Spajanje monitora i graficke

poruka: 8
|
čitano: 2.985
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Spajanje monitora i graficke
Pozdrav,upravo uzeo novu graficku karticu sapphire rx 480 i vidim da nema ulaz za vga kabel.jel tko mozda ima ovakav problem ili zna koji meni kabel,adapter treba da spojim monitor samo sa vga ulazom i gledo sam malo po netu i ovaj mi se cini u redu.E sada hoce li on posluziti ili mi treba neki drugi
Hvala
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Spajanje monitora i graficke
Mislim da prvo trebas pogledat jel ti graficka ima dvi izlaze za analogni signal ili samo za digitalni, ak ima izlaz za analogni(dvi i) onda kupis dvi i to vga adapter, mislim da ima u svakom it ducanu i kosta od 20kn.. Ak ne znas kak izgleda dvi i, pogledaj na google razliku izmedu dvi d(digital) i dvi i(digital i analog signal)
Ak nema dvi analog nego samo digital onda mislim da ces morat kupit bas konverter koji pretvara digitalni u analogni signal, mislim da bi to kostalo oko 200kn al ne znam kakva je kvaliteta slike jer nisam koristil..
14 godina
offline
Spajanje monitora i graficke

Ima DVI, uzmi DVI to VGA adapter ovakav Ipak je DVI-D, svejedno potraži, DVI-D to VGA adapter

Za zahvalu klikni na Hvala
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2017 15:14 (ivo454).
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje monitora i graficke
Ovo je Dvi-d?
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje monitora i graficke
Ili mozda vga-dp
7 godina
offline
Re: Spajanje monitora i graficke
Ako je dvi d onda ne moze samo adapter nego mora konverter koji pretvara digitalni signal u analogni..

Dvi i ima analogni signal i s njim moze taj adapter, dvi d treba bas konverter koji pretvara digital u analog... Dvi d ima samo crticu, dvi i ima 2 crte i 4 tocke oko tih crta

To na slici bi bilo dvi d i konverter bi u tom slucaju trebal, bar kolko znam.. Mislim da se vise isplati kupit posten monitor neg konverter, naravno ak se ima para
7 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje monitora i graficke
Probat cu adapter,ako nece onda novi monitor
6 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje monitora i graficke
Poz , da neotvaram novu zanima me koji je najbolji nacin za spojit monitor ,naime sad mi je spojen vga kablom radi sve normalno ali interesira me bi li dobio sto na kvaliteti slike kad bih spojio na drugi nacin.
Graficka je gt630 ima izlaz
vga ,hdmi i dvi-i ,
a monitor dell ima vga i dvi-d .
Znaci koji bi najbolji nacin bio za uparit . Isplatili se pomocu adaptera spojit dvi-i na dvi-d ili da ostavim ovako kako je na vga
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice