Zvucna kartica??

poruka: 5
|
čitano: 1.911
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Zvucna kartica??

Ovako imam maticnu plocu ASROCK M3A770DE nedavno kupljena to jest cijela konfa kupljena.I sve normalno radilo jedno tjedan dana i sad odjednom zvuk se pocne gubit.Ja mislio da su crkli zvucnici i kupim ja druge.Onda lijepo ja sve prikljucim i opet neradi i sad me zanima u cemu je stvar?? Dali je zvucna kartica otisla na maticnoj?? ili nesto drugo moze bit?

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Zvucna kartica??

ubacis cd od maticne i audio driver rucno pronadjes pa pregazis postojeci. javi se iza.

http://en.wikipedia.org/wiki/Carduelis_spinus
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zvucna kartica??

E hvala ti puno radi sad sve normalno je**ga kad se ja toga nisam prije sjetio hehe :D

16 godina
neaktivan
offline
Zvucna kartica??

odlicno. bitno je da radi. {#}

http://en.wikipedia.org/wiki/Carduelis_spinus
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Zvucna kartica??

Pozz svima imam problem sa zvucnom karticom instalirao sam windows xp service pack 3 i na internetu sam pokusao traziti sa svim mogucim driverima od Drive max do slim drivera i svega sto se moze dzaba skinut ja sam pokusao al jednostavno nadje ga Instalacija krene i kad dodje pred sami kraj instalacije realteck  ugasi mi se kompjuter znaci kako sam skontao i malo citao po forumima  gasi ga jer nije nasao odgovarajuce drivere za zvuk .Da se zna kad instaliram windows 7 nadjem drivere za zvuk za 5 minuta i sa black edition isto imaju driveri sad kad sam odlucio da snimim xp sp3 nikako Pitam sad ako mi ko moze pomci sa nekim programom da skenira mi komp pa da mi neko kome nije tesko da drivere od proizvodjaca mislim linkove Nisam bas neki expert sa komp zato molim ako mi moze ko pomoci ...Intel Pentium 4       2.80 procesor    512 ram  ime zvucne ne znam sad ako ima kakav program da se skenira bio bi zahvalan komp je slabiji a obecao sam ga malom rodjaku da moze igrati GTA  pa najvise radi njega  hvala unapred ......

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice