Racunalo nece da upali

poruka: 2
|
čitano: 695
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Racunalo nece da upali

Pozdrav svima

 

Dakle imam problem s kompjuterom,

Radio je relativno normalno(imao je problem sto se dugo palio nekih 3-4 mniute) al to nije utjecalo na njegov rad,

danas sam kupio novi hdd  te ga stavio u racunalo , kada bih pokrenuo racunalo slika bi ostala na logu od maticne ploce.

 

Tada sam jumper na maticnoj stavio u poziciju bios od tada kada racunalo upalim na prekidac napajanja(straznja strana) ono se pokrene 5 sekundi i iskljuci se, na tipku power ne reagira.

 

Provao sam istekavati ustekavati kompjuter i hd i nista se ne desava?

 

Kakva pomoc?

 

Intel d915

Mbo intel gnt945

ram 2gb 800mhz

hdd toshiba 1 tb(novi)

hdd seagate 250 gb (stari)

Gpu ati hd5450

Može
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Racunalo nece da upali
ante5656 kaže...

Pozdrav svima

 

Dakle imam problem s kompjuterom,

Radio je relativno normalno(imao je problem sto se dugo palio nekih 3-4 mniute) al to nije utjecalo na njegov rad,

danas sam kupio novi hdd  te ga stavio u racunalo , kada bih pokrenuo racunalo slika bi ostala na logu od maticne ploce.

 

Tada sam jumper na maticnoj stavio u poziciju bios od tada kada racunalo upalim na prekidac napajanja(straznja strana) ono se pokrene 5 sekundi i iskljuci se, na tipku power ne reagira.

 

Provao sam istekavati ustekavati kompjuter i hd i nista se ne desava?

Vrati jumper u početnu poziciju. Javlja li matična kakav beep? Pokušaj ući u BIOS. Tamo provjeri prepoznava li ti MBO taj novi HDD kojeg si kupio.

Officer Crabtree: God Moaning. The resist-once have accqo-aired a bum. They are going to ex-plod the whaleway brodge.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice