No video input

poruka: 5
|
čitano: 1.064
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
No video input

Dakle uzeo sam graficku GT 440 i strpao ju u racunalo i na monutoru se pojavi natpis Attention: No Video Input. Ja gledam sad ti mene zahebavas jer sam ju uzeo preko njuskala i rekao mi je prodavac da radi jer je uzimao jacu. Ja sada gledam po forumu slicne probleme (psu mi radi). Prijatelj mi je davno dao svoju Radeon XT1300 (mislim da je XT) i imao dam iati problem. Odlezala je par dana i odlucio sam ju opet strpat u komp i proradila je. Sada jel ima neki brzi nacin ili da ju pustim da odlezi (malo glupo zvuci). Gledao sam specifikacije i kazu 300W PSU minimalno za tu graficku. Ja imam takav PSU i siguran sam da radi jer taj komp koristim zadnjih par godina

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: No video input

Nego recimo da sam rijesio, proradila grafa, prikazuje sliku i sve ali kada upalim speccy program kaze da je rezolucija 1280x1024 (sto i treba biti tako) ali je 1Hz refresh rate. Zasto?

13 godina
offline
Re: No video input
Jibus kaže...

Nego recimo da sam rijesio, proradila grafa, prikazuje sliku i sve ali kada upalim speccy program kaze da je rezolucija 1280x1024 (sto i treba biti tako) ali je 1Hz refresh rate. Zasto?

Reinstaliraj driver grafičke kartice.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
14 godina
offline
No video input

Preporučam Update grafičkih drivera odi na internet pa pronađi i instaliraj najnovije i trebalo bih sve biti ok. Dalibor

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
Re: No video input

Driveri su instalirani i sve radi kako spada, natrag je na 60Hz

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice