Spajanje kompjutera sa LCD TV

poruka: 39
|
čitano: 29.586
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Spajanje kompjutera sa LCD TV
Lazarus Long kaže...

I ja koristim takav nacin spajanja kada mi to pritreba (ovako surfam na TV-u). Dakle, koristim DVI > HDMI kabel

Filmove gledam preko DLNA servera odnosno preko lokalne mreze (Sony Bravia)

Perverzija TV i ekran.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Spajanje kompjutera sa LCD TV
zoharbizo kaže...

Perverzija TV i ekran.

  Budi konkretniji! Cega perverzija? Spajanje?

Relation to the original topic decreases with every single post
13 godina
offline
Re: Spajanje kompjutera sa LCD TV
Lazarus Long kaže...
zoharbizo kaže...

Perverzija TV i ekran.

  Budi konkretniji! Cega perverzija? Spajanje?

Briljantna slika(bravia engine procesori zasluzni),internet acces preko lan prikljucka(nisan siguran ima li i wlan),odlican surround?Trebam jos sta rec?

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
16 godina
neaktivan
moderator
offline
Re: Spajanje kompjutera sa LCD TV
zoharbizo kaže...

Briljantna slika(bravia engine procesori zasluzni),internet acces preko lan prikljucka(nisan siguran ima li i wlan),odlican surround?Trebam jos sta rec?

  Ja sam mislio da si sarkastican.

 

Da, slika je ultra lijepa (:

Imam KDL 40EX500, WLAN   Ready [moras kupiti Sony stick], plug&play LAN, masa prikljucaka, ekonomican (potrosnja od 90 do 140W), auto update na novi firmware, Youtube, razne dide, pamti podesenja per kanal :)))

 

Stvarno ima perverzno mnogo mogucnosti a opet...jednostavan za koristenje

Relation to the original topic decreases with every single post
13 godina
offline
Re: Spajanje kompjutera sa LCD TV
Lazarus Long kaže...
zoharbizo kaže...

Briljantna slika(bravia engine procesori zasluzni),internet acces preko lan prikljucka(nisan siguran ima li i wlan),odlican surround?Trebam jos sta rec?

  Ja sam mislio da si sarkastican.

 

Da, slika je ultra lijepa (:

Imam KDL 40EX500, WLAN   Ready [moras kupiti Sony stick], plug&play LAN, masa prikljucaka, ekonomican (potrosnja od 90 do 140W), auto update na novi firmware, Youtube, razne dide, pamti podesenja per kanal :)))

 

Stvarno ima perverzno mnogo mogucnosti a opet...jednostavan za koristenje

Vidis da nisam,TV je perverzija.Za stick znam jer je frend morao kupit.240hz frekvencija osvjezavanja,ultraslim.Mogucnost pregledavanja i citanja diskova(usb)i snimanja filmova na njih.Zaljubia sam se odma kad sam vidia prvu reklamu.{#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Spajanje kompjutera sa LCD TV

Spojio sam comp sa LCD sony ( model je isti kao dole pomenuti)  problem je sto mi svakih par minuta ispada tve tj. dobija i gubi sliku, kada isti comp ukljucim u samsung ili neki drugi tv savrseno radi. U cemu bi mogao biti problem?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Spajanje kompjutera sa LCD TV

Bok. Evo mog problema. Lcd televizor Samsung LE32D550. Spojen sa HDMI kablom na PC (na PC-u adapter DVI-HDMI). Nema zvuka. Na tv-u imam onaj ulaz činč (L & R), crvene i bijele boje, i kad spojim to sa PC-em (ulaz kao za zvučnike) opet ne dobijem zvuk. Imam na zvučnoj 6 ulaza. Jednog koristim za zvučnike od kompa, 5 ih je slobodno...ne znam u kojeg uštekat onaj kabel do LCD-a. Probal sam u svih 5 ulaza al ništa...sad ne znam dal još negdje u control panelu ili negdje moram nešto podesiti. Svaka pomoć dobrodošla, hvala.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Spajanje kompjutera sa LCD TV

Ovako, u ruke mi je dospio stariji laptop Sony Vaio S VGN -S3HP, Intel Pentium M 1,70 Ghz, 512 RAM i 60 GB disk, Nvidia grafika. Laptop funkcionira, no displey mu ne valja, polovina displeya sa desne strane je puna artefakata i zamuljanosti, a zamjena novog displeya je 1300 KN. Pošto se radi o starom laptopu to je neisplativo ulaganje, ali radi sasvim OK pa mi ga je žao baciti i mislio sam ga iskoristiti kao HTPC.

Spojio sam ga VGA kablom na LCD TV iz prvog posta u temi i slika je uredu, ali imam problem.

Prilikom gledanja filmova nasumično i često se na TV pojavljuje No Sync.

Ekran se zacrni, ispiše No Sync i ponovno se pojavi slika i tako dosta često pa iritira prilikom gledanja filmova, no u desktopu i radu u windowsima nema problema, samo prilikom gledanja filomova.

To mi se dešavalo i kada sam spajao PC VGA kablom na TV i nisam mogao nikako otkloniti tu smetnju.

Probao sam namještati razne postavke u driverima ali nisam uspio riješiti problem.

 

Ne znam da li je problem s obzrim da je TV nativna rezolucija HD Ready 1366x768, a displey laptopa je 1280x800?

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Spajanje kompjutera sa LCD TV

Netko zna rješenje?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice