Zvuk krči i slika usporena

poruka: 5
|
čitano: 1.467
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Zvuk krči i slika usporena

Pozz svima ,imao sam windows 7 32 bitni i instalirao jucer windows 7 64 bitni skinuo sve update i instalirao grafičke drivere ,problem je da zvuk krči cijelo vrijeme kad je upaljen npr. youtoube (sa zvučnikom je sve u redu probao sam cak i slušalice ali krci) i slika kad udem na youtoube gledat neki klip je usporena i komp mi se gasi dobijem plavi ekran .Neznam sta da radim da se vratim na windows 7 32 bitni?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 14:27 (zaclee).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zvuk krči i slika usporena

Ako ti instalacija nije dugo trajala, probaj ponovo sve obrisati i ponovo instalirati 64-bit Windowse.

 

Ja bi na tvom mjestu za sve važno potražio najnovije drivere - matična, zvučna, grfaička....

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Zvuk krči i slika usporena

Kako da nadem drivere za matičnu i zvuk ,zar se to neskine s windows updatima?Odem u device manager i updatam drivere pise da su skinuti do posljednje verzije.Ako hoce tko pogledat na teamviweru slobodno?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.11.2018 17:42 (zaclee).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Zvuk krči i slika usporena

sad sam instalirao windows 7 64 bitni ultimate, svako malo pojavi mi se plavi ekran i kreša windows (resetira se) da nisu mozda rami u pitanju ili je neki opasan virus?isto mi je slika usporena na youtoubu .

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 11:15 (zaclee).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Zvuk krči i slika usporena
zaclee kaže...

Svako malo pojavi mi se plavi ekran i kreša windows (resetira se) da nisu mozda rami u pitanju ili je neki opasan virus?

 Drivere pronalaziš na stranicama proizviđača matične ploče, grafičke.

Moguće da su driveri krivi i za rušenje sustava.

Ali točno, moguće da je memorija u pitanju : https://www.memtest86.com/

Virus je moguć, ali je vjerojatnije ovo prvo.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice