No signal input, kompjuter se ne boota

poruka: 4
|
čitano: 2.049
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
No signal input, kompjuter se ne boota

Sve je pocelo prije par dana kada mi se monitor smrznuo i pojavila se slika no signal input. Kada sam restartao odma kompjuter ekran je bio crn i pisalo je no signal input. Zatim sam provjerio kabel koji povezuje graficku i monitor te sam ga iskopcao i ponovo ukopcao i stegnuo do kraja. To sam napravio u nekih 6 minuta i zatim se kompjuter normalno upalio. Jucer dok sam bio na kompjuteru opet mi se smrznuo ekran i dosao mi je BSOD (slika dolje). Potrazio sam na googleu i nasao rijesenje. Skinio sam neki realtek audio driver(mislim) i BSOD se vise nije pojavljivao. Kompjuter je radio cijeli dan bez problema, ali dok sam igrao igricu malo mi se ledila slika svakih 30 sekundi na kratki period. Kada sam ga isao ugasiti navecer stajao je na ono Shutting down... i nije dalje islo pa sam ga prisilno ugasio drzeci power button. Jutros kada sam ga pokusao upaliti crn ekran... Nista ne prikazuje. Kada upalim kompjuter ne cuje se ni onaj bip od maticne, tipkovnica ne svijetli, a ni misu ne radi onaj laser ispod. Otvorio sam kompjuter ocistio dobro od prasine i svi se ventilatori vrte normalno, ali izgleda da ne moze bootati. Trazio sam po googleu rijesenje i nasao sam neku foru kao da iskopcas kabel od napajanja i drzis power button 30 sekundi do 1 minute i zatim ga ukopcas i upalis ga normalno. Mnogima pise da je to upalilo dok meni nije probao sam to dva puta vec. Ako itko ima ikakvog iskustva s ovim ili znanja molim vas pomozite. Zahvaljujem se u naprijed.

 

It's a good life we lead brother , The best... May it never change ,And may it never change us
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.12.2014 12:07 (JozaxD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
No signal input, kompjuter se ne boota

dali mozes uopce uci u safe mod? prilikom posta stisci tipku F8! zbrisi sve moguce drivere ako udes na desktop( koliko vidim na slici hebe te nesto s realtekovim fajlovima ili sl.)

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: No signal input, kompjuter se ne boota
Stjepanj kaže...

dali mozes uopce uci u safe mod? prilikom posta stisci tipku F8! zbrisi sve moguce drivere ako udes na desktop( koliko vidim na slici hebe te nesto s realtekovim fajlovima ili sl.)

Kada upalim kompjuter odma crni ekran bude... Kao da ne prepoznaje monitor ili graficku. Što se tiče tog BSOD-a on se vise nije pojavljivao nakon što sam instalirao taj driver.

Its a good life we lead brother , The best... May it never change ,And may it never change us
13 godina
neaktivan
offline
No signal input, kompjuter se ne boota

Riješeno... Znači izvadio sam obje RAM Memorije i onaj zlatni dio na obje obrisao gumicom (školskom). {#}

Odkud ljudima ovakve ideje da upale LOL.

Its a good life we lead brother , The best... May it never change ,And may it never change us
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice