Pistanje i crni ekran

poruka: 3
|
čitano: 1.533
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pistanje i crni ekran
Ovako... Komp je bio upalje, nista nisam radio na njemi, i odjedanput sam zacuo nekakvo pistanje, i sve jave i brze je pistalo, dok ga nisam ugasio...
Kad sam ga upalio, na monitoru je pisalo kao check signal... Nakon 10 min sam ga upalio, i sve je normalno radilo. Sutradan.ga opet upalim, opet ista prica... Danas se normalno upalio, ali mu je trebalo 2 minute da se pojavi logo od maticne, i nakon 1 se tek cuje bip. Da probam sa reinstalacijom windowsa ili sto?
Ocistio sam prasinuo, provjerio da su komponente normalno u lezistu, i opet isto, check your signal...
Stvarno ne znam u cemu je problem... Ako netko moze pomoc, lijepo ga molim da odgovori na temu... i sorry zbog pisanja, na mobu sam, nije bas lako pisati...
NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pistanje i crni ekran
Problem ti je vrlo vjerojatno u grafickoj...

Probaj neku drugu za test pa vidi jel se događa to s tom...

Ako je ista stvar i s drugom... onda je u maticnoj ili memoriji problem...

S takvim podatcima koje si dao samo to mogu zakljuciti...
Marija Antoaneta je intelektualni Mount Everest za Jadranku Kosor...
15 godina
neaktivan
offline
Pistanje i crni ekran
Kada se winsi normalno bootaju, mogu normalno sve raditi... Provjerio sam temp. i sve su u redu. Problem je jedino pri paljenju. Dok se pojavi logo maticne, kao sto je vec navedeno, treba puno duze nego inace... Kad se cuje bip, na monitoru se pojavi poruka "check your signal". Normalno digne winsi, jer cujem welcome sound , ali je "check your signal" i dalje na monitoru...
NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice