Sbox GP-2021 gamepad problem

poruka: 15
|
čitano: 8.020
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sbox GP-2021 gamepad problem

Ja sam jedan od sretnih dobitnika prošle Bug-ove nagradne igre i osvojio sam gore navedeni gamepad.

No kada sam ga dobio gotovo odmah sam ga spojio sa PC-om pomoću priloženog USB kabela, no on se samo punio, a računalo se ponašalo ko da ga nisam ni uštekao.

Kada sam vidio da tako ne radi odlučio sam ga spojiti preko bluetootha sa mobitelom i tada je sve normalno funkcioniralo.

Nakon toga pokušao sam na PS3 ali pošto kada sam ga spoio sa kabelom desila se ista stvar kao i sa PC-em, jedino što mi je padalo na pamet je da ga idem tražiti preko konzole.

Ali tada opet nisam ga uspio povezati jer kada sam došao do koraka za upisivanje koda iste mi sekunde izbaci da je krivi kod unešen te me izbaci na izbornik.

Pa se pitam da li je samo moj kontroler takav ili radim nešto krivo?

 

Ps. spajao sam sljedeći upute tako da stvarno ne znam di griješim. :\

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sbox GP-2021 gamepad problem
novi n00b kaže...

Ja sam jedan od sretnih dobitnika prošle Bug-ove nagradne igre i osvojio sam gore navedeni gamepad.

No kada sam ga dobio gotovo odmah sam ga spojio sa PC-om pomoću priloženog USB kabela, no on se samo punio, a računalo se ponašalo ko da ga nisam ni uštekao.

Kada sam vidio da tako ne radi odlučio sam ga spojiti preko bluetootha sa mobitelom i tada je sve normalno funkcioniralo.

Nakon toga pokušao sam na PS3 ali pošto kada sam ga spoio sa kabelom desila se ista stvar kao i sa PC-em, jedino što mi je padalo na pamet je da ga idem tražiti preko konzole.

Ali tada opet nisam ga uspio povezati jer kada sam došao do koraka za upisivanje koda iste mi sekunde izbaci da je krivi kod unešen te me izbaci na izbornik.

Pa se pitam da li je samo moj kontroler takav ili radim nešto krivo?

 

Ps. spajao sam sljedeći upute tako da stvarno ne znam di griješim. :\

 

 Koliko ja znam, taj gamepad se može spajati na PC i mobitele preko Bluetooth-a. Čitaj korisnički priručnik. I ja sam napravila istu pogrešku sa tim gamepadom, onda sam uzela korisnički priručnik te pročitala da se gamepad spaja na PC i Android / iOS preko Bluetooth-a. Žalim, ali probaj staviti u PC neki Bluetooth kontroler (neku Bluetooth karticu), instaliraj drivere te pokušaj opet spojiti gamepad. 

EOS @ounce96
14 godina
neaktivan
offline
Sbox GP-2021 gamepad problem

Hvala na pomoci.

Inace prirucnik je malo nedorecen, pa sam mislio da postoji neli drugi nacin.

Ali dobro cini se da cu trebati kupiti usb bluetooth prijamnik iako bi trebalo tuci onoga ko se sjetio da se kontroler moze spajati samo preko bluetootha.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sbox GP-2021 gamepad problem
novi n00b kaže...

Hvala na pomoci.

Inace prirucnik je malo nedorecen, pa sam mislio da postoji neli drugi nacin.

Ali dobro cini se da cu trebati kupiti usb bluetooth prijamnik iako bi trebalo tuci onoga ko se sjetio da se kontroler moze spajati samo preko bluetootha.

 Istina. Glupo je to da se kontroler može spajati na PC preko Bluetootha. Ako je to PC - stvar je jasna. Kontroleri se spajaju na nj preko USB-a (kao Xbox 360 Gamepad for Windows). Nažalost neznam ti drugi način .

EOS @ounce96
14 godina
neaktivan
offline
Sbox GP-2021 gamepad problem

Evo uspio sam ga spojiti jučer sa kompom jer sam kupio usb bluetooth dongle i sve je radilo odlično, osim što ga je komp cijelo vrijeme shvaćao kao tikovnicu tako da nisam mogao igrati video igre.

Danas pokušavam ga spajati, no pošto imam nekih problem sa bluetooth driverima računalo ne shavaća da je HID uređaj te cijelo vrijeme pita da unesme lozinku, a ovaj mu daje neke lijeve passworde i ne mogu ga sprijeciti.

Zbog toga sam sada opet u nemogućnosti spojiiti ga sa računalom. :(

A čak i da ga spojim ne znam sa kojim bih programom uspio napraviti da ga preopzna da je kontroler.

(također čak i kada je u gamepad modu ne prepoznaje ga da je gamepad, nego piše keyboard)

Iskreno, mislim da je bolje da nisam ni dobio u ovoj nagradnoj igri, jer sami problemi sa ovim čudom, a nitko ne zna kako popraviti :(

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.9.2015 18:15 (novi n00b).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sbox GP-2021 gamepad problem
novi n00b kaže...

Evo uspio sam ga spojiti jučer sa kompom jer sam kupio usb bluetooth dongle i sve je radilo odlično, osim što ga je komp cijelo vrijeme shvaćao kao tikovnicu tako da nisam mogao igrati video igre.

Danas pokušavam ga spajati, no pošto imam nekih problem sa bluetooth driverima računalo ne shavaća da je HID uređaj te cijelo vrijeme pita da unesme lozinku, a ovaj mu daje neke lijeve passworde i ne mogu ga sprijeciti.

Zbog toga sam sada opet u nemogućnosti spojiiti ga sa računalom. :(

A čak i da ga spojim ne znam sa kojim bih programom uspio napraviti da ga preopzna da je kontroler.

(također čak i kada je u gamepad modu ne prepoznaje ga da je gamepad, nego piše keyboard)

Iskreno, mislim da je bolje da nisam ni dobio u ovoj nagradnoj igri, jer sami problemi sa ovim čudom, a nitko ne zna kako popraviti :(

 Probaj reinstalirati Bluetooth drivere. Lozinka za Bluetooth ti stiže na private message u inbox.

EOS @ounce96
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sbox GP-2021 gamepad problem
Flexan22 kaže...
novi n00b kaže...

Evo uspio sam ga spojiti jučer sa kompom jer sam kupio usb bluetooth dongle i sve je radilo odlično, osim što ga je komp cijelo vrijeme shvaćao kao tikovnicu tako da nisam mogao igrati video igre.

Danas pokušavam ga spajati, no pošto imam nekih problem sa bluetooth driverima računalo ne shavaća da je HID uređaj te cijelo vrijeme pita da unesme lozinku, a ovaj mu daje neke lijeve passworde i ne mogu ga sprijeciti.

Zbog toga sam sada opet u nemogućnosti spojiiti ga sa računalom. :(

A čak i da ga spojim ne znam sa kojim bih programom uspio napraviti da ga preopzna da je kontroler.

(također čak i kada je u gamepad modu ne prepoznaje ga da je gamepad, nego piše keyboard)

Iskreno, mislim da je bolje da nisam ni dobio u ovoj nagradnoj igri, jer sami problemi sa ovim čudom, a nitko ne zna kako popraviti :(

 Probaj reinstalirati Bluetooth drivere. Lozinka za Bluetooth ti stiže na private message u inbox.

 Usput probaj staviti gamepad na Mouse mod pa vidi radi li. Iskušaj i sve ostale modove.

EOS @ounce96
14 godina
neaktivan
offline
Sbox GP-2021 gamepad problem

Probao sam sve modove ali ne radi.

Ako mi je u modu kao da je miš onda mi radi samo lijeva gljiva, trokut i krug (zaboravio sam kako se zovu ekvivalenti na xbox-ovim kontrolerima) i to je to, u onom za ios ne radi ništa.

Zanimljivo je to da kada desnim klikom kliknem na njega u devices and printers i odaberem game controller settings i idem provjeriti da li se išta događa kada pretisnem tipke, sve radi perfektno no ne znam kako napraviti da ga igra skuži kao kontroler.

A to sa bluetoothom driverima je drugi problem koji vjerovatno treba zasebanu temu.

Bilo kako bilo drugu sedmicu cu provjeriti kako radi na prijateljevom laptopu pa javim kako je prošlo.

Iako sam skeptičan još uvijek imam zrno nade da će proraditi :) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sbox GP-2021 gamepad problem
novi n00b kaže...

Probao sam sve modove ali ne radi.

Ako mi je u modu kao da je miš onda mi radi samo lijeva gljiva, trokut i krug (zaboravio sam kako se zovu ekvivalenti na xbox-ovim kontrolerima) i to je to, u onom za ios ne radi ništa.

Zanimljivo je to da kada desnim klikom kliknem na njega u devices and printers i odaberem game controller settings i idem provjeriti da li se išta događa kada pretisnem tipke, sve radi perfektno no ne znam kako napraviti da ga igra skuži kao kontroler.

A to sa bluetoothom driverima je drugi problem koji vjerovatno treba zasebanu temu.

Bilo kako bilo drugu sedmicu cu provjeriti kako radi na prijateljevom laptopu pa javim kako je prošlo.

Iako sam skeptičan još uvijek imam zrno nade da će proraditi :) 

 Pa da, to se dešava sa mojim Minton MGC400, isto to pod Game Controller Settings. Probaj ući u neku igru (bilo koju) pa probaj naći nekakvi Game Controller Configuration (ili nešto slično) pa podesiti nešto u postavkama. Sorry, ali ja nemam druge ideje nažalost, pošto teškom mukom igram sa tipkovnicom i mišem. Stvarno sorry. 

EOS @ounce96
14 godina
neaktivan
offline
Sbox GP-2021 gamepad problem

Hvala ti na pomoci bez obzira na to sto nismo rijesili problem, barem se netko udostojio odgovoriti :D

A ako ikad nadem rjesenje postam ga odmah ovdje :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Sbox GP-2021 gamepad problem

kakav je inače gamepad? 

može li netko probati da li se spaja na Samsung mobitele

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Sbox GP-2021 gamepad problem

Jeste li svi dobili svoj gamepad,ja jos uvjek nisam s obzirom da je proslo podosta vremena?!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sbox GP-2021 gamepad problem
Igormaric kaže...

Jeste li svi dobili svoj gamepad,ja jos uvjek nisam s obzirom da je proslo podosta vremena?!?

 P.S. Ja sam dobila taj gamepad. Pogledaj u Bugu jesi li ga osvojio/la.

EOS @ounce96
9 godina
offline
Sbox GP-2021 gamepad problem

Osvojio sam ga i dobio sam mail al zivim u BiH pa mozda zbog toga kasni,kada ste ga vi dobili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Sbox GP-2021 gamepad problem

nex987

Kontroler mi cak i lijepo lezi u ruci pogotovo mi se svidaju udubljenja na gljivama(kao sto imaju kontroleri od next gen konzola).

Minus je svakako smrad od plastike prilikom otvaranja.

Takoder onaj crni grip sa strane, ocekivao sam da ce biti gumirano, a ispalo je da je obicna plastika.

Posto nemam Samsung mobitel nisam mogao provjeriti kako se spaja.

Ali po meni ne bi trebalo biti nikakvih problema, jer na mobitel se vrlo jednostavno spaja i odmah radi bez problema

(iako ima jedan problemcic, koji najvise smeta ako ga se koristi kao mis. Posto ga mobitel vidi kao tipkovnicu, onda ne mozes pisati jer ne ponudi virtualnu tipkovnicu. Jer po njemu vec imas fizicku :P )

 

Igormaric

Ako se dobro sjecam trebalo je oko jedne sedmice da dode do mene.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice