Štetnost wireless antena na zdravlje čovjeka??

poruka: 8
|
čitano: 8.105
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Štetnost wireless antena na zdravlje čovjeka??
naime živim na zadnjem katu zgrade na kojoj su postavljene wireless i tele 2 antene. stvarno izgleda ko ratna baza. pošto se ne kužim gotovo ništa u povezanost wireless-a i ostalih stvari u vezi toga, da li bi trebao bit zabrinut za svoje zdravlje s obzirom da me djeli svega par metara od tih svih silnih antena?!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Štetnost wireless antena na zdravlje čovjeka??
unaprijed hvala
16 godina
neaktivan
offline
RE: Štetnost wireless antena na zdravlje čovjeka??

a zapitaj se koliko ti šteti mobitel, računalo, televizor, koji su pokraj tebe.

16 godina
neaktivan
offline
Štetnost wireless antena na zdravlje čovjeka??

Tesh, nije bed mozda se opametis od silnog zracenja Belji se

 

 

...moj PTSP je jači od tvog...
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2008 20:29 (Kaiserex).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Štetnost wireless antena na zdravlje čovjeka??

ma to je zanemirivo

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Štetnost wireless antena na zdravlje čovjeka??
dell_08 kaže...
naime živim na zadnjem katu zgrade na kojoj su postavljene wireless i tele 2 antene. stvarno izgleda ko ratna baza. pošto se ne kužim gotovo ništa u povezanost wireless-a i ostalih stvari u vezi toga, da li bi trebao bit zabrinut za svoje zdravlje s obzirom da me djeli svega par metara od tih svih silnih antena?!
 pa još nije znanstveno dokazano,ali ja mislim da šteti.....pošto si blizu bazne stanice(pa kaj tele2 ne radi prek vipovih baznih stanica),
jer se istovremeno na tu baznu stanicu spaja više mobitela...iz različitih smjerova,pa je dosta veliko elektromagnetsko zračenje

 

Nitko nije beskoristan.Svatko može poslužiti kao loš primjer.
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2008 21:43 (mali.ivica87).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Štetnost wireless antena na zdravlje čovjeka??
Ma ljudi moji svaka stvar u prirodi i izvan nje zraci odredjenom energijom...bila ona stetna ili ne..upravo to treba dokazati...osobno mislim da takove bazne stanice stete svojim elektromagnetskim ili inim zracenjem...to sto je dokazano da mobiteli u nekim extremnim uvjetima mogu izazivati rak ili doprinjeti njegovom razvoju ide u prilog tome da mislim da takove bazne stanice su stetne za ljude...mozda postoji neka apsorbcijska barijera koja zadrzava takovo zracenje al osobno mislim da je stetno za ljude...boli me...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Štetnost wireless antena na zdravlje čovjeka??
dell_08 kaže...
naime živim na zadnjem katu zgrade na kojoj su postavljene wireless i tele 2 antene. stvarno izgleda ko ratna baza. pošto se ne kužim gotovo ništa u povezanost wireless-a i ostalih stvari u vezi toga, da li bi trebao bit zabrinut za svoje zdravlje s obzirom da me djeli svega par metara od tih svih silnih antena?!
 Nebi ulazio u to je li oprema stetna ili ne, ali ako se nalazis tocno ispod tih antena, nalazis se na mjestu na koje ne spricaju, tako da te vise trebaju brinuti antene koje nisu na tvojoj zgradi.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice