelo je adapter koji ti je sada samo visak. Trebas HDMI iz grafe koji ces ustekati u taj plavi "VGA".

Ali kako napisah, neka ti neko potvrdi da ce to raditi. Ili da nazoves i pitas u trgovini.

 Oj sra********* sto.... Dali mi mozes reci, kako se to naziva da znam pitati u trgovini, ili pronaci na linksu ? 

Finger Up :)
5 godina
offline
Nvidia driveri error

Pa HDMI to VGA adapter ili tako nekako.

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Nvidia driveri error
AMD=pokvareni podmukli gadovi !!!
5 godina
offline
Re: Nvidia driveri error

 Za te pare bolje nadodati jos malo i uzeti drugi monitor.

 

HDMI to VGA su puuuno jeftinije. Naravno, ako sljakaju

15 godina
offline
Re: Nvidia driveri error
razermario kaže...
SamoPitam3 kaže...
razermario kaže...

Eto , kako mislis sucelje ? 

 To bijelo je adapter koji ti je sada samo visak. Trebas HDMI iz grafe koji ces ustekati u taj plavi "VGA".

Ali kako napisah, neka ti neko potvrdi da ce to raditi. Ili da nazoves i pitas u trgovini.

 Oj sra********* sto.... Dali mi mozes reci, kako se to naziva da znam pitati u trgovini, ili pronaci na linksu ? 

- ovo je pasivni adapter, trebaš aktivni adapter = konverter (jer nove vga više nemaju analogni izlaz kao stare i nije dovoljan samo konektor-adapter nego novi signal, aktivna elektronika koju zato nazivamo konverter..).

- sama DVI kratica ima dodatne oznake, dvi-i dvi-a dvi-d .. i je analogno-digitalni, a je samo analogni (ne korsiti se) dok je d samo digitalni. DualLink je pri tome sporedan (samo kao max rezolucija/refresh tj propustnost standarda-kabla).

- konverteri su često u trgovini pod nazivom adapter.. šteta jer se tako radi ovakav problem, nesporazum. Sam čip-elektronika je dovoljno mali pa može stati u tijelo-plastiku adaptera i gledajući ne moraš uopće vidjeti razliku.. obično su ipak nek nešto veličine kutije šibica i sl. ..

- kupnja konvertera cca 150kn ali zna biti svašta.. može i duplo manje-više.. optimalnije je kupiti novi monitor cijene od 500kn naviše.

- pripazi kod kupnje, važan je smjer, trebaš HDMI->VGA (ili DVI->VGA upravo zbog postojanja adaptera i starih vga kartica sigurnije je hdmi, ne postoji hdmi na vga adapter koji nije konverter dok dvi postoje i upravo to ti ne radi), kod konvertera to nije dvostrano, adapteru je svejedno jer je to samo 'žica'..

- nvidia do generacije 7xx ima analogni, novije samo digital.

- može se koristiti i dvije vga ili onboarad.. ali to je dodatno kemijanje.

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.2.2019 19:23 (ihush).
11 godina
offline
Nvidia driveri error

Puno hvala na objasnjenju... :) 

 

Zvao sam juce HG spot, pa su mi rekli da ima od 60 do 300 kn tih pretvaraca, pitam ga dali ima dostupno da se sutra podigne, kaze ima jedan od 90 kn,  i relativno je dobar, VGA - HDMI. Cim sam mu reko koja je grafa odma mi je reko onda je to to, i objasnio kako i sta. Oticu danas, po to pa vidjeti kad dodem doma oce sljakat pa javim.

 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nvidia driveri error

 Kupio sam u HG Spotu nesta slicno tome, odnosno isto samo sto je VGA na HDMI, ne DVI na HDMI.  I evo radi perfect 90 kn 

Finger Up :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice