No speakers and headphones are plugged in

poruka: 9
|
čitano: 2.388
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
No speakers and headphones are plugged in

Evo kao šta i naslov govori, nemam zvuka na PC-u.

Problem je nastao kada sam instalirao novi Windows 7.Nakon instalacije primjetio sam crveni kružić s bijelim križićem dolje desno kod ikonice zvčnika.

U hardware i soundu mi se samo nudi opcija digital audio(HDMI)(ikona monitora)i piše not plugged in.

Na internetu sam pokušao nać rješenje pa sam probao mali milion načina i ništa nije upalilo.

Jedan on načina je bio da deinstaliram oba zvučna drivera koja imam pa bi mi PC nakon restarta trebao instalirat automatski nove,ali je instalirao iste koje sam izbrisao tako da sam ostao na istom.

Pokušao sam i instalirat neke Realtek drivere,opet ništa{#}.Nikako da mi se pojavi opcija da izaberem zvučnike ili slušalice kao audio device...

Evo pošto je ovo neznam koji sat da gubim pred monitorom ako mi iko može pomoć bio bi mu jako zahvalan. Pozz

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
No speakers and headphones are plugged in

Driveri za zvuk ili ti ne odgovaraju ili ih nikako nemas, skini neke sa stranice od maticne, samo trebas ukucati model maticne na google.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: No speakers and headphones are plugged in

imam dva drivera "high definition audio device" i nemam nikakakve koristi od njih jer mi nedaju opciju zvučnika i slušalica. Kada ih uninstallam ,PC automatski instalira nove drivere ( iste te koje sam pobrisao ) tako da sam opet na istom. Probao sam s driverima od moje matične i opet jedno veliko NIŠTA.Ludim s ovim već tjedan dana, probao milion metoda

15 godina
neaktivan
offline
Re: No speakers and headphones are plugged in
Stalinho kaže...

Probao sam s driverima od moje matične i opet jedno veliko NIŠTA.Ludim s ovim već tjedan dana, probao milion metoda

Dobro ,koja matična ploča je u pitanju?

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
10 godina
neaktivan
offline
Re: No speakers and headphones are plugged in

ASUSTeK Computer INC. P5G41T-M LX2/GB (LGA775)

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: No speakers and headphones are plugged in
Stalinho kaže...

ASUSTeK Computer INC. P5G41T-M LX2/GB (LGA775)

 

Ovaj ne radi?

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.9.2014 0:30 (kizo2703).
10 godina
neaktivan
offline
Re: No speakers and headphones are plugged in

imam win7, imaš koji za sedmicu? mada sam se naskidao tih realtek drivera....daj mi nešto svejedno,probat ćemo {#}

11 godina
neaktivan
offline
Re: No speakers and headphones are plugged in
Stalinho kaže...

imam win7, imaš koji za sedmicu? mada sam se naskidao tih realtek drivera....daj mi nešto svejedno,probat ćemo {#}

Izvoli link.

10 godina
neaktivan
offline
Re: No speakers and headphones are plugged in
evo skinuo i taj i opet ništa.Reci ti meni, kad skinem i instaliram te drivere di bi ih ja trebao primjeniti? ja sam to radio tako da bi isao u device manager na postojeće zvučne drivere,išao ih kao updejtat i onda bi izabrao opciju da manualno podesim koji driver hoću,samo je problem šta ti od realteka bi ispadali kao da nisu kompatibilni,mada nema logike jer mi ih je preporučavao proizvođač moje matične ploče.
Uglavnom,dal ja mozda radim nesto krivo jer sam skinuo masu drivera i sve po starom
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice