Problem s preformansama nove grafičke

poruka: 7
|
čitano: 770
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Problem s preformansama nove grafičke

Pozdrav dobio sam novu grafičku i ugl imam što vidjedi,20-40 fpsa na recomended i na low mi je maksimalno 60 fpsa u bf4 i niže,znači unparkao sam sve jezgre stavio sve na 100% isključio svaku cool and quied opciju i svaku povezanu sa tim oc-ao proc na 4.1 ghz sa 1.4v vratio sve na uefi default postavke u biosu(ista stvar) stvarno neznam što da više napravim grafovi na bfu su jednaki za cpu i gpu  a gpu usage je bio po grafovima 100% acpu oko 90%  ugl konfa amd fx8150,radeon r9 280 asus,8gb ram,asrock 970 extreme 3,1 tb wd caviar blue,coolermaster b600 600w...imam hladnjak cm 212 evo i neznam što bi više naveo,imam prijatelja kojemu s nešto slabijom konfom drži dosta stabilno probao na mantleu i dxu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 0:05 (Switchblade01).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s preformansama nove grafičke

Oči me peku kad vidim taj tvoj tekst, mogao si specifikacije napisat da se ljepo vide ili napisati pod "Moj PC". Sa tom konfiguracijom bi trebao imati 60+ FPS-a (SP), a u MP ovisno od mape.

...My life, My game, My rules...
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.1.2015 0:13 (SoynTech).
9 godina
neaktivan
offline
Problem s preformansama nove grafičke

E da temparature cpua u prime 95 nikad nisu bile preko 50

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s preformansama nove grafičke

Ma znam ali sam pre umoran da ista popravljam ispricavsm se zbog slempavog texta

12 godina
protjeran
offline
Problem s preformansama nove grafičke

Lako za tekst, osobno nevidim sta bi bio problem, morat ces probati ili druge/stare/nove drivere za sve komponente u racunalu, odspoji prespoji sve ponovno, ili probaj drugu grafu ako mozes cisto da vidis dal ise isto desava...

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Problem s preformansama nove grafičke

Imao sam bio gtx 550ti i iskreno razlika je na low svega 20fps-a,a na high nije bilo igrivo sad je svega kao sto sam rekao 30-40 fpsa u akciji ,cak i manje i instalirao prvo drivere s neta pa drivere s cd-a

9 godina
neaktivan
offline
Problem s preformansama nove grafičke

pa dli mi netko nešto može reć u vezi ovog problema

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice