Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

poruka: 38
|
čitano: 52.947
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
logic kaže...

Zadnji upotrebljiv nero je bio V6. Sad zauzme 1 GB!!!! na disku i neda se deinstalirati. A cdburner xp zauzme 5 MB a radi bolje.

 zato se skine micro/lite verzija koja ima 30ak mb i u potpunosti ide dole s pripadajucom uninstalacijom.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

POred cdburnerxp potpuno nepotrebna zaje.....a.

:)
16 godina
protjeran
offline
Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

ja gruvam na neri 7, radi besprijekorno na win7 64, isključim sve osim  Nero b ROM i Nero Expres, radi ko sat.

 

isprobavao sam sve te besplatne no osim onog CDBurningXP svi ispadnu kompliciraniji od moje okljaštrene verzije nere.

“Will a drop hit my nose when it begins to rain in the park?”
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
probao sam dosta toga, nero, ashampoo, imgburn, itd, ali nema do cdburnerxp-a.

thx logic.
May justice be done though the heavens fall
15 godina
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
logic kaže...

POred cdburnerxp potpuno nepotrebna zaje.....a.

Čitam malo temu, i svako malo post o Neri, pa se onda ti javiš sa CDBurnerXp (koji je inače dobar program), a onda iza tebe opet post o Neri, pa onda opet ti CDBurnerXp i tako redom. {#}

 

Izgleda da ljudi ne fermaju baš, ali stvarno program je mali, nenametljiv i radi svoj posao bez problema i još je freeware, al štaš' još nema tu reputaciju kao Nero.

Ja sam prije koristio Neru, ali kada sam instalirao CDBurnerXp nikada više se nisam vratio na Neru, evo već ima 2 godine.

Nemam ga čime posebno pohvaliti osim da radi svoj "posao" bez ijednog problema.

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a

To je odlika dobrog softa. Radi ono sto treba da radi i to radi odlicno i nenametljivo. Sa nerom stalno neki problem. Ili se ne moze creckati ili se creka pa ti onda unistava medije a kolicina softa koji dodje u paketu i koliko prostora zauzme je prestrasno.

:)
16 godina
protjeran
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
boxer kaže...

Čitam malo temu, i svako malo post o Neri, pa se onda ti javiš sa CDBurnerXp (koji je inače dobar program), a onda iza tebe opet post o Neri, pa onda opet ti CDBurnerXp i tako redom. {#}

 

kad već pričamo o tom programčiću imao sam s njim problem kao i svećinom besplatnih jer mi je "stari" DVD player (2005) očitavao titlove snimljene preko njega kao upitnik.

 

dakle, nema titla, samo upitnik.

 

snimim u Neri, sve OK.

 

kod Nere je samo problem što je preglomazan, opterećuje sam sebe.

 

no lako se to riješi, pri instalaciji izbaciš sve što ne treba, a toga je 80% i radi ko vurica, ne ruši se i pouzdan je.

 

nećemo sad valjda pljuvati legendarnog Neroslava {#}

“Will a drop hit my nose when it begins to rain in the park?”
15 godina
offline
RE: Trebam neki program za prženje dvd-a i cd-a
Bugofil kaže...
boxer kaže...

Čitam malo temu, i svako malo post o Neri, pa se onda ti javiš sa CDBurnerXp (koji je inače dobar program), a onda iza tebe opet post o Neri, pa onda opet ti CDBurnerXp i tako redom. {#}

 

kad već pričamo o tom programčiću imao sam s njim problem kao i svećinom besplatnih jer mi je "stari" DVD player (2005) očitavao titlove snimljene preko njega kao upitnik.

 

dakle, nema titla, samo upitnik.

 

snimim u Neri, sve OK.

 

kod Nere je samo problem što je preglomazan, opterećuje sam sebe.

 

no lako se to riješi, pri instalaciji izbaciš sve što ne treba, a toga je 80% i radi ko vurica, ne ruši se i pouzdan je.

 

nećemo sad valjda pljuvati legendarnog Neroslava{#}

Šta ja znam, radio mi je i Nero OK, ali čisto da se spomene ovaj drugi program kao kvalitetna alternativa za prženje DVD/CD.

Sve što imam sam ukrao, samo sam školu i vozačku kupio.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice