LAN problem - kako isključiti passvord

poruka: 8
|
čitano: 5.788
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
LAN problem - kako isključiti passvord

U studentskom domu, ne mogu se priključiti na LAN mrežu, tj. da bi mi netko vidio sharing folder, traži ga passvord. Kako to isključiti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: LAN problem - kako isključiti passvord

Otiđes na network and internet i onda na network  i sharing centar u i tamo imas opciju password protected sharing i staviš na off

Poruka je uređivana zadnji put čet 18.12.2008 1:20 (Patrick_cro).
16 godina
neaktivan
offline
RE: LAN problem - kako isključiti passvord
Koristi se windows XP, stoga nema bas točno toga kaj si ti gore rekao...
MBO Asus P5KC, P35 // Intel Core 2 Duo E8200, 2,66 GHz, 6MB Cache // Kingmax 2x1 GB DDR 2-800 // Gigabyte Radeon HD 3870, 512 MB, 256 bit, GDDR3 // Seagate Barracuda SATA 320 GB // Chieftec 550W // LG DVD Przilica // Coolermaster kuciste
15 godina
neaktivan
offline
RE: LAN problem - kako isključiti passvord

u menadmentu desnog klika my compa imas opcije

pozzdrav

sarm@

15 godina
neaktivan
offline
LAN problem - kako isključiti passvord

Ako netko moze ovo detaljnije obijasniti jer i mene muci isti problem.

 

tnx

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
LAN problem - kako isključiti passvord

Ako sam ja dobro shvatio onda si ti spojen na lan, ali kad se drugi spajaju na tvoje sharane datoteke trazi im pass? Ako mislis na to onda -> slika

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.1.2009 15:15 (Maximus).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LAN problem - kako isključiti passvord

gle

 

možeš kreirati neki account sa istim usernameom i paswordom koji onda javiš frendovima koji dolaze do tebe, to je najsigurnije.A oni ga unesu u svojem administratorskom accountu pod sekcijom Manage network passwords.

 

a pristup bez passworda je najvjerovatnije moguć sa simple shareing opcijom.Nisam baš to toliko istraživao, jer ne volim biti nezaštićen pa ne koristim opciju gdje svi mogu do mojih shareova bez passworda ali ako ti hoćeš, simple shareing uključiš tako da otvoriš file explorer pa onda tools pa folder options pa potom view, onda potegneš slider do dna kartice i tamno uključiš simple shareing, valjda će pomoć.

Odgovori na privatne poruke nisu privatni, upite šaljite na baotica@gmail.com
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LAN problem - kako isključiti passvord

ja samo svoj problem rijesio ovak:  jednostavno sherajte cijeli disk (ja sam D: disk) i onda to iskljucite. I proradi! Smijeh

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice