Problem sa igricama

poruka: 12
|
čitano: 1.391
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Problem sa igricama

Pozzzzzdrav raja, ovako prije nekoliko dana sam skinuo GTA SA i kada sam ušao lik je počeo sam da trči ali u lijevu stranu mislio sam sranje od linka skinem drugi,treci link ali isti problem mislio sam da su problem Logitech-ovi drajeveri za volan jer nešto mi je drkalo i po volanu ali ništa i danas nađem slučajno igricu WRC 4 i skinem sve ali kad ulazim u igru samo jedna strelica radi i to desna dok u GTA SA rade stralice samo trči pa me zanima do čega bi moglo biti inače u WRC 4 se neda pomaknuti znači volan je u lijevu stranu i staji ako probaš na gas ne ide kočnica isto ništa čak i desna strelica ne pomaže takođe i W,A,S,D ni to ne pomaže pa ako ima neko rješenje neka se javi

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricama

a sinko dragi, ne bi bilo lose da si ubacio tocke i zareze, bilo bi lakse za procitati i razumjeti.

Clueless gamers shouldn't judge
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Problem sa igricama

otišo ti monitor

 
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa igricama
csgoplayer kaže...

a sinko dragi, ne bi bilo lose da si ubacio tocke i zareze, bilo bi lakse za procitati i razumjeti.

 Jebga druže brzo sam kucao i nisam imao kada stavljati točke i zareze, znači lijevo mi ide lik u gta i nee mogu nikako to da riješim, onda Construction 2015 i on isto kao i GTA. Sad malo jasnije ?

manutdsnak3 kaže...

otišo ti monitor

 Ne zajebaji se, ozbiljan sam.

9 godina
neaktivan
offline
Problem sa igricama

a ne znam, reinstaliraj drivere nanovo, konfiguriraj komande u igri, ukopcaj volan i papucice u druge usb utore... moze bit 1000 stvari...

ako mozes isprobaj volan kod nekog prijatelja, a ako imas garanciju reklamiraj ga i to je to.

Clueless gamers shouldn't judge
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa igricama
csgoplayer kaže...

a ne znam, reinstaliraj drivere nanovo, konfiguriraj komande u igri, ukopcaj volan i papucice u druge usb utore... moze bit 1000 stvari...

ako mozes isprobaj volan kod nekog prijatelja, a ako imas garanciju reklamiraj ga i to je to.

 Ma ne trebam za volan, nego računar mi neće, msm volan je isključen i sve je dobro uštekano ali neće da radi igrica sve ide u lijevu stranu 

 

EDIT: Neće mi sad na kompu da radi nijedna od navedenih igrica tj. WRC, Construction Simulator 2015, GTA SA. Znači njih kada pokrenem nemam volan uključen a i obrisao sam drivere od volana, igrica vuče u lijevu stranu kod GTA recimo onaj lik ide u lijevo i ne prestaje trčati, kad uđem u kola sve se vrti slika u krug, kod WRC-a kola namotaju u lijevu stranu i nema maknuti nikako šta god da pokušaš nema efekta 

Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 21:29 (jebacnabaterije).
10 godina
offline
Problem sa igricama

Probaj s drugom tipkovnicom

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa igricama
nicky.sl kaže...

Probaj s drugom tipkovnicom

 Pokušao sam ali ništa ;)

12 godina
offline
Re: Problem sa igricama
csgoplayer kaže...

a sinko dragi, ne bi bilo lose da si ubacio tocke i zareze, bilo bi lakse za procitati i razumjeti.

 Kak nema zareza;  ....desna strelica ne pomaže takođe i W,A,S,D ni to ne pomaže pa ako ima neko....

 

Probaj upaliti notepad i vidi šta se dešava!

 

Ne ti csgoplayer,nego ovaj sto ima problem!

9 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa igricama
Milka30 kaže...
csgoplayer kaže...

a sinko dragi, ne bi bilo lose da si ubacio tocke i zareze, bilo bi lakse za procitati i razumjeti.

 Kak nema zareza;  ....desna strelica ne pomaže takođe i W,A,S,D ni to ne pomaže pa ako ima neko....

 

Probaj upaliti notepad i vidi šta se dešava!

 

Ne ti csgoplayer,nego ovaj sto ima problem!

 Probat ću, nadam se da me ne zajebaješ, jebga GTA SA mi neće normalno da pokrene 

12 godina
offline
Re: Problem sa igricama
jebacnabaterije kaže...

 Probat ću, nadam se da me ne zajebaješ, jebga GTA SA mi neće normalno da pokrene 

 A sto bi te zahebavao,vrlo vjerovatno da ti je jedna od tipki ostala stisnuta,propala,zalivena tekucinom....to kada upališ notepad on ti odmah ispiše  ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd................

kontaš?

9 godina
protjeran
offline
Re: Problem sa igricama
Milka30 kaže...
jebacnabaterije kaže...

 Probat ću, nadam se da me ne zajebaješ, jebga GTA SA mi neće normalno da pokrene 

 A sto bi te zahebavao,vrlo vjerovatno da ti je jedna od tipki ostala stisnuta,propala,zalivena tekucinom....to kada upališ notepad on ti odmah ispiše  ddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd................

kontaš?

 Ok, pokušat ću pa ti javim

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice