Provjera kolicine prometa na mom kompjuteru

poruka: 4
|
čitano: 1.692
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Provjera kolicine prometa na mom kompjuteru

 

Dakle, problem je sljedeci..radim u jednoj firmi gdje, zbog specificnosti lokacije, nemamo flat internet. Paket je nekih 5 GB i to plane jako brzo. Mreza je prije bila otvorena, tako da se svatko mogao spojit preko moba i onda je kolega stavio neku sifru, medjutim ovaj mjesec opet ista prica. Sad mene interesira sto je razlog potrosnji od nekih 500MB dnevno s obzirom da youtube niti ne otvaram, neg samo procitam neki clanak i ponekad svratim na fejs, gdje sam takodjer iskljucio onu retardiranu opciju da se video klipovi ucitavaju automatski..meni je ovo skroz cudna situacija i samo zelim pratiti kolicinu prometa na mom kompu..koji je po vama najbolji program za to?

 

http://www.cnet.com/how-to/how-to-track-your-broadband-data-usage-on-pc-or-mac/

 

Recimo ovaj sam nasao na google-u i samo me zanima da li on prati promet iskljucivo na MOM kompjuteru, a ne na cijeloj mrezi?

To mi je najbitnije..zelim da samo prati promet iskljucivo na mom kompjuteru, da vidim da li je ta potrosnja ostvarena bas na mom kompu ili se jos netko spaja..

 

Hvala unaprijed :)

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Provjera kolicine prometa na mom kompjuteru

Pošto želiš pratiti promet samo na svom pc - pokušaj sa jednostavnim programom NETMETER . Jednostavan i efikasan , mali i free. pozz

15 godina
offline
Provjera kolicine prometa na mom kompjuteru

Znaci samo ga instaliram i on odmah prati jel??

Jer sad sam otvorio neki video na youtube al vidim da jos nista ne izbacuje..jel on to onda malo sa zakasnjenjem ili??

Jer vidim da program radi..

 

Edit: evo sad sam skinuo neki drugi i taj radi :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.9.2015 12:41 (B-52).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Provjera kolicine prometa na mom kompjuteru

bitno da taj drugi radi, pokazuje (računa) promet i onda sve OK. poz

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice