Problem sa gradickom

poruka: 3
|
čitano: 697
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Problem sa gradickom
Problem nastaje kada palim racunar ,ne pokazuje sliku ali vrti ventilator na njoj ,radila je i prije,dok je nisam izvadio i promjenio pastu, ne znam koliko ovo moze odmoci ali imate na slici ovaj plavi "zastitnik" na 2 i 3 slici to sam mijenjao sa 2 i 3 pina na 1 i 2 ali nisam stavljao i palio nego samo ostavio oko 1 minut pa sam opet vratio na 2 i 3 pin da li moze biti do toga i kako se moze rijesiti. Hvala
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Problem sa gradickom

Prvo provjeri dali si dobro pricvrstio cooler... dali je kartica dobro sjela u slot... dali si dobro ukopcao napajanje u karticu, ako ga uopce ima

Zvuci banalno, ali dešava se, naročito da kartica ili konektor napajnja ne "klikne"

Ako nije do navedenog, lako je moguce da si statickim elektricitetom skurio karticu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa gradickom
Sto se tice coolera stavio novu pastu i dobro stegnuo sarafe ,i ka palim racunar cujem ventilator da se okrece, koliko dobro cujem mislim da je cak 90% brzina ,samo jos ovo kada je izbacim iz maticne upali komp bez prblma sa integrisanom, ali kada je ubacim i dalje ostavim na integrisanoj nece da pali a cuje se kao da trza ...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice