Usporenost računala

poruka: 3
|
čitano: 856
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Usporenost računala

Naime, trenutno nisam na grafickoj nego imam u procesoru graficku ( Intel 2500k) i do par dana je sve normalno radilo do nedavno kad je racunalo postalo jako usporeno i trza u igricama (LoL npr. locka 60 fps, ali kad dode do akcije trza itd.).Updejto sam sve, hardovi nisu popunjeni te ne znam sta bi vise moglo bit problem pa bih molio pomoc.Hvala :)

VedranL.
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Usporenost računala

Jel  imas  i  odvojenu  graficku??Ako  je  invidia  idi  na  destkopu  desni  klik  i  invidia  options  tu  nadi 3d  manager  oznaci  igru  i  naredi  hight  nvidia  preformans..Defragmantiraj  diskove ,napravi  clean  up,skeniraj  antivirusni.

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.11.2014 22:19 (mrle503).
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Usporenost računala
monsieur kaže...

Naime, trenutno nisam na grafickoj nego imam u procesoru graficku ( Intel 2500k) i do par dana je sve normalno radilo do nedavno kad je racunalo postalo jako usporeno i trza u igricama (LoL npr. locka 60 fps, ali kad dode do akcije trza itd.).Updejto sam sve, hardovi nisu popunjeni te ne znam sta bi vise moglo bit problem pa bih molio pomoc.Hvala :)

Probaj pogledat s Task Managerom šta ti u pozadini jede puno resursa (CPU, Memory, Disk - sortiraj prema iskorištenju).

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice