Prespor komp i reset BIOS-a

poruka: 4
|
čitano: 2.636
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Prespor komp i reset BIOS-a

Upalim ja komp kada a moj C2D brzina kao Pentium 1, kopao po BIOS-u i vidim sve postavke na  najslabije (FSB i množitelj na minimum) - ono što moj retardirani bratić smatra neslanom šalom

Nakon što sam ga pretvorio u ateista (ubio boga u njemu) resetiram BIOS da vratim ja postavke na staro ali komp se vuče još uvijek ko krepana krava. probao sve živo (skenirao za viruse, spyware, počistio registry i hardove da mi nije priredio još koju šok-terapiju)  još uvijek je sve po starom. Ono što mi 2. pada na pamet je reinstalacija windowsa (1. je da opet izbijem bratića).

 

Da li bi to pomoglo ili imate koje druge ideje ?

 

 


Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prespor komp i reset BIOS-a
nema instalacija windowsa nikakve veze sa biosom.
Probaj izvadit bateriju i onda pričekaj i opet umetni.
Ako to ne radi probaj postavit proc ručno na njegovu frekvenciju.
Sljedeće bi bilo bios update
16 godina
neaktivan
offline
Prespor komp i reset BIOS-a

Probaj jos koji put izbiti bratica... Mozda se onda stvari same od sebe vrate u normalu... Smijeh Ako jos nisi rjesio problem postaj model ploce i procesora pa cemo vidjeti dalje... zZz

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.3.2008 8:51 (brainiac).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prespor komp i reset BIOS-a
brainiac kaže...

Probaj jos koji put izbiti bratica... Mozda se onda stvari same od sebe vrate u normalu... Smijeh Ako jos nisi rjesio problem postaj model ploce i procesora pa cemo vidjeti dalje... zZz

 
Ne, riješio sam problem (update BIOS-a i malo čeprkanja po BIOS-u)

Usput poslušao sam tvoj savijet i opet namlato bratićaOsmijeh


P.S. Mod ako može lock jer je sve riješeno s kompom (s bratićem još nijeSmijeh)



Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't
stand one bit of competition
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice