AltGr tipka više ne radi?

poruka: 9
|
čitano: 22.576
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
AltGr tipka više ne radi?

Pozdrav..

Naime tipka AltGr više nije u funkciji, tj. ponaša se kao obični Alt, pa sad kad treban neke posebne znakove ( @,{}][\ ) moran koristit kombinaciju CTRL+ALT , ili CTRL +ALTGR ..

Malo san proveja vrimena na googleu i vidija san da dosta ljudi ima tih problema, no na neko baš konkretnije rješenje nisan naiša.. Keyboard layout mi je Hrvatski, i samo njega iman, pa mi nije jasno kako sad odjednom ne radi ova tipka? Da li je moguće da se iz OFFICEa 2007, može nešto isključiti/uključiti ova tipka, jer san da svojo kćeri da malo bezveze tipka u officeu, pa da nije možda slučajno šta pritsla?.. Isto tako iman na Virtual Mašini Ubuntu 10.10, i tamo tipka AltGR radi bez problema, znači očito je do Windowsa..

OS je Windows 7 Ultimate..

Fala unaprid..

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AltGr tipka više ne radi?

Imam isti problem, evo ubih se tražeći rješenje, kako si ti riješio problem, hvala i pozdrav.

13 godina
neaktivan
offline
Re: AltGr tipka više ne radi?

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-hardware/alt-gr-is-not-working-on-windows-7/8aa1dd0a-6283-4702-9504-923584123613

 

Pogledaj na ovom linku. Imaš nekoliko mogućnosti (promjena layouta tipkovnice, kombinacija tipki pripada drugom programu,...)

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
15 godina
offline
AltGr tipka više ne radi?
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2011 8:35 (Hummer).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
AltGr tipka više ne radi?

To je kod mene radilo i odjednom više ne radi. Pretpostavljam da mi je djete to isključilo pritiskom na neke tipke, nikako da otkrijem koje. Goglajući za rješenjem naišao sam i na prijedlog reinstalacije drivera za tipkovnicu, podigao je okrenuo naopako da očitam s naljepnice model, pokušao unijeti i radi. To znači da sam i ja pritisnuo nešto na tastaturi, držeći je naopako, i proradilo, evo danas opet ne, ludnica.

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
AltGr tipka više ne radi?

Imam slican probmem.Evo AltGr i V mi ne radi.AltGr i neka druga slova rade.Jedva sam se ulogiro zbog toga.U cem je stvar?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AltGr tipka više ne radi?
IvanDado kaže...

Imam slican probmem.Evo AltGr i V mi ne radi.AltGr i neka druga slova rade.Jedva sam se ulogiro zbog toga.U cem je stvar?

http://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/windows_7-desktop/alt-grv-keyboard-shortcut-not-working/e2457744-30d0-474f-978f-8d2a77b5470f?tab=AllReplies&status=AllReplies#tabs

15 godina
offline
AltGr tipka više ne radi?

to vam se može dogoditi ako upotrebljavate "nestandardnu" dugmetaru (tipa kojekakve "gamerske", s američkim/nječakim/pitajbogakojim rasporedom, a win vam je postavljen na hr ili en-us/hr) ili bežičnu, ali sigurno neće ako je tipkonjara logitech. dakle, ili potražite (ako ih već nemate) drivere za baš vaš model tipkofnice za win7 ili mijenjajte tipkalo. još jedna od mogućih stvari je smeće ispod tipke: dobro propuhati zrakom u spreju i usisati. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
AltGr tipka više ne radi?

Nije,evo meni je postavljeno na hrvatsku tipkovnicu.Jucer sam instaliro Windows 10 i radilo je normalno,ali evo danas probam i nece.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice