Tipkovnica se pali-gasi

poruka: 5
|
čitano: 2.283
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica se pali-gasi

Pozdrav, nedavno sam kupio novu tipkovnicu CMStorm Devastator ( http://gaming.coolermaster.com/en/products/keyboards/devastator/ ). Otprilike mjesec dana javio mi se problem da iz čistog mira tipkovnica samo prestane svijetlit i isključi se iz USB porta. I onda se nakon par sekundi ili čak par minuta ponovno uključi. I tako non stop. Taj problem je prestao nakon par dana i prvi put nije toliko bio izražajan. Al jučer mi se isto desilo. Cijeli dan sam preštekavao po svim portovima al problem je još uvijek tu. Deistalirao HID-compliant device, drivere i usb portove, restartao komp sa njom i bez nje pa je uštekavao dok se podigao windows al opet isto. U HID-compliant se pojavljuju 3 uređaja koji imaju žuti trokutić kraj ikonice kad je ona uključena i kad se isključi pa uključi. Jel bi mogao bit problem s driverima i kak da to riješim? Spojio sam 2 druge tipkovnice i one oboje rade na svim usb portovima koje imam (na 2.0 i 3.0). A ova u kojoj je problem radi na drugom kompu i na laptopu savršeno kad se spoji. Probao sam i system restore ali ni to nije pomoglo. Stvarno neznam kaj više da probam. Ako je netko imao slično iskustvo ili ima možda još kakav prijedlog puno bi mi pomoglo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica se pali-gasi

U BIOSU je Legacy usb također enabled.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Tipkovnica se pali-gasi

jesi googlao malo vezano za tvoju tipkovnicu?

da nije slučajno kakva serijska greška u kablu ili slično?

- obzirom da je šljakalo do sada

 

identičan problem je bilo i sa mojim g400 mišem, nakon skraćivanja 2 cm kabla i 4 lema problem je riješen.

a prije toga, isto sam install/reinstall/deinstall i kako već, apsolutno sve povezano haha! :D

Do it for the people who want to see you fail!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Tipkovnica se pali-gasi

Rješeno, bio je problem u samoj tipkovnici, zamjenio u centru di sam je kupio i nova sad šljaka :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tipkovnica se pali-gasi
Nakon samo godinu dana, pohvalno
One ring to bring them all and in the darkness bind them
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice