Problem sa hardverom

poruka: 8
|
čitano: 2.594
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa hardverom

evo ovako:sve je počelo prije 3 tjedna kad se računalo počelo resetirati svakih pola sata.temperature su mi bile visoke i pomislio sam da je zbog toga.uredno sam promijenio termalnu pastu al nije pomoglo.otvorio sam računalo i vidio sam neki napuhnuti tranzistor na grafičkoj i odmah sam kupio novu grafičku.sve je bilo u redu 2 tjedna te se prije par dana opet krenio resetirat.resetira se jednom i upali se komp nakon 5 minuta resetira se opet i poslije paljena bios-a opet se krene resetirat i tako u nedogled.odnio sam komp na popravak jer nisam imao živaca više trpit to.oni su reinstalirali windows te su rekli da se njima par puta resetira na ful opterećenju a meni se stalno resetira a sinoć mi se, za čudo nije nikako resetirao od 11 sati pa do 2 u noć. help ljudi :)

Avenged Sevenfold foREVer!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa hardverom
cod4gamer kaže...

evo ovako:sve je počelo prije 3 tjedna kad se računalo počelo resetirati svakih pola sata.temperature su mi bile visoke i pomislio sam da je zbog toga.uredno sam promijenio termalnu pastu al nije pomoglo.otvorio sam računalo i vidio sam neki napuhnuti tranzistor na grafičkoj i odmah sam kupio novu grafičku.sve je bilo u redu 2 tjedna te se prije par dana opet krenio resetirat.resetira se jednom i upali se komp nakon 5 minuta resetira se opet i poslije paljena bios-a opet se krene resetirat i tako u nedogled.odnio sam komp na popravak jer nisam imao živaca više trpit to.oni su reinstalirali windows te su rekli da se njima par puta resetira na ful opterećenju a meni se stalno resetira a sinoć mi se, za čudo nije nikako resetirao od 11 sati pa do 2 u noć. help ljudi :)

 Pa odnesi ponovno na servis i reci im sto se događa...

Softwer
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa hardverom
Softwer kaže...
cod4gamer kaže...

evo ovako:sve je počelo prije 3 tjedna kad se računalo počelo resetirati svakih pola sata.temperature su mi bile visoke i pomislio sam da je zbog toga.uredno sam promijenio termalnu pastu al nije pomoglo.otvorio sam računalo i vidio sam neki napuhnuti tranzistor na grafičkoj i odmah sam kupio novu grafičku.sve je bilo u redu 2 tjedna te se prije par dana opet krenio resetirat.resetira se jednom i upali se komp nakon 5 minuta resetira se opet i poslije paljena bios-a opet se krene resetirat i tako u nedogled.odnio sam komp na popravak jer nisam imao živaca više trpit to.oni su reinstalirali windows te su rekli da se njima par puta resetira na ful opterećenju a meni se stalno resetira a sinoć mi se, za čudo nije nikako resetirao od 11 sati pa do 2 u noć. help ljudi :)

 Pa odnesi ponovno na servis i reci im sto se događa...

 rekli su ako se nastavi događat da moraju testat matičnu.i da nadodam komp se restarta najčešće kad koristim google chrome a kad koristim šugu internet explorer manje se restarta.

Avenged Sevenfold foREVer!
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa hardverom

zna li itko?

Avenged Sevenfold foREVer!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Problem sa hardverom
cod4gamer kaže...

zna li itko?

  Nosi na servis. Ne smije se restartati bez razloga

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa hardverom
Lazarus Long kaže...
cod4gamer kaže...

zna li itko?

  Nosi na servis. Ne smije se restartati bez razloga

a odnjet ću poslije praznika pa šta bude bude.valjda će mi matičnu mijenjat.

Avenged Sevenfold foREVer!
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Problem sa hardverom
cod4gamer kaže...

a odnjet ću poslije praznika pa šta bude bude.valjda će mi matičnu mijenjat.

  Nek menjaju sto im je volja. Platio si za novi kompjuter i red je da on radi bez problema

★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★★
13 godina
neaktivan
offline
Re: Problem sa hardverom
Lazarus Long kaže...
cod4gamer kaže...

a odnjet ću poslije praznika pa šta bude bude.valjda će mi matičnu mijenjat.

  Nek menjaju sto im je volja. Platio si za novi kompjuter i red je da on radi bez problema

ne nije novi stariji je al su mi 5 puta masno plaćali za bezvezne popravke.stari mi je bio poludio pa ovaj put nisu plaćali.a najvjerovatnije neću ga ni popravljat nego ću si složit neku gamersku konfu do 6k kuna :)

Avenged Sevenfold foREVer!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice